×

Novation LaunchPad Mini MK2

Pad Kontrol

32793

542,28 TL (116,82  €)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
Ödeme Seçenekleri

Novation LaunchPad Mini

iPad Jenerasyonu için Launchpad Mini
Novation’un Launchpad performans kontrolörünün kompakt versiyonu olan Launchpad Mini ile tanışın. iPad jenerasyonu için dizayn edilmiş olan Launchpad Mini 64 adet 3 renge sahip padi ve sizlere loop, ses efektleri ve yaratma aşamasında iPad, Mac veya Windows sisteminizde çalışabilmeniz için çok daha fazlasını sunuyor.

Launchpad Mini kutusundan çıkarır çıkarmaz müzik yapmanızı sağlamak için dizayn edilmiştir ve tamamen iPad, Mac veya Pc’nizden güç alarak çalışmaktadır. Mac ve Pc’niz için Ableton Live Lite yazılımı ve iPad için uygulaması ile birlikte, anında performans sergileyebilmeniz amacı ile önceden yüklenmiş profesyonel ses arşivi ile gelmektedir. Bunlara ek olarak daha sonra ihtiyaç duyacağınız sesleri ve hatta kendi seslerinizi bile arşivinize katabilme imkanı sağlıyor. Performansınızı filtreler ve DJ efektleri ile tamamlayın ve işlerinizi dünya ile paylaşın.

Sağlam ve Pratik - Gücünü iPad’den alıyor
Launchpad Mini kompakt ve sağlam yapısı ile, taşıması kolay, istediğiniz yere götürülebilir ve kolayca çalışmaya başlayabilirsiniz. Üstelik iPad’den daha küçük ve daha hafiftir. iPad veya bilgisayarınızda eksta bir güç soketine ihtiyaç duymadan doğrudan çalıştırabilirsiniz.
 
Novation Launch ailesinin bir parçası
Launchpad mini Novation firmasının Lauch ailesini bir parçasıdır. Launch ailesinin diğer üyelerini de bir arada kullanarak muhteşem işler çıkarmaya başlayabilirsiniz.Launchpad Mini’yi abisi olan Launchpad S ile birleştirebilir, Launchkey veya Launchkey Mini ile lead veya bas line’nizi güçlendirebilir Launch Control ile yüksek kalitedeki kontrolleri kullanarak yepyeni bir performans aracı sağlayabilirsiniz. Launchpad ve Launchkey’in iPad uygulamaları ile kullanabilirsiniz.

Ableton Live ve FL Studio’yu kontrol edin
Launchpad Mini Launchpad S gibi Ableton Live ile mülemmel uyum içerisindedir. Klipleri ve sahneleri, ses kontrolleri ve çok daha fazlasını tetikleme şansı.Ayrıca Launchpad Mini’nin 64 lük sistemi ile FL Studio 11’i kontrol edebilirsiniz. Tuşlara atadığınız özellikleri belirlemek için etiketler mevcuttur.

Ana Özellikleri
 
64 padli müzik kontrolörü
3 renk ile ışıklandırılmış 64 adet pad ile loop, sample ve çok daha fazlasını tetikleyebilir, iPad ve bilgisayar üzerinden efektleri kontrol edebilirsiniz.

iPad için Launchpad uygulaması
Launchkey Mini ile içerisini kurulu sesler, looplar ve efektler ile  iPad uygulaması sayesinde anında performansınıza başlayabilirsiniz. Premium paketlerden veya kendi seslerinizden yararlanarak arşivinize daha fazla ses katın.

İstediğin yerde yaratmaya ve performansa başla
Launchpad Mini doğrudan iPad veya bilgisayarınzdan güç alır – herhangi bir ekstra güç kaynağına ihtiyaç duymaz. Sağlam, kompakt ve taşınabilir olması sayesinde hareket halindeyken dahi çalışma imkanı sunar.

Bilgisayarınız ile bile mükemmel
Ableton Live (Lite versyionu dahildir), FL Studio ve çok daha fazla DJ, VJ veya müzik yazılımını kontrol edebilir, birden fazla kontrolör sayesinde daha esnek kullanım alanları yaratabilirsiniz.

Launch ailesinin tam üyesi!
Launchpad Mini’yi diğer Launch ailesi ürünler olan Launchpad S, Launchkey Mini, Launch Control ve iPad uygulamaları ile Launchpad ve Launchkey ile kullanabilirsiniz.

Ağırlık: 428g
Ölçüleri: 185mm x 185mm x 16mm

Kutu içerisine dahil olanlar

  • Launchpad Mini
  • Micro USB kablosu
  • GSG
  • Güvenlik ve FCC dölümanları, + Fransızca çevirisi
  • Yazılım infirme,Uygulama indirme, STOP destek ve donanım üyelik kartı
  • Ableton Live Card (son versiyonu TBC) 
  • FL studio, Ableton Live  + 1 kullanıcı için etiketler

Sistem Gereksinimleri

  • MAC - OS X 10.8 Mountain Lion ve 10.7 Lion
  • WINDOWS - Windows 8 ve Windows 7 (64 & 32 bit)
  • iPad - iPad 2 ya da ileri versiyon cihazlar önerilir. iOS 5 ya da üstü istenmektedir.


Ürünle ilgili bağlantılar

Çok Satanlar