Roland V-Combo VR-09

Synthesizer

32229

5.037,59 TL (1296,01  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
Ödeme Seçenekleri
Marka: Marka Sahibi : Japonya

İlham Verecek Seslere ve Canlı Performansa Anında Erişim

Seyahat hazır, ekonomik ve en üst düzey Roland sesleriyle donatılmış V-Combo VR-09 hepsi bir arada çözüm olarak klavye çalanlar için idealdir. Piyano, org ve synth seslere atanmış özel işlemciler - ön panelde üç kolay bloklar halinde organize edilmiş kontroller - sağ parmaklarınızın altında, ihtiyacınız olan tüm temel sesleri sağlar. Eş zamanlı kontroller ile size sahnede ifadenizi güçlendirir, sesi şekillendirmek için bulunan dokuz sürgüsü ve düğmeler ile aynı anda yedi efekti veya çeşitli parametreleri kontrol imkanı sağlar. Diğer önemli özelliği, dahilinde bulunan Looper ile ritim hafızasına ihtiyaç olmadan ve davul ritimleriyle pratik çalışmaları, jam-session ve daha fazlası için kullanım imkanı sağlar. Çok yönlü ses seçimi, ilham verici bir kullanım operasyonu ve akıllı kullanıcı arabirimi ile V-Combo VR-09 seyahat eden müzisyenler için gerçek bir rüya olacaktır.

  • Profesyonel klavye, anında erişim operasyonları ile canlı performanslara özel
  • Hafif ve taşınabilir; pil yada adaptör ile kullanım
  • Kuyruklu piyano ve 88 Tuşlu Stereo Çoklu Örneklemeli sesler dahil olmak üzere profesyonel kalitede akustik ve elektrik piyanolar
  • SuperNATURAL ile güçlendirilmiş dokuz adet harmonik sürgülerle ve Sanal Ton Tekerleği ile org seleri ve buna ilave olarak yeni geliştirilmiş transistör tipi ile 60'ların org sesleri
  • Eski klasiklerden, modern temel seslere kadar geniş aralıkta synth ses seçenekleri
  • Her birini eş zamanlı kontrol edebileceğiniz yedi adet simultane efektler
  • Looper ve dahilinde ritim parçaları; opsiyonel olarak USB Hafıza Birimi bağlayarak WAV/MP3/SMF dosyalarından şarkı çaldırabilme
  • iPad 'e özel ve ücretsiz VR-09 Editör uygulaması

Etkileyici Performanslar için Sezgisel Kullanım Operasyonları

V-Combo VR-09 tepeden tırnağa kadar canlı çalanların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Ön panel düzeni ve LCD ekranla, Roland'ın en iyi piyano, org ve synth ses işlemcisiyle birlikte hızlı ve kolay şekilde etkileyici sesi oluşturmak için eş zamanlı denetim ve erişim sağlar. Rotary, delay, reverb, ton, overdrive, compressor ve özelleştirilebilen MFX dahil olmak üzere dahilinde bulunan yedi adet simultane efektler, bunlara özel kontrol düğmeleri vasıtasıyla çok küçük hareketlerle birçok parametreler güçlü bir ses için şekillendirilebilir. Akıllı arabirim sayesinde klavyeyi bölme ve katmanlaştırma işlemini ayarlayarak , klavye ayarlarınızın kullanıcı hafızasına kaydedebilir ve sahnede hızlıca bu ayarlar çağırılabilir.

Profesyonel Akustik ve Elektrik Piyano

Piyano canlı performanslar için bir mihenk taşıdır ve V-Combo VR-09 tüm müzikal stilleri kapsayan geniş yapıda seçeneklerle doludur. 88-Nota stereo örnekleme özellikleriyle oluşan muhteşem akustik kuyruklu piyano sesleri, profesyonel düzeyde ve Roland'ın sahne piyanolarında olduğu gibidir. Dahilindeki mükemmel E.Piano sesleri eski phaser ve tremolo efektleriyle birlikte gelmektedir. Kompresör-özel ve ulaşılması kolay ve sadece bir düğme aracılığıyla erişilebilir — piyano sesini hiç bozmadan sadece ses seviyesini yükseltebilir ya da yüksek soundlu gruplarda çaldığınızda istediğiniz frekansları kesebilir.

Dünyaca Ünlü Org Sesleri

Roland'ın ünlü SuperNATURAL teknolojisi gücüyle, V-Combo VR-09 üzerinde çalarken dokuz harmonik bar ile eş zamanlı kontrol sağlayıp klasik tonewheel org sesleri ile performans yapabilirsiniz. Yeni geliştirilen bir transistör türü ile 1960'lardan bazı combo enstrümanların benzersiz seslerini sunmaktadır. 61-Nota klavyesindeki tuşlar trill,sputter, glissando ve vurmalı çalımı gibi temel org çalma tekniklerine mükemmel ve son derece hızlı tepki verebilmektedir. Rotary speaker ve amfi simülatörleri eski org hoparlörlerinin tüm karakteristik özelliklerini yeniden oluşturur ve lambalı overdrive seslerini gerçekleştirir. Yeni “Twin Rotary” opsiyonu ile çok daha derin,agresif ve daha once hiç duymadığınız sesleri duyacaksınız.

