IK Multimedia iRig HD

iPhone/iPod touch/iPad için Gitar Arayüzü

33195

591,68 TL (152,22  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
24 Saat İçinde Kargo
Ödeme Seçenekleri
Üretim: Üretim Yeri : İtalya

IK Multimedia iRig HD

Yüksek kalitede jam’ler iPhone, iPad veya Mac’kinizde

Mobil müzik yapımının öncülerinden ve son derece popüler olan AMPLI Tube iRig arayüzünün yeni nesli iRig HD karşınızda! iRig direkt olarak Lightning’ e bağlanabilen - 30-pin ve USB aletlere -,  24-bit ses ara yüzüne sahip ve iPhone, iPod touch, iPad veya Mac fark etmeksizin saniyeler içerisinde rock yapmaya başlayabileceğiniz bir üründür.

Yüksek çözünürlüklü dijital sesin geleceğine hoşgeldiniz

iRig HD sizlere üstün dijital ses kalitesi ve kristal kadar berrak sinyaller ve gürültü kesici görevi gören 24-bit A/D çevirici sunar. Çok az enerji ile bile, yalnızca bir telefon ya da bilgisayar aracılığıyla ekstra pile ihtiyaç duymadan çalışabilir. Üzerindeki gain kontrolü sayesinde enstrüman ve uygulamanızdan mükemmel seviyede sinyal almanızı sağlar. Üzerindeki çoklu LED ışıklar sayesinde size ise yazılım ve enstrümanınızda neler olup bittiğini kolayca anlayabilirsiniz.

AmpliTube Fender®, AmpliTube Slash ve AmpliTube Jimi Hendrix™gibi IK AmpliTube uygulamalarının ( gitaristler için dünyanın 1 numaraları uygulamaları ) yanı sıra Apple Garageband gibi dijital audio destekleyen birçok program ile uyumlu çalışır. iRig HD’yi heryerde kullanabilirsiniz. Yolda, stüdyoda veya evde Mac’kinizin başında.

İlk Bakışta iRig HD:

 • Yüksek kalitede enstrüman seviyesi 1/4” Hi-Z input jack
 • Lightning için sökülüp takılabilir kablolar, 30-pin ve USB bağlayabilme uyumluluğu
 • Preamp gain kontrolü
 • Yüksek kaliteli low-noise, yüksek çözünürlüklü preamp
 • Yüksek kalitede 24-bit A/D dönüştürücü
 • 44.1 ve 48 kHz örnekleme oranı
 • iOS cihazları veya USB ile çalışabilme özelliği
 • Synthesizer, keyboard ve mixer’lerden line seviyesinde sinyal alabilme
 • Ultra-kompakt ve çok hafif
 • Ücretsiz AmpliTube uygulaması ile birlikte gelir (App Store’ dan ücretsiz indirilebilir)

 Daha önce iOS için uygun olmayan, iRig HD’yi bağlar bağlamaz AmpliTube (v. 3.0 gereklidir ) ile aktif hale gelen 4 yeni gear model ile birlikte geliyor.Bu 4 yeni gear modelin içerisinde Lead W & Metal Lead V (amps), ve Wharmonator & Metal Flanger (stompboxes) ücretsiz AmpliTube Custom Shop yazılımı ( IK sitesinden indirilebilir ) ve Mac kullanıcıları için AmpliTube Metal collection bulunmaktadır.
 
iRig HD - tak ve çalmaya başla

Nerede olursanız olun iRig HD size saf kaliteli bir dijital girişler sunar. 24-bit A/D ultra-transparan dönüştürücü sayesinde enstrümanınızın nüansını korur. Buda size iPhone’nizde, iPad’inizde, iPad mini’nizde, veya Mac laptop ya da masaüstünüzde stüdyo kalitesinde ses kalitesi sunması demektir. iRig HD içerisinde iOS cihazlarınız için 30-pin ve Lightning kablo ve standart 1/4" Hi-Z enstrüman input jackı ile birlikte gelecektir.
 
Çalacağınız heryerde tek arayüz

iRig HD’nin güzelliği heryerda çalışabilmesidir. Kolay taşınabilir bir USB ile birlikte laptop ya da desktopunuza geçiş yapabilir, bir projenize iPad’ de başlayıp aynı tonda Mac’kinizde bitirebilirsiniz.

 iRig HD sahibi olarak iOS’ta hiçbiryerde bulamayacağınız 4 adet Gear Model’e sahip olacaksınız. İster AmpliTube’un tam versiyonuna sahip ister AmpliTube ücretsiz yazılıma, iRig HD’yi bağlar bağlamaz bu dörtlü ekranınızda belirecektir.

Tekli parça kaydedici içerisine yapılandırılmış, iPhone/iPod için 4 parçaya kadar iPad içinse 8 parçaya kadar genişletilebilir ücretsiz AmpliTube FREE, AmpliTube Fender® FREE, AmpliTube Jimi Hendrix™ ve AmpliTube Slash‘tir. Performansınızı anında anında kaydedebilirsiniz ve bu kaydın uzunluğu cihazınızın hafızasına eşittir. Kaydedicinizi genişletmek için ücretli uygulamaları seçerseniz master efektler de beraberinde sizlere sunulacaktır. Bu sayede tam anlamıyla kayıt cihazına sahip olursunuz. Tam şarkılar ve kompozisyonlar yapabilir, mp3 veya WAV formatında kaydedebilir ve Soundcloud , FTP veya mail yoluyla paylaşabilirsiniz

Büyüme
Düzenli aralıklarla eklediğimiz Gear Model’leri sayesinde, ücretli uygulamaları indirebilir ve programınızı genişletebilirsiniz. AmpliTube FREE, AmpliTube Fender FREE, AmpliTube Jimi Hendrix™ veya AmpliTube Slash uygulamaları ile başlayabilir, daha sonra koleksiyonunuzu büyütebilirsiniz.

iRig HD Teknik Özellikleri

 • Maximum Giriş Seviyesi: 330 mVpp' den to 7 Vpp' ye
 • Gain Kontrol Aralığı: 26 dB
 • Input Noise: -97 dB RMS
 • Distortion (THD): 0.005%
 • Frekans Aralığı: 20Hz-20kHz +/- 0.2 dB
 • Dönüştürücü: 24-bit A/D
 • Örnekleme Oranı: 44.1 and 48 kHz

Ölçüleri
Boyut: 30mm/1.18" x 99mm/3.9" x 21mm/0.85"  (W x L x H)
Ağırlık: ~35g/1.23oz
 
Gereksinimleri
iOS Cihazları : iphone,ipad,ipod touch

Bilgisayar :

Mac®: Mac OS X 10.5 or later. One free USB port.