Toplam Mini Forum: 4 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
4. Beatles

Ben genelde kısık seste akşam vakitleri çalıyorum, volume çeyrekte falan oluyor, orta halli distortion, chorus, wah pedalı aldım ve bu amfiyle birlikte harika uyumlu oldu. Gerçekten tonlar mükemmel. Blues, alternative rock, grunge, metal (sert bi pedalla) yapılabilir. Kendi üstündeki distirtion yetersiz geliyor fakat blues parçalar gidebilir. Her amfide ne kadar dip gürültüsü varsa bunda da o kadar var (single manyetikli gitar kullanıyorum ) ... Yani diyeceğim o ki parasının hakkını kuruşu kuruşuna veriyor.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 0

3. V. Ö.

Distortion tonları nasıl gitarın? Ayrıca reverb var mı?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 15        Hayır : 1

Beatles

Distortion tonları yetersiz fakat güzel bi pedalla kombinlersen gayet güzel tonlar alabilirsin ve evet orta seviye bi reverb'ü de var.

2. hkn949594

Barış Binay'a katılıyorum. Driver de fazla yeterli değil dip gürültüsüde çok az bu amfiyi bahçeye kurduk apt önünde bahçemiz var apt nin içi dışı tüm binadakiler çalmaya başlayınca balkona çıktı. Bahçe içi ve ev içlerinden duyuldu sesi bayağa fazla çıkıyor. 20 watt bir amfiden bu kadar beklemezdim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 49        Hayır : 3

1. CAJEMIR

Fayda / maliyet konusunda harika bir amfi.. Pedalların karakteristiğini iyi yansıtıyor, gayet iyi anlaşıyor.. Drive'ı -aynı fiyat düzeyindeki rakipleri gibi- pek yeterli olmasa da CLEAN tonunu çok iyi buluyorum. Mesela; Tri-Ac 'imde cam gibi bir Fender clean'i ayarlamama rağmen clean ton istediğimde genelde pedalı devredışı bırakıp amfiden alıyorum. Yaylı (spring) reverbü gerçek bir avantaj. "para mid" parametresi ise ayrıca sevdiğim bir tarafı.. Tona tatlı bir koyuluk veriyor, laf olsun diye koyulmamış, sesi açtıkça tonun bozulması bir yana, kısığa nispeten çok daha iyi bir tona bürünüyor, açtıkça daha iyi oluyor. 20w olmasına rağmen son ses apartmanda şikayete sebep olabiliyor;)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 54        Hayır : 10