×

Roland TD-17KV Dijital Davul Seti

57024

14.628,48 TL (1900  $)

14.189,63 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 30 Eylül Çarşamba günü kargoya verilecektir.

*Resimde görünen bas davul pedalı ayrı satılır.

Daha İyi Bir Davulcu Olun, Hızla!
Davul çalma konusunda ciddi olduğunuzda, hırsınızı karşılayacak bir sete ihtiyacınız vardır. V-Drums TD-17 serisi, tekniğinizin daha da fazla ilerlemesi için antrenman araçlarıyla desteklenmesini sağlar. TD-50 sınıfı bir ses motorunu yeni geliştirilen padlerle birleştirmek akustik davul çalmaya otantik bir şekilde yakın olan uygun fiyatlı bir elektronik bateri kitiyle sonuçlanır - her davulcunun ihtiyaç duyduğu fiziksel hareketi, baget koordinasyonunu ve el / ayak kontrolünü doğru şekilde yansıtır. Bu arada, bir dizi yerleşik koçluk fonksiyonu tekniğinizi takip edecek, ilerlemenizi ölçecek ve motivasyonunuzu artıracaktır. Daha iyi bir davulcu olmak hala zor bir iştir, ancak TD-17 oraya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Otantik Çalım Hissi ve Beceri Geliştirme Araçları
Düzenli olarak akustik davul çalıyorsanız, elektronik davul seti kullanmak için çalım stilinizi değiştirmeniz gerekmemelidir. Akustik bir hi-hat ayağı üzerine doğal hisli hi-hat ve trampet standına monte edilebilen 12 inçlik geniş trampet sayesinde, akustik bir sette kullandığınız aynı çalım tekniklerini, ödün vermeden kullanabilirsiniz. Ve amiral gemisi TD-50 ses motoruna dayanan sesler, yıldırım hızlı tepki süresiyle akustik davulların karakterini ve tonunu sadakatle yeniden üretir. 

• PDX-12 12” trampet pad sadece TD-17KV/TD-17KV-L and TD-17KVX serilerinde dahildir.
• VH-10 hi-hats sadece TD-17KVX modeline dahildir.

Davulculuğunuzu Geliştirmek İçin Temel Araçlar
Herşeyden önce: davulcular heyecan verici şeylere geçmeden, sağlam bir vuruş yapabilmelidir. Ama temelleri öğrenmek de heyecan vericidir, çünkü becerilerinizi geliştirmek için sağlam bir temel sağlar, ilerlemenizi izlemenin de son derece motive edici olduğunu unutmamak gerekir. TD-17 modülü, günlük egzersiz rejimini desteklemek için bir Antrenör Modu içerir. Isınabilir, groove, tempo ve zamanlama hissini geliştirebilir, hatta dayanıklılığınız üzerinde çalışabilirsiniz.

Canlı Sahneye Hazırlık
Prova yaparken, sahnede kullanacağınız aynı alışılmış davul sesleriyle çalmak önemlidir. TD-17, amiral gemisi TD-50'den miras alınan çeşitli etkileyici modellenmiş davul seslerini içeriyor, bu nedenle konser için hazırlarken mükemmel davul sesini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çevrimiçi Dersler ve Masaüstü Uygulamaları ile Kendi Hızınızda Öğrenin
Davul hocasıyla çalışmanın yanı sıra, birçok online davul dersi veya bilgisayar tabanlı öğrenme yöntemleri vardır. TD-17, geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır - hem de tam olarak sizin öğrenmek istediğiniz gibi.

Baskı Altında Performans, Gelecek Yıllar İçin
Roland V-Drums güvenilir olmak için inşa edilmiştir - ses modülünden, padlere, pedallara kadar - her bileşen, her senaryoda ve her performansı karşılamalıdır. Beceriniz ve hırslarınız büyüdükçe, TD-17'nizi ekstra bir crash zil veya ikinci trampetle geliştirebilirsiniz. Pro davulcular tarafından tercih edilen aynı dayanıklı bileşenleri kullandığınızı bildiğinizden emin olun.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Kit KonfigürasyonuDavul Ses Modülü: TD-17 x 1
 Trampet: PDX-12 x 1
 Tom: PDX-8 x 3
 Hi-Hat: CY-5 x 1
 Hi-Hat kontrol pedal: FD-9 x 1
 Crash: CY-8 x 1
 Ride: CY-8 x 1
 Kick: KD-10 x 1
 Davul Standı: MDS-4V x 1
Ekstra trigger giriş jakı2 (CRASH 2, AUX)
AksesuarlarSes modülü bağlantısı
 AC adaptör
 Özel bağlantı kablosu
 Davul anahtarı
 Somunlu civata (PDX-12 için)
 Kurulum kılavuzu
 Kullanım kılavuzu
Opsiyonlar (ayrıca satılır)Davul standı: MDS serisi *1
 Zil bağlantısı: MDY serisi
 Pad bağlantısı: MDH serisi
 Kişisel davul monitörü: PM serisi
 V-Drums aksesuar paketi: DAP-3X
 V-Drums mat: TDM serisi
 Noise eater: NE-100, NE-10
 Kick pedal
 SD card
ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK 
Genişlik1,300 mm
 51-3/16 inç
Derinlik1,100 mm
 43-5/16 inç
Yükseklik1,200 mm
 47-1/4 inç
Ağırlık23.0 kg
 50 lbs 12 oz


Çok Satanlar