×

Rode Thread Adaptor Evrensel Vida Adaptör Kiti

Marka: Marka Sahibi : Avustralya Üretim: Üretim Yeri : Avustralya
58513

305,09 TL (33,04 $)

%5 kampanyalı fiyatı
289,84 TL

281,14 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • Özel Stoğumuzda 1 Adet Mevcuttur
  • 1 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, en geç 18 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.
  • Daha fazla adetli sipariş vermeniz durumunda da, 20 Ekim Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Thread Adapter birçok farklı ekipmanı her türlü mikrofon ayağı, tripod veya stüdyo ayağına takabilmenizi sağlayan evrensel bir adaptör kitidir. Kolay taşınması açısından bir karabina içine benzersiz şekilde entegre edilmiş 1/4, 3/8 ve 5/8" lik adaptörlere sahiptir. Bu adaptörler sayesinde her türlü thread (vida) istenilen ayağa monte edilebilir. Thread Adapter sette, stüdyoda veya sahada hayat kurtarıcıdır !

Thread Adapter -tüm ses mühendisleri, filmci ve fotografçıların mutlaka "yanında" taşımaları gereken- premium bir bitiş ve kaliteye sahip özel tasarım ürünüdür.

Göze Çarpanlar

  • Birçok farklı ekipmanı her türlü mikrofon ayağı, tripod veya stüdyo ayağına takabilmenizi sağlayan evrensel adaptör
  • 1/4, 3/8 ve 5/8" adaptörler
  • Kamera/ses çantalarına ve kıyafetlere kolay takılabilen karabina tasarım
  • Dayanıklı paslanmaz çelik ve prinç'ten imal edilmiş

Her Duruma Uyum Sağlayın

Sette veya stüdyodayken mikrofon klipsinizin ve standınızın iplik boyutunun eşleşmediğini veya mikrofonunuzu monte etmeniz gerektiğini ancak yalnızca ışık standlarının mevcut olduğunu fark etmekten daha sinir bozucu bir şey yoktur. İplik Adaptörü bu anlarda bir cankurtarandır. Şu özelliklere sahiptir:

Her zaman elinizin altında olması için anahtarlara, giysilere veya kamera/ses çantasına takmak için bir karabina klipsi ve ayrıca adaptörleri sıkmak veya gevşetmek için entegre bir sürücü.

  • 1/4" dişli aksesuarları herhangi bir standart mikrofon standına veya montajına bağlamak için 1/4" erkek ila 5/8" dişi adaptör.

  • Mikrofon klipsleri veya şok yuvaları gibi aksesuarları 5/8" dişli stantlara bağlamak için 5/8" erkek ila 3/8" dişi adaptör.

  • Mikrofonları ve aksesuarları kamera donanımına monte etmek için 3/8” erkek ila 1/4” dişi adaptör.


Yukarıdaki iş parçacıklarının farklı kombinasyonları, her duruma uyum sağlayabilmeniz için çok çeşitli iş parçacığı dönüşümleri oluşturmak için kullanılabilir. Diş Adaptörü, dayanıklı paslanmaz çelik ve pirinçten yapılmıştır ve ömür boyu sürecektir.

Çok Satanlar