×

Aralık Bilgisi Kitap Muammer Sun

39014

22,00 TL

%5 kampanyalı fiyatı
20,90 TL

20,27 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Özel Stoğumuzda 8 Adet Vardır

8 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, 2 saat 22 dakika içerisinde, daha fazla adetli sipariş vermeniz durumunda, 25 Eylül Cuma günü kargoya verilecektir

İlgili Opsiyon
: Kitap
Konu
: Aralık

Aralık Bilgisi - Muammer Sun

(Kuramsal Açıklamalar, Örnekler ve Uygulamalı Alıştırmalar)

Aralık Bilgileri'nin Önemi

Solfej eğitiminde ve armoniye başlangıç eğitiminde Aralık Bilgileri çok önemlidir. Aralıkları iyi öğrenmiş bir öğrenci, solfej parçalarını bilerek ve daha doğru seslerle okuyabilir. Armoni eğitiminde de Aralık Bilgileri iyi öğrenilmeden eğitime başlanamaz. Bu bakımdan Aralık Bilgileri, solfej eğitiminin ve armoni eğitiminin temel bilgileri arasında yer alır. bu düşünceyle kitap, solfej ve armoni eğitiminin önemli bir ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Öğretmen ve öğrenciye yararlı olacağı düşünülmektedir.

Her öğretmene bir kitap, her öğrenciye bir kitap

Elinizde tuttuğunuz bu Aralık Bilgisi kitabı, aslında hem kitap hem defter. Bu kitapta seslerin aralıkları ile ilgili her konu, tanımlanıyor-açıklanıyor-örneklenyor ve kişinin, öğrendiği bu bilgileri uygulaması isteniyor. Öğrenilen aralıkların notası, uygulama sırasında, deftere yazılır gibi boş bırakılmış özel dizeklere yazılıyor. Böylelikle kitap, defter gibi kullanılmış oluyor. Bu türlü kitap-defter sistemi, Türkiye'deki müzik eğitiminde ilk kez kullanılıyor ve hem öğretmene hem öğrenciye kolaylık sağlıyor.

Türkçe
0 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm
ISBN : 9789756216095
2006

Çok Satanlar