×

IK Multimedia iKlip Xpand Mini Mikrofon Sehpası için Telefon Standı

Marka: Marka Sahibi : İtalya Üretim: Üretim Yeri : İtalya
36216

443,25 TL (56,64  $)

%12 kampanyalı fiyatı
390,05 TL

378,35 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Yalnızca 1 Adet Vardır

1 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, 13 saat 53 dakika içerisinde kargoya verilecektir.

Bütün akıllı telefonlar ile çalışabilen stand...

Telefon desteğinizi genişletin
Her müzisyenin kabusu; sahnedesiniz ve performansınızı sergilerken, kullandığınız telefon yere düşüp ekranı milyonlarca küçük cam parçacığına dönüşüyor! Kalp krizi geçirmek için yeterli bir nedene benziyor. IK Multimedia’nın en son ürünü olan iKlip Xpand mini ile korkularınıza veda edin. Bu ayarlanabilir telefon tutacağı ile her boyuttaki cihazınızı güvenli ve sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. "Gorilla Grip” teknolojisi ile telefonunuzu mikrofon standına monte edebilir, her yöne hareket edebilen dirsek parçası ile her zaman size uygun okuma açısını yakalayabilirsiniz.

Her zaman güvenebileceğiniz bir aksesuar
iKlip Xpand mini yumuşak temas bölümleri ve patentli genişleyebilme özelliği sayesinde telefonunuzu tutmak için gerekli mesafeyi ve güvenli tutma kuvvetini doğal olarak ayarlayabilir.

Uygun pozisyon için her yöne dönebilen dirsek.
iKlip Xpand mini ekran boyutu 3,5” ‘ten 6” e kadar bütün telefonlar ile uyumludur. Basitçe telefonunuzu, iki yöne genişleyen tutacak kısımlarının arasına yerleştirin ve tutma kısmı ile mikrofon standına sabitleyin. Daha sonra istediğiniz açıda olması için telefonunuzu yatay veya dikey istediğini yönde çevirin.

Esnek mikrofon standı desteği
iKlip Xpand mini mikrofon standlarına monte edilebilmesi için universal bir kelepçeye sahiptir. 30mm çapına kadar olan bütün mikrofon standları ile uyumludur. İster dikey ister yatay telefonunuzu istediğiniz pozisyonda kullanabilirsiniz.

Uygulamalarınızı sahneye taşıyın
iKlip Xpand mini sayesinde şarkı sözlerinden, gitar efektlerine, sanal synthesizlerinizden DJ uygulamalarına kadar binlerce uygulamayı sahnede güvenle kullanabilirsiniz.

iKlip Xpand mini, telefonunuzda kullandığınız sırada, telefonunuza ait hiçbir giriş çıkış önünde engel olmamaktadır.
Bütün IK Multimedia ürünleri gibi iKlip Xpand mini de İtalya Modena şehrinde tasarlanıp üretilmiştir. Birçok zorlu testten geçen iKlip Xpand mini’yi güvenle kullanmanız için performans açısından kontrol edilmiş olarak sizlere sunulmaktadır.

Özellikleri
  • Bütün telefon modelleri için universal, genişleyebilen mikrofon standına monte edilebilir tutucu
  • Genişleyen kolları 3,5" ila 6" arasındaki bütün telefonlara uymaktadır.Akıllı tasarımı ile giriş çıkış ve düğmelerin kullanımına engel olmamaktadır.
  • Top şeklindeki dirseği sayesinde telefonunuzu yatay veya dikey istediğiniz yöne çevirip size uygun pozisyonda kullanabilirsiniz.
  • Ayarlanabilir mikrofon standı monte aparatı 30mm’ye kadar bütün mikrofon standlarına uyumludur.
  • Tutma kısımları ve gövdesindeki yumuşak kısımlar sayesinde telefonunuza zarar vermez.
  • İtalya’da tasarlanmış ve üretilmiştir.
Özellikler
  • Tutma mandalı genişliği: 54mm (min) - 91mm (maks)
  • Toplam Ağırlık: 180gr / 6.35oz
  • Materyal: Termoplastik

Çok Satanlar