IK Multimedia iRig BlueTurn

iPhone, iPad, Mac ve Android için Bluetooth Sayfa Çevirici

42992

353,17 TL (90,86  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
24 Saat İçinde Kargo
Ödeme Seçenekleri

Işıklı, sessiz, iPhone,iPad, Mac ve Android için Bluetooth sayfa çevirici

Sahnede nota sayfaları ya da set listesi için iPhone, iPad, Mac veyaAndroid kullanmak artık çok daha kolay. iRig Blueturn sessiz bir şekilde,ışıklı butonları ile ellerinizi kullanmadan sayfaları çevirmenize ve sayfaiçerisinde gezinmenize yardımcı olur.

iRig Blueturn ile sahnede orkestra ile çalarken veya orkestra yönetirken,gitar veya bas tabları arasında gezinirken, büyük bir sunum esnasında veyakonuşma yaparken size çok yardımcı olacaktır.

Portatif sayfa çevirme
iRig Blueturn’u yerde, ayaklarınız ile kontrol edebilirsiniz. İki sessizbutonu HID mesajlarını Bluetooth ile cihazınıza gönderir.
 
iRig Blueturn iKlip Stage dahil bütün popüler sayfa değiştirme ve dokümaniçerisinde gezinme uygulamaları ile çalışır.

iRig Blueturn butonları 3 farklı işlevde kullanılabilir: Sayfa içerisindeYUKARI / AŞAĞI, ok YUKARI / AŞAĞI veya ok SOL / SAĞ. Bu işlevleri ürünüçalıştırırken kolaylıkla seçebilirsiniz.
 
Kompakt ve taşınabilir
iRig Blueturn küçük ve hafiftir, bu sayede kolaylıkla yanınızdataşıyabilirisiniz. 2 adet AAA pil ile çalışır ve uzun süre pil ömrüne sahiptir.

Uyumluluk
iRig Blueturn an iPhone, iPod touch, iPad, Mac veya 4.3 OS’ye sahipherhangi bir Android cihaz ile Bluetooth LE üzerinden çalışabilir.

TeknikÖzellikleri

  • iRig BlueTurn özellikleri
  • Bağlantı: Bluetoothdüşük enerji (4.1)
  • Yaklaşık mesafesi: 10m
  • İki adet ışıklı sessizbuton

Paket içeriği

  • iRig BlueTurn
  • 2 x AAA pil

Boyutları

  • Boyutları: 126 mmx 93 mmx25 mm
  • Ağırlığı: 125g

Gereksinimleri

iOS cihazlar
iPhone 7 Plus,iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPod touch (6. ve 5. nesil), iPad Pro, iPadmini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. nesil, iPadmini, iPad 3. nesil. iOS 5.0 veya daha yenisi ile uyumludur.

Android cihazlar
Bluetooth 4.0 /Bluetooth Low Energy uyumlu bütün cihazlar ile çalışır. Android 4.3 veya dahayenisi gereklidir.

Bilgisayarlar
Mac®: Bluetooth 4.0 /Bluetooth Low Energy. Model: iMac, Mac Mini, MacBook Air, MacBook Pro Haziran2012 sonrası bütün modeller). Mac OS X 10.7 veya yenisi gereklidir.