×

Nevai NV-1KN Kısa Sap Notalı Bağlama

Marka: Marka Sahibi : Türkiye Üretim: Üretim Yeri : Türkiye
59846

2.975,00 TL

%5 kampanyalı fiyatı

2.826,25 TL

2.741,46 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 23 Ağustos Salı günü kargoya verilecektir.
Boyut
: Kısa Sap
Ön Kapak
: Ladin
Sap
: Gürgen Sap
Tekne Ağacı
: Kestane
Tekne Yapısı
: Yaprak

Nevai NV-1KN Kısa Sap Notalı Bağlama

Bağlama üretiminde ve ağacın işlenmesi konusunda uzun yıllar çalışmış ustalarla, enstrüman ko-nusundaki kırk yılı aşkın tecrübemizi, birikimimizi birleştirdik ve size en uygun fiyata en yüksek kalitede bir enstrüman sunmak için yola çıktık. 

Nevai bağlamalarının üretiminde ustalarımız doğal ortamda uzun yıllar kurutulan ağaçları özenle seçti ve sonrasında seçilen ağaçları daha da sağlam olması için fırınladı.

Bağlama çeşitlerine göre; Kestane, Dut, Maun ve Ardıç gibi ağaç çeşitlerini bağlamaların gövde bölümünde, Kanada Çamı, Ladin ve Sedir ağaçlarını da sesin karakterini şekillendiren ön ka-paklarda kullandık. Bu üretim sürecinde ustalarımız bağlamaları titizlikle kontrol ettikten sonra el işçiliği ile ortaya çıkan Nevai bağlamalarını darbelere, çiziklere ve nem değişimlerine karşı özel yöntemlerle cilaladı.

Eğer bağlama çalmaya yeni başlıyorsanız NV-1KN serisi akustik bağlamaları tavsiye ederiz. Sap bölümünün üzerinde kısa sürede sizi geliştirecek nota yer belirteçleri bulunur. Bu sayede notaların yerlerini ve dizilimlerini hiçbir kitap veya metoda bakmanıza gerek kalmadan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

    Boyut : Kısa Sap
    Nota Belirteçleri : Var (Sap Üstünde)
    Gövde Ağacı : Kestane
    Ön Kapak : Ladin
    Sap Ağacı : Gürgen
    Burgular : Ak Gürgen
    Perde Sayısı : 19 Perde
    Teller : Pyramid 0.18 Set
    Taşıma Çantası : AD-3K dahildir

Bağlama (Saz) Çok Satanlar