Son günlerde yaşadığımız olumsuz hava şartlarından ötürü, tedarik ve kargolama sürelerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Elimizde olmayan aksaklıktan ötürü özür dileriz.
×

IK Multimedia iRig Acoustic iPhone, iPod ve iPad için Mandallı Mikrofon ve Arayüzü

Marka: Marka Sahibi : İtalya Üretim: Üretim Yeri : İtalya
41858

990,63 TL (64,90 €)

%10 kampanyalı fiyatı
891,57 TL

864,82 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • En geç 28 Ocak Cuma günü kargoya verilecektir.

Avantaj 3

Aşağıdaki ürünlerden birini uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Dünyanın ilk akustik gitar için mobil mikrofon / ses ara yüzü
 
Akustik çalanlar İçin artık en sonunda sadece sizin için yapılmış uygun fiyatlı ve mobil bir kayıt sistemi var!

Flamenko gitaristi Paco de Lucia belgeselinden esinlenerek tasarlanan iRig Acoustic AmpliTube Acoustic uygulaması ile canlı performans veya stüdyo kullanımında tam anlamda profesyonel mobil bir sistem oluşturabilirsiniz.

iRig Acoustic IK Multimedia’nın endüstri ilki olan bir üründür. Yenilikçi, patent bekleyen akustik gitar mikrofonu saniyeler içerisinde kurulur ve iPhone, iPad, Mac ve Android’le kullanıma hazır hale gelir.

Amplitube Acoustic uygulaması ile elinizde akustik ton şekillendirme adına çok güçlü bir yardımcı olmaktadır.
                         
Stüdyo mikrofonlarının ses kalitesinde - sadece biraz daha iyi!
En iyi akustik gitar sesinin iyi bir kondenser stüdyo mikrofonunu doğru pozisyonda tutma ile alınacağı konusunda hiçbir şüphemiz yok. iRig Acoustic AmpliTube Acoustic ile kullanıldığında doğru mikrofon pozisyonunu taklit ederek tam frekans aralığında sesi, tın karakterini ve karmaşık armonileri yakalar. Mikro elektrikli mekanik sistem ve omnidirectional polar paterni sayesinde sesin çıktığı yer olan bölgede doğrudan kaynakta kullanılabilir. Sadece titreşimleri yakalayan piezo veya manyetiklerin aksine iRig Acoustic bütün saf sesi yakalayarak gitarınızı ton karakterini tam olarak yansıtmanızı sağlar.

MEMS hakkında ayrıntılı bilgi
iRig Acoustic MEMS (mikro elektrikli mekanik sistem) mikrofonlarını kullanmaktadır. MEMS türünün son örneği bir teknolojidir. Hali hazırda akıllı telefonların kullandığı bu sistem oldukça verimli çalışan, düz bir frekans cevabına sahiptir. Mekanik titreşimlere karşı dirençli olup oldukça açık bir tona sahiptir.
 
Kolay kurulum, tak ve kullanmaya başla
iRig Acoustic kullanımı oldukça basittir. Herhangi bir modifikasyona ya da ayara ihtiyaç duymaz. Basit bir şekilde gitarınızın ortasındaki deliğe mandalı yardımıyla takabilirsiniz.
 
Gerçek taşınabilirlik
iRig Acoustic’i geröekten kendine has kılan özelliği stüdyo kalitesinde ses alabilmesinin yanı sıra kolay bir şekilde feedback olmadan taşınabilir olmasıdır.
 
Kulaklık veya Line çıkışı
iRig Acoustic cihazınızın kulaklık çıkışına takılarak çalıştırılır ve üzerinde kulaklık çıkışı sayesinde ön dinleme yapmanıza imkan tanır. İsterseniz bu çıkışa kulaklığınızı takabilirsiniz isterseniz de miksere bağlayarak sesi hoparlörlere verebilirsiniz.

Çelik telliler, klasikler veya ukeleleler!
iRig Acoustic’in gövdesi enstrümanınıza zarar vermemesi veya çizmemesi için lastik ile kaplıdır. Yuvarlak ses deliğine sahip bütün enstrümanlarda kullanılabilir.
 
AmpliTube Acoustic Mobil akustik ton stüdyonuz
iRig Acoustic özellikle akustik gitar kaydı için üretilmiş olan AmpliTube Acoustic programı ile gelmektedir.

Teknik Özellikleri

 • Mikrofon Tipi: MEMS
 • Kutup Yapısı: Omnidirectional
 • Frekans Cevabı: 15 Hz - 20 kHz, +/-3dB
 • Maks. SPL: 130dB SPL
 • Hassasiyet: -40dBv (1kHz, 94dB SPL)
 • Sinyal Gürültü Oranı: 63dBA
 • Maksimum Slot Genişliği: 4mm / 0.16"
 • Cihaz Çıkış Bağlantısı: 1/8" TRRS Jack
 • Kulaklık Çıkış Bağlantısı: 1/8" Jack

Paket İçeriği

 • iRig Acoustic mikrofon/ara yüzü
 • Taşıma çantası

Boyutları

 • Boyutları: 31.7mm x 32.2mm x 18.8mm
 • Ağırlık: 20g
 • Kablo Uzunluğu: 200cm
iOS Cihazlar 
 
iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s*, iPhone 4*, iPod touch 5th nesil, iPod touch 4. nesil*, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. nesil, iPad mini, iPad 3. nesil*, iPad 2*, iPad*. iOS 5.1 veya daha yenileri ilke uyumludur.
Android Cihazlar
 
Uyumlu olabilmesi için cihazın CTIA/AHJ kablolama standartlarına uyumlu olması gerekmektedir.Popüler Android cihazlar Samsung, LG, Motorola, Google Nexus, HTC, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi ve diğerleri bu standartları kullanmaktadır.
 
 
Amplitube programı Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge ile uyumludur. Samsung Galaxy S5 ve Galaxy Note 3 Android 5’e ihtiyaç duymaktadır.
Bilgisayarlar
 
 
Mac®:  2008-2013 arasında üretilmiş olan, Mac Pro’lar haricindeki bütün Mac’lara uyumludur. 2014 model MacBook Pro, MacBook Air modelleri ve 2013 sonlarında gelen iMac modellerinde uyumsuzluk sorunları yaşanmaktadır.

Çok Satanlar