×

Pitbull Strings Gold Series GEB-4 L Light Takım Tel Bas Gitar Teli 045-100

Marka: Marka Sahibi : Türkiye Üretim: Üretim Yeri : Türkiye
53700

625,79 TL (33,75 $)

%15 kampanyalı fiyatı

531,92 TL

515,96 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • Özel Stoğumuzda 3 Adet Mevcuttur
  • 3 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, 5 saat 4 dakika içerisinde kargoya verilecektir.
  • Daha fazla adetli sipariş vermeniz durumunda, 4 Ekim Salı günü kargoya verilecektir.

Avantaj 1

Aşağıdaki ürünlerden birini uygun fiyata satın alabilirsiniz.

311,69 TL 245,49 TL

Planet Waves DP0002B Bass Pro-Winder

A
Özel Stoğumuzda 1 Adet Mevcuttur
311,69 TL 222,50 TL
İlgili Opsiyon
: Takım Tel
4 Tel
: 045-065-080-100
Coated
: Hayır
Çekirdek Materyali
: Çelik Çekirdek
Çekirdek Tipi
: Hex Core
Diğer Seçenekler
: Long Scale
Sarım Materyali
: Nikel Alaşımlı Çelik Sarım
Sarım Şekli
: Round Wound
Ürün İçeriği
: Takım Tel

Tel Ölçü Şeması;

G. 1st D. 2nd A. 3rd E. 4th
.045w .065w .080w .100wPitbull, en kaliteli Amerikan çelik telini kullanarak daha önce hiç olmadığı kadar yüksek kaliteyi geliştirdi. Pitbull, en iyi ses çıkaran ve en iyi materyalleri birleştirerek, Gold seriyi üretti.  Pitbull’un teknoloji birikimi ile Gold seri, tansiyon olarak mükemmel dengeye ve maksimum sustain ile zengin bir tona sahiptir.

GOLD Elektrik Bas Gitar Telleri Nickel Alloy

  • Daha uzun ömürlü PITBULL GOLD, hacimli ve sustainli bir basgitar soundu isteyen basgitaristler için idealdir. En iyi Amerikan malı çelik çekirdek üzerine en  kaliteli nickel alaşım çelik tel sarılarak yapılmıştır.

************************************************

Pitbull Strings, enstrüman telleri üretimi için, kurulmuş butik bir tel üretim firmasıdır. Türkiye’nin tek devlet destekli, tescilli  gitar/basgitar teli markasıdır. Tüm tellerin üretim aşamaları, büyük bir titizlikle kontrol edilmekte, dizayn ve tasarımları büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır. Müzisyenlerin beklentisini en iyi şekilde karşılayacak, farklı müzik tarzlarına hitap ederken, uygun tınılar yaratacak ve olabilecek en uzun süreli kullanıma uygun teller üretmek, dikkat ettiğimiz  önemli noktalardır. Tellerimizde kullanılan tüm materyaller, birbirine uyumlu en kaliteli bileşimlerdir. Tüm teller, uzun bir AR-GE sürecinden geçerek üretilmiş ve “Anti Rust Fresh Package System” paketleme sistemiyle paketlenmiştir.

Pitbull Strings, MAP (Modifiye Atmosfer Paketleme) yöntemini paketlerine uyguladığından, tellerin raf ömrü, diger tellere oranla 10 kat daha fazladır. Teller paketlendikten sonra, hava, nem ve oksijen ile temas etmediği için, korozyona uğramaz, paslanmaz. Tellerinizi paketinden çıkardığınızda, fabrikadan yeni çıkmış, fresh tellerle karşılaşırsınız. Tellerin nakliyesi sırasında ister istemez, telleri korozyona uğratacak ortamlar olacaktır (Gemi yolculuğu, gümrük ambarlarındaki nemli ve rutubetli ortamlar v.s) Tellerimizin tüm bu zorlu ortamlardan etkilenmemesi için, PITBULL Strings, Anti-Rust Fresh Package uygulamasını kullanıyor.

Pitbull Bite! (Pitbull Isırığı)

Basgitar tellerinde, akort kaymalarını önleyen bir sarım stili kullanılmıştır. Bu sarım stili sayesinde teller, burguya tıpkı bir pitbull'un çenesi gibi tutunarak, akordun kaymasını engeller.

Nickel Alloy (Nikel Alaşım)

Çoğu tel üretim firması, maliyeti düşük olduğu için nikel alaşım sarımlar yerine, nikel kaplı sarımları tercih eder. Fakat nikel kaplanmış sarımların üzerinden zamanla nikel kaplama soyulur ve teller kararmaya başlar. Bunu önlemek için basgitar tellerimizde, nikel alaşım sarımlar kullanıyoruz. Bu sayede, hem tını olarak nikelin sıcaklığı, hem de çeliğin keskinliği bir araya gelerek, pitbull'un muhteşem hırlamasını oluşturuyor. Ayrıca, korozyona karşı  dayanıklılık daha da artıyor.

Bas Gitar Telleri Çok Satanlar