Toplam Mini Forum: 9 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
9. Ahmet BAŞAR

Bunun 48 özelliği var mıdır? Bazı amfilerde bu 48 özelliği olmadığından akg c-411' i kullanamıyorum. Araya 48 power gerekiyor. Bazı di boxlarda da varmış sanırım bu özellik. Bunu akg c-411 ile direk kullanabilir miyim?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 2

8. Hakan Tokgöz

Özellikle pedal setup' larını miksere bağlayan gitaristler için olmazsa olmaz bir cihazdır. Çünkü standart di-box' lardan artı olarak 4x12" kabin simulatörü içermektedir. Bu da demek oluyor ki, eğer bu cihaza sahipseniz, hem daha dolgun ve gain açısından kayıpsız bir sese sahipsiniz, hem de ses tesisatlarındaki tweeterlardan kaynaklanan ve bir yığın para harcayarak aldığınız pedalların tam performansına engel olan "cızırtıları" engellediniz demektir. Distribütörü sürekli arıyorum. Tekrar kavuşmama bir ay kaldı. :) Kesinlikle tavsiye ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 0

7. gurlerium

Behringer Ultra-G GI100 bu ürünün tam işlevi nedir. Kayıtta elec.gitar sounduna ne gibi katkısı bulunur. Mixere giriş diyorlar ancak bende gitar---pedalset---- laptop ext soundcard şeklinde bağlantım var. Kayıt anlamında katkısı ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim...

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 4

6. M. T.

Arkadaşlar bu di boxa aktif demişler fakat bunun bir önceki modeli ve ilk model pasif di box, aralarında ne fark olduğunu bilen arkadaşlar varsa açıklayabilir mi lütfen?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 4

5. Aslancihan

arkadaşlar bende behringer ultra g active di box kabin simulatör var. ama bağlantıyı kuramadım şimdi içine 9v pil taktım daha sonra gitardaki jakı gt 8 deki inputa girdim. gt deki çıkıştan behringerin inputuna girdim. şimdi burda illa lale jakla yani out put to mixer den çıkıp ucu yine lale jaklı mixere mi girmem gerekio yoksa yine bu out put to mixerden çıkıp normal jack uçla normal bi anfiye girebilirmiyim??birde bu direckt link to cabinet olan yerlede denedim sanırım o 4x 12 kablo sisteminde kullanılıo .. yani ben kablonun bi tarafı lale jack uçlu diğeride normal jackla anfiye girebilirmiyim ..???

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 9