×

Fluid Audio C5 BT - 5 inch Bluetooth Aktif Stüdyo Monitörü (Çift)

54185

1.946,80 TL (305,62  €)

%5 kampanyalı fiyatı
1.849,46 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 24 Temmuz Çarşamba günü kargoya verilecektir.

C5 BT, aptX® desteği ile en yeni CSR BT 4.0 teknolojisini kullanan uygun fiyatlı Bluetooth özellikli bir monitördür. aptX®, ses kalitesini etkilemeden veya latency sorunları ortaya çıkarmadan bit hızını önemli ölçüde azaltarak Bluetooth® Stereo dinleme deneyiminde devrim yarattı. 384 kbit / s @ 16 / 48kHz'lik bir bit hızı ile, aptX ses kodek kaynağı malzemesi, sıkıştırılmamış veya alternatif bir sıkıştırma (MP3, AAC, FLAC) formatında depolanmış olsun, Bluetooth bağlantısı üzerinden şeffaf bir şekilde iletilir.

C5 BT, 5 inçlik düşük frekanslı bir güç çevirici ve daha iyi bir off-axis cevabı oluşturmak için özel olarak tasarlanmış bir dalga kılavuzuna monte edilmiş 1 inçlik bir PEI diyaframlı tweeter'e sahiptir.

Üst panelde dijital ses kontrolü, Bluetooth eşleştirme düğmesi ve input tercihi yapabileceğiniz düğme bulunur.

Arka panel, yuvarlak bas refleks portuna sahiptir ve balanced ¼ ”TRS, unbalanced RCA girişleri, unbalanced RCA subwoofer çıkışı ve optik toslink bağlantısına sahiptir.

Koruma özellikleri arasında RF interferansı, çıkış akımı sınırlaması, aşırı sıcaklık, açma / kapama geçici ve subsonik filtre koruması bulunur.

Çok Satanlar