Eski ve Modern Synth Sesleri

V-Combo VR-09 birçok çalmaya hazır synthesizer sesleri ile donatılmıştır, JUNO yaylılarından 80 ' lerin synth üflemeli dokulu seslerine, modern çağın dijital sesleri ve ötesi gibi eski analog klasiksiklerinden birçok ton ile doludur. Ön panel kontrolleriyle synth sesleri eş zamanlı değiştirebilme, org bölümünde harmonik çubuklarla ADR ve kesmeyi/rezonans ayarlamayı sezgisel olarak kontrol etmeye izin verir. Üzerindeki "Bit Crash" gibi, modern synth ve dubstep sesleri için geçerli efektlerle dans müziği oluşturmanıza olanak sağlar.

iPad için VR-09 Editör Uygulaması

Ücretsiz VR-09 Editor uygulaması iPad için tablet'ın renkli dokunmatik ekran arayüzü üzerinden org ve synth ses motorlarını güçlü, sezgisel kontrol edebilme imkanı verir. Hızlıca org seslerini düzenlemek veya eski tonewheel org sesleri karakterlerini özelleştirme, klik sesi ve rotary hızını kontrol edebilir ve hatta kendi synth sesinizi katmanlar oluşturarak yaratabilirsiniz. Evde ayarladığınız sesleri, sonra konserinizde iPad’i yanınıza alarak sahnede ekstra eş zamanlı kontrol için kullanabilirsiniz. Uygun, V-Combo VR-09 ve iPad arasındaki iletişimi kablo gerektirmeyen Roland kablosuz bağlantı ile kurmak işinizi çok daha kolaylaştırır. Alternatif olarak, bir usb kablosu aracılığıyla Apple'nın iPad fotoğraf makinesi bağlantı teçhizatı ile de bağlayabilirsiniz.

Klavye

61 düğme (hız ile)

Klavye modları

Tüm Dual(çift ses)  (ses dengesi ayarlanabilir) Kesme (kesim noktası, ses dengesi ayarlanabilir) 2- manuel mod (ayrı satılan MIDI klavye kullanırken)

Sound Generator Section

Organ Section

Virtual Tone Wheel method (SuperNATURAL)

MIDI Formatı

Conforms to GM2, GS, XG Lite

Maximum Polifoni

128 ses

Parça

Organ (3 parça) Piyano (2 parça) Synthesizer (2 parça) Davul (1 parça) GM2 (16 parça)

Sesler

223 ses

Kayıtlar

100 (4 x 25 banks)

Efektler (7 sistem her zaman kontrol altında)

Overdrive Ton Kompresör Çoklu-efektleri: 20 tip Gecikme: 6 tip Yankı: 6 tip Rotary: 2 tip

SMF/Ses Dosya Player Section

Oynatılabilen dosya formatları

SMF Dosya: Format 0, 1 Ses Dosya: WAV, AIFF, MP3

Kayıt formatı

SMF Dosya: Format 0 Ses Dosya: WAV (44.1 kHz, 16-bit linear, stereo)

Looper Section

Kayıt süresi

20 saniye (stereo)

Diğeri

Rhythm Patterns

52

Kontroller

Sanal Ton Wheel organ: Harmonik bar x 10 Synthesizer denetleyicisi: Sürgü x 5 D-BEAM denetleyicisi Pitch bend / Modülasyon kolu efekt düğmesi x 6 (global kontrol)

Ekran

Grafik LCD 128 x 64

Harici Hafıza

USB Flash Bellek

Konektörler

Çıkış (L/MONO, R) jaklar: 1/4 inç telefonlar için PHONES jakı : Stereo 1/4 inç telefonlar için EXT INPUT jakı : Stereo minyatür tip telefonlar için DAMPER jakı : TRS 1/4 inç telefonlar için EXPRESSION PEDAL jakı : TRS 1/4 inç telefonlar için MIDI (IN, OUT) konektörler PK IN konektörler: 8-pin DIN tipi USB COMPUTER portu: USB Tipi B (USB MIDI destekli) USB Bellek portu: USB Tipi A DC IN jakı

Güç kaynağı

AC adaptörü Şarj edilebilir Ni-MH pili (AA, HR6) x 8

Akım

650 mA

Sürekli kullanımda Beklenen pil ömrü:

Şarj edilebilir Ni-MH pili: Yaklaşık 5 saat (USB flash sürücüsü bağlı ise yaklaşık 3 saat) Bu rakamlar pil ve gerçek kullanım koşullarının özelliklerine bağlı olarak değişir. * Karbon-çinko piller ve alkalin piller kullanılamaz

Aksesuarlar

Kullanıcı kılavuzu  AC adaptörü Güç kablosu USB Bellek koruyucu

Seçenekler(ayrı satılır)

Klavye standı: KS-18Z, KS-12 Damper pedalı: DP serisi Expression pedal: EV serisi Pedalboard: PK-6, PK-9 USB Flash bellek * Roland tarafından satılan USB Flash Bellek kullanın. Diğer ürünler kullanılırsa biz çalışmasını garanti edemeyiz.

Boyut ve Ağırlık

Genişlik

1008 mm
39-11/16 inç

Derinlik

300 mm
11-13/16 inç

Yükseklik

106 mm
4-3/16 inç

Ağırlık

5.5 kg
12 lbs. 3 oz.