×

Tuanas P9BK Beyaz Dijital Piyano

54485

7.027,93 TL (522,29 $)

6.817,10 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

GRATEN PİYANO SİYAH TUANAS, 88 TUŞ, 3 PEDALLI, Piyanoı Tuş Klavye, 138 TON, 34 DEMO ŞARKI, EBAT: 1405x430x205 MM, 22 KG


 • Marka Adı: GREATEN TUANAS
 • Model Numarası: P-9
 • Tuş Sayısı: 88
 • Ton Sayısı: 138
 • Demo Şarkı Sayısı: 34
 • Ağırlık (kg): 22 kg
 • Ebat: 140.5 * 43 * 20.5 cm
 • Sertifika: CE FCC CCC
 • Klavye: Çekiç Eylem Klavye


P-9 Dijital Piyano, daha önceki tüm modellerden daha gerçekçi bir dokunuşla yeni ve geliştirilmiş 88 tuş çekiç mekanizmalı klavyeye sahiptir. Bu piyano, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için mükemmel bir seçimdir.

 

P-9, bu fiyatta mevcut en iyi dijital piyano modelidir ve bu fiyat aralığında başka hiçbir dijital piyanoda bulunmayan etkileyici bir dizi özellik ve fonksiyonla birlikte gelir. USB diskinizi takıp çaldığınız melodiyi kaydedebilirsiniz. Ayrıca, bu piyanoya yerleşik bir USB MIDI girişi de vardır; Bu özellik, herhangi bir sürücü veya yazılım yüklemek zorunda kalmadan bile kullanılabilir ve herhangi bir PC, Mac veya IOS cihazıyla (iPhone veya iPad'iniz gibi) uyumludur. -Ayrıca, yerleşik metronom ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı ses türü gibi standart özelliklerin tümü vardır.


GREATEN P-9 dijital piyano, elbette, herhangi bir müzik parçasındaki en karmaşık pasajlarla bile başa çıkmak için gerekenden daha fazla olan etkileyici bir 64 nota polifonaya sahiptir.


Bu piyanonun tasarımı en yüksek kalitede. Herhangi bir evi süslemek ve bir sınıf dokunuş eklemek için emin, güzel, şık bir araç olarak geliyor. Katlanabilir bir stand ile yeni piyanoya sahip olmak için seçenekler vardır, veya bu piyanonun harika estetiğine daha da ekleyen ve onu çarpıcı bir mobilya parçasına dönüştürecek olan ahşap stand ve pedal ünitesine sahip olmayı seçebilirsiniz.


GREATEN P-9, bir konser binasından kaydedilen güzel bir kuyruklu piyano sesi de dahil olmak üzere yerleşik 138 Farklı Ses ile birlikte geliyor.


USB MIDI INTERFACE - Chase Dijital Piyano'nuzu Doğrudan PC veya Mac'e Bağlayın ve Cubase, ProTools, Logic veya Diğerleri gibi Favori Kayıt Yazılımınızla Gelişmiş MIDI özelliklerini Kullanın


Sustain Pedal Girişi - Piyanonuza Bir Stand Sustain Pedal Bağlayın


Pedal Ünitesi Girişi - Piyanoya Üç Pirinç Pedal Eklemek İçin LP-65 Ünitesini Bağlayın

Greaten'in yepyeni dijital piyanonun merakla beklenen sürümü nihayet bizde ve P-9, bu yıl dijital piyano dünyasının en heyecan verici sürümüdür!


P-9 dijital piyano, tek bir kesintisiz pedal çalıştırabilir, ancak isteğe bağlı 3 pedallı ünite uzantısı LP65'i stand L65 veya portatif 3 pedallı ünite ile bağlama seçeneğine de sahiptir. Üç pedallı ünite, genellikle bu fiyat aralığındaki diğer piyanolarda bulunmayan büyük bir bonus.  Bu, P-9'u sostenuto ve yumuşak pedallarla kendi sınıfında benzersiz ve tercih edilebilir kılıyor.


P-9 Dijital Piyano, daha önceki tüm modellerden daha gerçekçi bir dokunuşla yeni ve geliştirilmiş 88 notalı çekiç klavyesine sahiptir. Bu piyano, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için mükemmel bir seçimdir.


ÖZELLİKLERE GENEL BAKIŞ:


 • Tuş takımı: P-9, piyanoya akustik bir piyanodan farkedilmeyen bir dokunuş sağlayan, 88 adet tam ağırlıklı, piyano tuşlarına ve çekiç hareketine sahiptir.

 • Polifoni: P-9 üzerindeki 64 nota polifoniği, herhangi bir müzik parçası için mükemmel ve aynı fiyat aralığında başka piyano rakipleri için idealdir.

 • Pedal: Dilerseniz tek bir sustain pedalı kullanabilirsiniz. Ancak dahili 3 pedal ünitesi uzantısı LP65'i ünitesiyle kullanabilirsiniz. Üç pedallı ünite, bu fiyat aralığında genellikle diğer piyanolarda bulunamayan devasa bir bonustur.

 • Ses: P-9, bir konser binasından kaydedilen güzel bir kuyruklu piyano sesi, yaylı çalgılar ve çeşitli organ sesleri dahil olmak üzere, yerleşik 138 Farklı Ses ile tamamlanmıştır.

 • Ses kayıt cihazı: Şarkılarınızı bir USB kalem sürücüye kaydetmenizi sağlayan MP3 kaydedici.

 • Efekt: Bu Dijital Piyano Chorus - Reverb gibi Çeşitli Dijital Efektlere Sahiptir

Çok Satanlar