×

Boss FS-1-WL Wireless Footswitch Kablosuz MIDI Footswitch

63458

5.630,00 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • En geç 27 Şubat Salı günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Dijital Nota Sayfaları, YouTube, Kayıt Yazılımları, Enstrümanlar ve Daha Ötesi için Kablosuz Kontrol Pedalı

Ultra kompakt ve tamamen özelleştirilebilir FS-1-WL, tüm yaratıcı ihtiyaçlarınız için temel bir eller serbest iş ortağıdır. Dijital nota sayfaları uygulamalarını, YouTube videolarını, kayıt yazılımlarını ve desteklenen BOSS ve Roland donanımlarını Bluetooth® üzerinden kablosuz olarak kontrol edin. Veya çok etkili efekt işlemcileri, pedalları ve diğer donanımları çalıştırmak için bir MIDI kablosu bağlayın. Kurulumunuzu harici ayak pedalları ve bir expression pedalı ile genişletin. Neredeyse tüm yazılım uygulamalarını veya MIDI aygıtlarını kontrol etmek için klavye komutları ve MIDI mesajları atamak için özel editör/kitaplığını kullanın.

Özellikler

 • Yazılım uygulamaları ve MIDI donanımı için çok yönlü kablosuz ayak kontrol pedal
 • Cihazları Bluetooth üzerinden kablosuz olarak kontrol edin veya bir BOSS TRS MIDI kablosuyla MIDI donanımına bağlanın
 • MIDI modunu veya HID modunu seçmek için arka panel anahtarı (HID modunda üç yerleşik kurulum mevcuttur)
 • HID modu, bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda yazılımı kontrol etmek için klavye komutları gönderir
 •  MIDI modu, MIDI cihazlarını kontrol etmek için PC/CC mesajları gönderir
 • MIDI giriş uyumlu sınıfta bir aygıt olarak kullanım için USB bağlantı noktası (USB üzerinden HID modu desteklenmez)
 • Ayak pedalı atamalarını özelleştirmek ve farklı uygulamalar için kurulumları kaydetmek için özel düzenleyici (macOS/Windows/iOS/Android)
 • Pürüzsüz ve sessiz çalışan üç sağlam ayak pedalı
 • En fazla iki harici ayak pedalı ve bir expression pedalı için girişl destekler
 • İki adet AAA pil veya isteğe bağlı bir PSA serisi adaptörle çalışır


Yaratıcı Dünyanız için Kablosuz Kontrol

FS-1-WL, tüm yaratıcı etkinliklerinize sorunsuzca eşlik eder. Çok çeşitli yazılım uygulamalarını ve müzik donanımını çalıştırmak için Bluetooth üzerinden cihazlarla kolayca eşleştirin.

Kayıt Yazılımlarını Kontrol

Müzik kayıt yazılımının eller serbest kontrolü ile harika performansları yakalamaya odaklanın. DAW'ınızda kayıt, oynatma ve diğer klavye komutlarını çalıştırın. Veya kurulumları anında yapılandırmak için yazılımın MIDI öğrenme araçlarını kullanın.

YouTube Üzerinden Eğitim

Çevrimiçi ders içeriğiyle daha hızlı öğrenmek için YouTube klavye komutlarından yararlanın. Ellerinizi enstrümanınızın üzerinde tutun ve çalma/duraklatma, geri sarma, çalma hızı ve daha fazlasını kontrol etmek için ayaklarınızı kullanın.

Nota Sayfaları Çeviricisi

Çalarken ayak kontrol pedallarıyla dijital notalarda nota sayfalarını çevirin. Örneğin, belirli alanlarda çalışmak için çalışırken ileri gidebilir veya geri dönebilirsiniz.

BOSS ve Roland Ekipmanları

Pocket GT, Katana-Air ve Waza-Air veya Bluetooth® Audio MIDI Dual Adaptör aracılığıyla GX-100 gibi Bluetooth donanımlı ürünlerde ön ayarları, kontrol efektlerini ve daha fazlasını kablosuz olarak değiştirin. Roland'ın WM-1 ve WM-1D'sini kullanarak MIDI klavyelerini, donanım aygıtlarını ve bilgisayarları Bluetooth üzerinden kontrol edin.

Özelleştirilebilir Komutlar

Bilgisayarınızdaki veya akıllı telefonunuzdaki FS-1-WL düzenleyici uygulamasını kullanarak, hemen hemen her yazılım uygulamasını veya MIDI cihazını çalıştırmak için önceden yapılandırılmış ayarları değiştirebilirsiniz. Tek tuş vuruşları veya kaydırma, kontrol gibi değiştirici tuşlarla kombinasyonlar halinde, ayak pedallarına klavye komutları atayın. Veya MIDI modunu çağırın ve cihazlarınız için özel PC ve CC mesajları ayarlayın. Farklı ihtiyaçlar için bir konfigürasyon kütüphanesi de oluşturabilirsiniz.

O bir BOSS Ürünü

Onlarca yıllık BOSS tasarım uzmanlığıyla desteklenen FS-1-WL'nin kullanımı rahattır ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Ayak pedalları sessizdir ve basılması kolaydır, çalışma alanınızı veya performans aşamanızı kesintiye uğratacak hiçbir tıklama sesi yoktur. Durum LED'leri yüksek görünürlük sağlar ve editör uygulaması ile farklı renklere ayarlanabilir. İki adet AAA alkalin pil, mobil haldeyken 14 saate kadar çalışma sağlar ve isteğe bağlı bir BOSS PSA adaptörüyle AC gücü desteklenir.

Çok Yönlü Bağlantılar

Hem MIDI mesajları hem de klavye komutları ile genişletilmiş kontrol için iki adede kadar harici ayak kontrol pedalı bağlanabilir. Ve harici bir expression pedalı ile MIDI CC mesajlarına yanıt veren herhangi bir cihazın sürekli parametre kontrolüne sahip olursunuz. FS-1-WL ayrıca MIDI donanım cihazlarının kablolu çalışması için bir TRS MIDI jakına sahiptir.

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK  
Genişlik 207 mm                                                                                                                                                                                                        
Derinlik 77 mm
Yükseklik 32 mm
Ağırlık 258 g
TEKNİK ÖZELLİKLER  
Kontroller Güç Anahtarı, Bluetooth butonu (Enstrüman), Bluetooth butonu (Akıllı Telefon / PC), Pedal Anahtarı (L, C, R)
Gösterge Işıkları Güç, Bluetooth (Enstrüman), Bluetooth (Akıllı Telefon / PC), Pedal Göstergeleri (L, C, R)

Ürünle ilgili bağlantılar

Boss FS-1-WL Wireless Footswitch Kablosuz MIDI Footswitch Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Footswitch - Foot Controller Çok Satanlar