×

Steinberg CI1 USB Audio Interface

USB Ses Kartı

17846

411,82 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
Ödeme Seçenekleri
Bağlantı Tipi
: USB
Phantom Power
: Var

Steinberg CI1 USB Audio Interface - USB Ses Kartı

USB bağlantılı CI1 arabirimi problemsiz, kullanımı son derece basit bir USB ses kartıdır. Üzerindeki iki adet balanslı XLR/TRS combo girişli mikrofon girişi, yüksek kaliteli mikrofon preamplifikatörleri ve phantom power desteği ile her türlü mikrofonu kullanabilmenize olanak tanır. Yüksek-empedans seçici düğmesi sayesinde elektrik veya bass gitarınızı doğrudan girip kayıt yapabilirsiniz. Herşey donanımla bitmiyor -CI1 aynı zamanda mümemmel yazılımlarla gelmektedir. Sequel LE, müzik kayıt Dünya'sına ilk giriş yapanlar için hayatlarını son derece kolaylaştıran mükemmel bir kayıt programıdır. Wavelab LE ise audio edit, mastering ve full internet audio ihtiyaçlarınızı giderecek özel bir yazılımdır. CI1 tüm bu özellikleri ile size özel komple taşınabilir stüdyonuzdur.

GENEL ÖZELLİKLER


  • Yenilmesi imkansız bir fiyatta, dertsiz tasasız, full kayıt sistem çözümü
  • Yeni başlayanlar için son derece basit plug-and-play özelliği
  • İki yüksek kaliteli, +48V phantom'lu mikrofon preamplifikatörü
  • Tümü ile USB beslemeli ses kartı
  • Yüksek kalite: Son derece hassas komponentler ile Yamaha tarafından üretilmiştir.
  • Mac ve PC uyumlu

USB-powered
CI1 çalışması için gerekli olan tüm gücü bağlı olduğu bilgisayarın USB portundan almaktadır. Tek yapılması gereken CI1 ile bilgisayar arasındaki USB kablosunu takmaktır. CI1 ile herangi bir elektrik kaynağı bulmanıza gerek kalmadan istediğiniz yerde kayıt almaya başlayabilirsiniz.

Stüdyo kalitesi standardı
48 kHz örnekleme frekansı ve 24-bit hassasiyet ile CI1 kullanıcıya profesyonel dijital audio kayıt standardını sunarak stüdyo kalitesinde kayıtlar yapılmasını sağlamaktadır. CI1 Yamaha ile birlikte tasarlanıp üretilen bir ses kartı olarak kullanıcılara ancak "profesyonel" olarak tanımlanabilecek bir kalite sunmaktadır.

0-Latency, Hardware monitoring
CI1'deki Mono düğmesi 1 ve 2 numaralı analog girişlerin ya ayrı mono girişler, yada monitör çıkışın sadece bir çıkışını besleyen stereo bir çift olarak kullanılmasını sağlar. Mix seviye kontrol düğmesi ile giriş sinyali ile playback sinyalinin arasındaki balans ayarlanır böylelikle giriş sinyali herhangi bir gecikme olmadan monitör edilebilir.

Müstakil ana seviye ve kulaklık seviye ayarı
CI1'in line çıkışları profesyonel kalitede çıkış veren balanslı TRS konnektörlere sahiptir. Kulaklık çıkışıda profesyonel 6.3 mm TRS konnektör üzerinden sağlanmaktadır.MAster çıkışın ve kulaklık çıkışın seviye ayarları ayrı ayrı yapılabilir. Kulaklık sinyalinin seviyesi çıkış sinyalinin seviyesinden etkilenmemektedir.

İki yüksek kaliteli kulaklık preamplifikatörü
CI1 iki adet XLR/Kombo konnektörlü, yüksek kaliteli ve muhteşem sound'a sahip mikrofon preamplifikatörleri ile gelmektedir.Her biri ayrı kazanç kontrolü ve peak LED'e sahiptir. Üzerindeki +48V phantom power ile kullanıcılar hemen her mikrofon ile ister evde ister yolda profesyonel kayıtlar alabilirler.

Gitarlara direkt bağlantı
Birinci giriş kanalı özel bir high-impedence (yüksek empedanslı) düğmesine sahiptir. Bu düğme aracılığı ile kullanıcı birinci girişe doğrudan elektro veya bass gitar girebilir.

Yazılım
CI1, türünün en popüler audio editing ve mastering programı olan Wavelab LE ve Steinberg'in kullanılması inanılmaz basit ama bir o kadar da yaratıcı bir arabirime sahip Sequel LE yazılımı ile birlikte gelmektedir.

  SES KARTI ÖZELLİKLERİ
Toplam I/O 2 x 2
Analog Giriş 2 x XLR Combo
Analog Çıkış 2 Balanslı
48V Phantom Power Var
Çözünürlük 24-Bit 48KHz
ADAT Yok
S/PDIF Yok
Midi I/O Yok
Wordclock I/O YOK
Kulaklık Çıkışı 1 x Kontrollü
Bağlantı USB
Bus powered Evet
Entegre Kontroller  
Yazılımlar Sequel LE, Wavelab LE
Hardware Direct Mon Var
Mikrofon Preamp 2 Combo
Sürücüler Win XP SP1 - MacOS X 10.4.x


Çok Satanlar