×

tc Electronic Spark Booster Pedal - Boost Pedalı

55300

409,15 TL (70  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 24 Ekim Perşembe günü kargoya verilecektir.

Diğer Özellikler
: True Bypass
DRIVE
: Boost

Spark Booster her zaman devrede tutulacak bir efekt olarak mükemmel sonuçlar veren bir pedaldır; sound'unuza ayrı bir canlılık, keskinlik ve compression kazandırır. Pickup'lara gövde, derinlik ve sıcaklık katarken amp'ları maksimum performans ile kullanmanızı sağlar.

Spark Booster tek başına level booster olarak kullanıldığında da inanılmaz sonuçlar verir. Solo performansları ön plana çıkarmak, amp veya distorsiyon pedalına farklı boyutlar kazandırıp vurgu yapmak için birebirdir.


Seviye düğmesi tonunuzun karakterini bozmadan 26 db'lik bir kazanç sağlamanızı sağlar. Bu düğme temiz bir amp'a hafif bir compression uygulamak için kullanılabilir.


Aktif EQ kontrolleri bass ve tiz ayarlarından oluşur. Derin ve güçlü bass ve parıldayan tizler elde etmek için kullanabileceğiniz vazgeçilmez bir ton şekillendirme devresidir.


Üç farklı ayar arasında seçim yapabilmenizi sağlayan bir düğme mevcuttur. "Clean" ayarında sinyal tüm frekans spektrumunda eşit olarak güçlendirilir. "Fat" ayarında ise sound'unuza daha derin, canlı ve güçlü bir bass cevabı ekleyerek, EQ ve kazanç düğmeleri ile daha hassas tonal ayarlar yapabilmenize olanak tanır. "Mid" ayarı ise orta frekanslarda kazanç sağlar.


Sparkbooster, TC Electronic'in Overdrive/distorsion pedal serisindeki 4. pedaldır. Klasik sounda sahip olan Dark Matter Distorsion, daha modern Rottweiler ile Mojomojo overdrive temel alınarak ortaya çıkan Spark Booster TC Electronic'in drive, distorsion ve boost pedal sahnesindeki büyük finali temsil etmektedir.


İster müziğe yeni başlayan bir gitarist ister bir duayen olun muhtemelen TC Electronic'i bir yerlerde duymuşsunuzdur. Bu büyük ihtimal ile TC'nin reverb, delay veya modülayson efektleri alanındaki ününden dolayı olmuştur ancak boost ve distorsion konusuna ilgi duyanlar için ise "TC Electronic Booster + Line Driver & Distorsion" pedalı ile olmuştur. Bu pedal kendi alanında gerçek bir klasik ve SparkBooster için bir başlangıç noktası olmuştur. Bugüne dek bu pedal birçok dünyaca ünlü müzisyen - Scott Ian (Anthrax) ve Allan Holdsworth gibi- tarafından kullanılmış ve ikinci el pazarında çok aranan bir cihaz olmuştur. TC Electronic, Spark Booster ile bu pedalı bu denli popüler yapan her özelliğini alarak 21. yüzyıla taşımıştır. Spark 1-e-1 bir kopya olmaktan öte temel aldığı pedalı modernize ederek TC'nin benzersiz boost ve distorsion soundlarına olan sevgisinin en üst noktasını temsilen yaratıcılıklarını ateşlemek isteyen gitaristlere hitap eden bir pedaldır.

SparkBooster özellikleri

  • 26 dB'li boost
  • Seviye ayarı - amp'ları daha da fazla sürebilme imkanı
  • Mevcut distorsion/overdrive pedalların çıkışına bağlayarak drive sound'unu geliştirebilme
  • Tonlara compression ve canlılık katma
  • Pickup'lara sıcaklık ve vuruculuk
  • Mid-boost ile her türlü mix içinden sıyrılan sound'lar
  • Active EQ - Güçlendirilmiş düşük ve yüksek frekanslar
  • True Bypass - Gerçek baypass ile sinyal bütünlüğünü koruma

Çok Satanlar