×

Ultrasone HFI 450

Referans Kulaklık

16271

514,89 TL (110,92  €)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
Ödeme Seçenekleri

Ultrasone HFI 450 - Referans Kulaklık

Karakter
Yeni HFI-450 efsanevi HFI-15G'nin sound teknolojisine sahiptir. Kapalı HFI-450 tüm Ultrasone kullanıcıları tarafından beğenilen yüksek ve sen derece temiz sound reprodüksiyonuna sahiptir. Bu kulaklıklar evde veya stüdyoda kullanmak için başlangıc seviyesinde bir Ultrasone kulaklık isteyenler için tasarlanmışlardır. Hiç şüphesiz HFI-450 patentli Ultrasone S-Logic™ Natural Surround Sound teknolojisine sahiptir.

S-Logic™ Natural Surround Sound
S-Logic™ Natural Sound aracılığı ile dinledikleriniz kafanızdan çıkıp cevrenizdeki odaya yayılmaktadır. Böylelikle müziğiniz sıkışık değil son derece geniş ve organik bir hale gelmektedir. Uzaklık ve yön kavramı çok daha belirgin olmaktadır -sanki gerçekten bir konserde vaya stüdyoda bulunuyormuşsunuz gibi.

Güvenli Duyum

S-Logic™ sadece doğal surround sound yaratmakla kalmaz aynı zamanda aynı loudness cevabı için gereken ses şiddetini %40 (3-4 dB) oranında düşürebilmektedir. Böylelikle uzun saatler boyunca kulaklıkla çalışmak zorunda kalan kullanıcılarda oluşabilecek duyma kayıbı riskini ciddi oranda azaltabilir.

Çok Satanlar