×

Alesis Acoustic Link

Akustik Gitar İçin USB Kayıt Arabirimi

39729

227,40 TL (60  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
Ödeme Seçenekleri
Marka: Marka Sahibi : Amerika
Bağlantı Tipi
: USB
Phantom Power
: Yok

Alesis Acoustic Link - Akustik Gitar USB Seti

Çelik Telli Akustik Gitar veya Elektro Gitar ile Doğrudan Bilgisayara Kayıt Yapabilme İmkanı

Windows ve MAC işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışan AcousticLink gitar kayıt ürünüyle kayıtlarınızı doğrudan bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. AcousticLink, gitarınıza herhangi bir delik açmadan manyetik özelliği sağlamanın yanı sıra USB kablosuyla gitar ve bilgisayar arasında bağlantı kurup, Cubase LE kayıt yazılımıyla da istediğiniz herşeyi gitarınızdan sanal olarak yaratabilirsiniz.

Bağlantı Kuruluşu

AcousticLink'in single-coil gitar manyetiğini herhangi bir delik açmadan veya yapıştırıcı bir madde kullanmadan ve gitarınıza zarar vermeden bağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; AcousticLink manyetiğinin üzerindeki narin, yastıklı kelepçelerini ses deliğine kenetlemek ve gitar jak girişi ile bilgisayar USB girişi arasındaki bağlantı kablosunu bağlamanız gerekmektedir.

Kayıt Hazırlığı

Bilgisayara kayıt yapmanın en verimli yolu; yapılacak olan kayıt hakkında başkalarıyla eleştiri yaparak bir çözüm üretmekten geçmektedir. AcousticLink, gitarınızı kayıt yapmaya hazır hale getirmek dışında, kayıt yaparken anlık notlar almanızı da sağlamaktadır. Ürünün sahip olduğu ¼'' – USB kablo sayesinde istediğiniz elektro, elektro akustik veya bass gitar ile bilgisayar arasında kolaylıkla bağlantı kurabilirsiniz. Dilerseniz, Apple USB adaptörüyle de AcousticLink ürününü iPad'inizle bağlantı kurarak, çalıştırabilirsiniz. AcousticLink'in kabloları analog-dijital bağı teknolojisiyle üretildiğinden dolayı gitarın zengin ses akustiğini bilgisayara aktarırken korumaktadır. Tam kapsamlı müzik prodüksiyonu araçları içeren ve ses kalitesini en saf haliyle algılayan
Cubase LE yazılımıyla beraber çalışan AcousticLink istenirse GarageBand, ProTool veya Studio One gibi diğer yazılımlarla da kullanılabilmektedir.
 
Özellikleri:

 • Single-coil manyetiği sayesinde sorunsuz gitar çıkışı imkanı
 • 1/4" USB kablo sayesinde istediğiniz gitar ile bilgisayar arasında kolaylıkla bağlantı kurabilme imkanı
 • Kolay ve hızlı kullanım
 • Apple USB adaptör bağlantısıyla iPad ile çalışabilme özelliği
 • Analog-Dijital bağlantı teknolojisi sayesinde bilgisayara aktarım yaparken CD kalitesinde kayıt yapabilme özelliği
 • Zarar vermeden ve kolayca montaj edebilme ve emici yastıklar sayesinde yüksek performans imkanı
 • 6m uzunluğunda GuitarLink kablosu

Dahil Olanlar:

 • 1/4" dişi jak çıkışlı single-coil gitar manyetiği
 • 1/4" USB GuitarLink kablosu
 • Cubase LE yazılımı
 • Kullanım Kılavuzu

Çok Satanlar