×

Fluid Audio DS5 Hoparlör Altlığı (Çift)

54187

1.394,97 TL (74,45 $)

1.353,12 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 7 Aralık Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Kargo Ücreti 27,25 TL

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

* 4 ve 5 inch monitörlerde kullanılmak üzere tasarlanmış hoparlör altlığı (Çift)

Fluid Audio DS5 masaüstü monitör standları, tüm 4” ve 5” 2 yollu stüdyo monitörleriyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Monitörlerinizi iki yüksekliğe çıkarabilme özelliği ile geliyorlar: 6,35cm ve 12,70cm. Birlikte verilen lastik ayaklar sayesinde DS5’ler 3 açıya ayarlanabilen bir akustik yalıtım sistemi haline gelir: Düz, 3 ve 6 derece eğim.

Monitörlerinizi kulak seviyesine yaklaştırmak, eksende daha iyi tepki almanızı sağlar. Tweeter’lardan gelen yüksek frekanslar biraz yönlü olabileceğinden, onları kulak seviyesine yaklaştırmak ve daha yakın olmak, daha fazla “tüm frekans cevabını” duymanız anlamına gelir.

DS5, MDF ağacından (stüdyo monitör kasalarımız ile aynı malzemeden) yapılmış, sağlam ve akustik olarak mükemmeldir. Polipropilen malzemeden yapılmış direkler, ABS plastik kaynaklı “ötme” sesini en aza indirir. Ayakların hem üst, hem de alt kısmı son derece emici, 40 durometre kauçuk ayak ile kapatılmıştır. Ayaklığın konstrüksiyonunun sayesinde monitörleriniz nefes alacak, orta frekanslar daha az distorsiyona uğrayacak ve alt frekanslar da netleşecektir. Özetlemek gerekirse markası ne olursa olsun stüdyo monitörlerinizden son derece “temiz” bir ses elde edeceksiniz.

Fluid Audio DS5 Hoparlör Altlığı (Çift) Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Monitör Hoparlör Standları Çok Satanlar