×
Atonal Solfejler - Atonal Solfeges
A

Atonal Solfejler - Atonal Solfeges Kitap Orhun Orhon

46570

15,00 TL

%5 kampanyalı fiyatı
14,25 TL

13,82 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Özel Stoğumuzda 2 Adet Vardır

2 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, en geç 23 Ekim Cuma günü, daha fazla adetli sipariş vermeniz durumunda da, 28 Ekim Çarşamba günü kargoya verilecektir.

İlgili Opsiyon
: Kitap
Konu
: Solfej

Bu kitap, bir tonal bağlam olmaksızın yazılmış sistematik solfej parçalarını içermektedir. Modern müziğin en az son yüz yıllık yazısını okumak ve işitebilmek için gereken temeli hazırlamak amacıyla yazılmıştır.

Kitapta yer alan çalışmalardan, temel eğitim seviyesini tamamlamış bütün müzisyenler faydalanabilir. Her aralık için yirmi dört adet, sekiz ölçülük parça yazılmıştır. Çalışmalar ikili aralık ile başlar ve yedili aralığa kadar uzanır. Aralık ilişkileri pekiştirilerek gelişmiş bir perde algısına ve duyuş kapasitesine ulaşılır. Aynı zamanda müzikal imler ve ifade işaretlerinin uygulanması ile gelişmiş bir solfej seviyesi hedeflenmektedir.

Çalışmalar sırasında sesler mutlaka birbiriyle ilişki içerisinde düşünülerek şarkılanmalı ve ancak bundan sonra piyano gibi sabit akorda sahip bir çalgı ile kontrol edilerek şarkılanan perdeler kontrol edilmelidir.

Kitapta yer alan parçalar dikte çalışmaları için de kullanılabilir. Bu durumda dört ya da iki ölçülük bölünmeler iki tekrarlı olarak çalmak uygun olacaktır.


ATONAL SOLFEJLER - Atonal Solfeges

Orhun Orhon

1. Basım - Eylül 2017

Müzik Eğitimi Yayınları No.79

29.7 x 21 cm - 24 sayfa

Solfej Kitapları Serisi No.6

ISBN 978-605-4957-32-3


Barkod  9786054957323


Çok Satanlar