M-Audio M3-8 Hoparlör - Black

220 Watt Üç Yollu Tri-amp Referans Monitör (Çift)

45035

3.664,74 TL (942,82  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
Ödeme Seçenekleri

Sadece 3-yollu monitörlerin sunabildiği benzersiz doğruluk ve üstün stereo imaj ile kayıt ve mix yapın. Son derece verimli bir inline (coaxial) tasarım kullanan M3-8 stüdyo monitörleri mükemmel bir 3-yollu sound’u 2-yollu standart bir monitor boyutlarında sunmaktadır. Ortaya çıkan sonuç ise en kritik dinleme alanlarında dahi en yüksek performansı sunan profesyonel bir referans monitörüdür.

Özellikler

 • İki-yollu boyutlarında üç-yollu performansı
 • Optimize edilmiş iç tasarım
 • Inline orta & yüksek sürücüler ile üstün stereo imaj
 • 8” örgülü Kevlar alçak frekans sürücü
 • 5” örgülü Kevlar orta frekans sürücü
 • Entegre dalga yönlendiricili, Ferro-Fluid soğutmalı 1” ipek kubbeli tweeter
 • Toplam 220 Watt Tri-amp Class A/B amplifikatörler
 • XLR ve 1/4” balanslı ve RCA balanssız giriş
 • Bypass özellikli 3-band EQ
 • Seçilebilir yüksek-geçirgen filtre
 • Arka panel seviye kontrol ve güç düğmesi

İnanılmaz üç-yollu kalitesi
M-Audio'nun M3-8 stüdyo monitörü ile üç-yollu sound'un üst seviye kalitesi ile tanışın. Kayıt ve mix yaparken bu benzersiz üç-yollu monitörün üstün hassasiyet, gelişmiş stereo imaj ve son derece geniş "sweet-spot" (çalınan kaynağın en doğru olarak duyulduğu alan) özelliklerini deneyimleyin. Kullanılan son derece etkili ve yer tasarrufu sağlayan inline tasarımı ile bu inanılmaz üç-yollu monitörleri standart iki-yollu hoparlörlerin kapladığı alan kadar alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Twin-Line tasarım
M3-8'in optimal tasarım sayesinde mid ve high frekans sürücüleri aynı eksen üzerine monte edilebilmişlerdir. Böylelikle ses enerjisini aynı eksen üzerinden dışarıya verilmekte ve zaman uyuşmazlığı (mid ve tiz seslerin farklı zamanlarda dinleyiciye ulaşması) yüzünden ortaya çıkan dinleme yorgunluklarının önüne geçilmektedir. Son derece hafif, sağlam ve dayanıklı örgülü kevlardan üretilmiş 8" lik sürücü alçak frekansları verirken, aynı malzemeden üretilen 5" lik sürücü mid frekansları vermektedir. 1" lik ipek kubbeli tiz sürücü daha yüksek netlik için entegre waveguide'a (dalga yönlendirici) sahiptir. Optimize edilmiş iç tasarıma sahip kasa M3-8'e çekici bir görünüm vermekle kalmayıp en yüksek seviyede doğruluk vermek üzere ayarlı bass port ve entegre kuvvetlendirici özelliğine de sahiptir.

Anahtar kelime: ÜÇ
Üç ayrı amplifikatör üç sürücüyü ayrı ayrı beslemektedirler. Toplam 220 Watt'lık A/B sınıfı amplifikasyon ile en yüksek miksler için dahi gerekli headroom'u rahatlıkla sağlayabilirler. Özenle ayarlanmış olan crossover devreleri tüm frekans spekturumu boyunca çok zengin bir tonalite sunmaktadır. Arka panelde bulunan üç bandlı EQ ve ayarlanabilir yüksek geçirgen filtre M3-8'in sound'unu odanıza göre düzenlemenizi sağlar. Tüm bu detayların birleşimi en zor ve kritik dinleme durumlarında dahi mükemmel sonuçlar veren bir referans monitör orataya çıkarmaktadır.

TEKNİK SPESİFİKASYONLAR

Frekans cevabı38 kHz - 22 kHz
Crossover frekansıLow-Mid450 Hz
 Mid-High3.9 kHz
Amplifikatör gücüAlçak frekans150 Watt
 Mid Frekans35 Watt
 Yüksek frekans35 Watt
LF cut-offflat, 60 Hz, 80 Hz
EQ kontrollleriLF± 6 dB boost/cut @ 100 Hz
 MF± 6 dB boost/cut @ 1 kHz
 HF± 6 dB boost/cut @ 10 kHz
 Bypass 
Giriş Empedansı20 k Ω balanced, 10 k Ω unbalanced
Giriş hassasiyeti85 mV pink noise ile 90 dBA SPL @ 1 mt.
KorumaÇıkış akım sınırlama
 Yüksek ısı sınırlama
 Transient on/off koruması ile açıp kapamalardaki "pop" sesi engellemesi
 Subsonic filtre
Boyutlar268 mm x 434 mm. x 285 mm.
Ağırlık12.8 kg