×

Genelec 8351A

Aktif Monitör Hoparlör (Çift)

42499

36.097,03 TL (7776,18  €)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
Ödeme Seçenekleri

Genelec 8351A 3 yollu monitör tasarımında devrim yaratan yepyeni bir stüdyo referans monitörüdür. Akustik olarak gizlenmiş woofer (ACW - Acoustically Concealed Woofer) kullanan Minimum kırılmalı Coaxial sürücü (MDC - Minimum Diffraction Coaxial) ve maksimize edilmiş dalga yönlendirici (MaxDCW - Directivity Control Waveguide) kullanan 8351A son derece geniş bir alanda en doğru duyumu sağlayabilmektedir.

Genelec'in Smart Active Monitor (SAM) teknolojisi sayesinde, bu teknolojiye sahip monitörlerin bulundukları ortamdaki duyum problemlerini gidermek için seviye, zamanlama ve EQ ayarlarını optimize ederek en iyi duyum sağlanmaktadır. Tüm bu tekolojilerin sonucu olarak hemen her ortamda inanılmaz doğru, geniş frekans spektrumuna sahip ve yüksek dinamikli bir sound elde edilmektedir. Yapım teknolojisi itbarı ile hem dik hem de yatay olarak kullanılabilen 8351A size her zaman her yerde mümkün olan en iyi sonucu verecektir.

Bir bakışta 8351A

  • Smart Active Monitor (SAM) teknolojisi ile son derece doğru duyum
  • Minimum Diffraction Enclosure (MDE) teknolojisi ile yakın mesafeden dahi dinleme imkanı
  • Minimum Diffraction Coaxial (MDC) sürücü ile üstün stereo imaj

Smart Active Monitor (SAM)

Günümüzde ses mühendisleri ve prodüktörlerin pekte ideal olmayan ortamlarda çalışmak zorunda kalmaları oldukça sık rastlanan bir durumdur. Genelec'in SAM teknolojisi tüm bu problemleri hesaba katıp 8351A'nın bulunduğu ortama göre kendi kendisinin seviye, zamanlama ve EQ ayarlarını yapabilmesini sağlar. Böylece elde edeceğiniz sound'un hiç bir renklendirme ve distorsiyon olmaksızın en doğru sound olduğuna emin olabilirsiniz. SAM'in bir parçası olan GLM yazılımı ile tüm bu ayarlar otomatik olarak (subwooferlar dahil olmak üzere) yapılırlar.


Minimum Diffraction Enclosure (MDE)

Yuvarlatılmış kenarları ve yumuşak eğimlere sahip ön ve arka yüzeyleri ile MDE özelliğine sahip 8351A stüdyo monitörü minimize edilmiş kabin yansımaları sayesinde son derece yumuşak bir frekans cevabı ve mükemmel bir stereo imaja sahiptir.


Minimum Diffraction Coaxial (MDC)

8351A monitörlerindeki MDC sürücüleri olağanüstü doğrulukta stereo imaj, ses kalitesi, on ve off axis cevabı sağlamaktadır. 8351'in ACW wooferları MaxDCW waveguide'ın altında gizlenerek sadece estetik olarak güzel bir görünüm kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda extra geniş waveguide sayesinde son derece geniş bir "sweet spot" elde edilmektedir.

Sonuç olarak 8351A'nın coaxial sürücüleri ile dual wooferları inanılmaz doğrulukta ve yumuşak frekans spektrumlu mükemmel bir 3 yollu referans monitörin çözümü sunmaktadır.

Çok Satanlar