×

Nux NDL2 Drum & Loop PRO Dual Switch Looper Pedal - Looper Pedalı

55129

547,24 TL (96,43  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 23 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.

Diğer
: Loop

JTC Pro basit kontrollere sahip gelişmiş bir pedaldır. 24-bit 44.1 kHz ses kalitesine, 256 adet loop ve 6 saat kayıt kapasitesine sahiptir.

Çift Düğmeli Kullanım

Loop ve Davul kontrolleri birbirinden ayrı olarak tasarlanmıştır. Solda yer alan düğme (LOOP) kayıt, çalma ve durdurma görevlerine sahiptir. Ayrıca davul ritimlerinin hızını kontrol etmek amacıyla TAP Tempo düğmesi olarak da kullanılabilir.

Yüksek Kaliteli Davul Sesi ve Gerçekçi Ritimler

Sağ tarafta yer alan düğme (RHYTM) davul ritimlerini ve ataklarını kontrol eder. Davul ataklarının uzunluğu, ölçek sistemine göre değişmekle birlikte bir ölçüdür. RYTHM düğmesine bastığınız andan itibaren davul ritmi çalmaya başlar. Örnek olarak 3. ritimde düğmeye tekrar bastığınızda davul atağının uzunluğu 2 ölçü olacaktır.

Pop, Rock, Blues, Metal ve diğer müzik türlerine ait, 3/4 ve 4/4 ölçülerinde 40 adet davul ritmi vardır.

Başlatma / Durdurma Modları

Performans sırasında davul ritimlerini başlatıp durdurmak, çok kolaydır. Çaldığınız şarkı stüdyoda aranje edilerek kaydedilmiş gibi duyulacaktır. 2 adet başlatma ve 3 adet durdurma modu vardır.

Normal Kayıt - Klasik olarak düğmeye basma ve başlatma. Otomatik - Kayıt - Düğmeye bastığınızda, JTC Pro gitardan ses gelmesini bekler. İlk notayı çaldığınız andan itibaren kayıpsız bir şekilde kayıt etmeye başlar. Çalmaya hazır olduğunuz ana kadar istediğiniz kadar bekleyebilirsiniz.

Stop Modes düğmesine basarak Normal ya da Otomatik kayıt modlarını seçebilirsiniz.

Bir şarkı kaydettikten sonra Stop Modes düğmesine basarak performansınızı bitirmek için herhangi bir modu seçebilirsiniz.

Normal Stop - Loop düğmesine iki kere basın, davul ritmi duracaktır.

Fine Stop - Düğmeye iki kere basın, davul ritmi ölçüsü bitene kadar çalacaktır. Davul ritmi bittiğinde kapanış akorunuzu çalmayı unutmayın

Fade Out - Davul ritminin sesi git gide kısılarak 10 saniye içinde bitecektir.

ONE-SHOT Modu

Bu modu cihaza yüklediğiniz bir parçayı çaldırmak için kullanabilirsiniz. 24-bit 44.1 Stereo Wave (.wav) dosyası olmak şartı ile herhangi bir şarkıyı çalabilirsiniz.

Dosya formatlarını değiştirmek için NUX Dosya Çevirici programını indirebilirsiniz.

Gelişmiş Çıkış Seçenekleri ve Frekans Ayarları

JTC Pro 2 çıkışa sahiptir ve farklı çıkış modları mevcuttur. 2 farklı amplifikatöre sinyal göndermek için stereo çıkışları kullanabilirsiniz. Ya da dahili hoparlör kabini simülatörünü kullanarak sağ ses çıkışını direkt olarak ses sistemine bağlayabilirsiniz.

JTC Pro'nun davul sesleri yüksek kaliteli gerçek davul sesleridir. İster büyük gitar amplisine, ister küçük pratik amplisine bağlayın; size en optimum ses kalitesini sunacaktır.

Harici Footswitch Girişi

JTC Pro'ya herhangi bir footswitch pedalını bağlayabilirsiniz. Bu sayede hafıze tuşlarını Yukarı ya da Aşağı olarak kontrol edebilirsiniz.

Yukarı ve Aşağı tuşlarına bastığınızda, ritimler arası dolaşabilir, farklı ritimleri seçebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Ses kalitesi24-bit
Kayıt Kapasitesi6 saat kesintisiz ya da 256 adet döngü
Davul Ritimleri25 adet 4/4, 10 adet 3/4, 5 karışık ritim
Ritim Temposu40-240
Modlar2 Başlama, 3 Durdurma
Loop ModlarıKaydet - Çal ve Kaydet - Üzerine Kaydet
Ses Çıkışı2 Adet, Sağ çıkış kabin simülatörü (opsiyonel)
Çıkış ModlarıGitar - Sol ve Davul - Sağ, Davullar - Sağ/Sol, Gitar ve Davul Sağ / Davul Sol
USB ÇıkışıMicro USB
Güç Girişi9V Güç girişi


Çok Satanlar