×

IK Multimedia iRig Acoustic Stage Akustik Gitarlar için Gelişmiş Dijital Mikrofon Sistemi

Marka: Marka Sahibi : İngiltere
45378

2.317,03 TL (129,8 €)

2.247,52 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • En geç 28 Eylül Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Avantaj 3

Aşağıdaki ürünlerden birini uygun fiyata satın alabilirsiniz.

IK Multimedia iRig Acoustic Stage
 
Akustik gitarlar için gelişmiş dijital mikrofon sistemi
IRig Acoustic Stage, sahne ve stüdyoda canlı stüdyo kalitesinde akustik gitarların ve diğer enstrümanların sesini doğru bir şekilde üretmek için kullanılan yeni, yüksek teknoloji ürünü bir çözümdür. Gelişmiş MEMS mikrofonu ve yüksek kalitede preamp ve DSP işleme ünitesinin birleşimi,yüksek kaliteli doğal ses, gelişmiş özellikler, kurulum kolaylığı ve daha öncehiç görülmemiş bir kolaylık sunuyor.

Şimdiye kadar, sahnede çalarken akustik stüdyoda olduğu gibi ses çıkarmak zor, hatta imkansız bir durumdu. Sahnede bir akustik enstrüman çalmak tipik olarak iki senaryoya ayrılır: akustik doğal sıcak tonunun temsilini yansıtmak için yerleşik piezo veya manyetik pikap sistemini kullanmak veya "tatlı nokta" daki mikrofonlarla sahnede hareketsiz oturmak, dramatik olarak hareket kısıtlayıcı bir durum yaratıyordu.

IRig Acoustic Stage ile artık canlı çalmak istediğinizde akustik tonunuzdan fedakarlık etmeniz gerekmiyor. IRigAcoustic Stage, her iki dünyanın da en iyisini - akustik gitarınızın zengin sesini, sanki stüdyoda mikrofonlamış gibi verirken size tonunuzdan ödün vermeksizin dolaşmaya özgürlüğü sağlar.
IRig Acoustic Stage, klasik bir stüdyo kurulumu ile kayıtalmışçasına zengin ve kaliteli sesi sahnede verebilen, devrim niteliğinde birdijital mikrofon sistemidir.

Kompakt akustik mikrofon ve gelişmiş dijital preamplifikatör ve işleme ünitesi, stüdyo mikrofon setini yeniden oluşturarak, canlı çalımlardaki koşullarınızda akustiğin gerçek karakter ve ton nüansını sunar. Sadece iRig Acoustic Stage'nin mikrofonunu ses deliğine klipsleyin, preamp işlemcisine takın, ardından preamp'ı amplifikatöre veya miksere bağlayın. IRig Acoustic Stage, aynı zamanda performans sırasında can sıkıcı frekans geri beslemelerini ortadan kaldıran bir "Feedback önleyici" butonuna sahiptir.

Kurulduktan ve aktif olduktan sonra akustik tonunuzda, canlılık, sıcaklık,derinlik ve topraksı, odunsu ton ile geleneksel canlı kurulumunuzda neyin eksikolduğunu hemen anlayacaksınız. Eğer bir elektro akustik gitar ile performansgösteriyorsanız, iRig Acoustic Stage gitarınızın canlı sesini büyük orandaarttıracaktır. IRig Acoustic Stage, gitarın mevcut pick up sistemini iRigAcoustic Stage ile harmanlayarak ses tonunda daha esneklik ve daha önce hiçduymadığınız gibi yumuşaklık kazandıran bir karışım kontrolüne sahip bir AUXgirişine sahiptir.

Sahne ve ev stüdyosuna uygun tasarlanmıştır
IRig Acoustic Stage canlı performans ve kayıt içinmükemmel bir akustik ses sağlar. Akustikle birlikte proje ya da evstüdyolarında "stüdyo" sesini artık her zamankinden daha kolay halegetirmek mümkündür. Ses arabiriminiz varsa, iRig Acoustic Stage'yi analog girişetakmanız yeterlidir. Arayüzünüz yok mu? Sorun değil! IRig Acoustic Stage,bilgisayarınıza veya uyumlu cihazınıza doğrudan bağlantı için entegre bir USBses çıkışına sahiptir.

Nasıl çalışır?
IRig Acoustic Stage,yüksek teknoloji ürünü bir MEMS mikrofonuyla ve alet kalibrasyonundan EQ'ya,geribildirim iptaline kadar birçok fonksiyonu yerine getiren gelişmiş birdijital sinyal işleme bileşeni içeren bir preamplifikatör / işlemci ilepatentli bir sistemi kullanmaktadır. Gitarın ses yalıtımına tutturulanmikrofon, aletin tüm "hava", harmonik ve sonik nüanslarını vegeleneksel piezo ve manyetik pikaplarla kaçırılan çalma stilini yakalar.Mikrofon ile 32 bit DSP tabanlı preamp sistemi arasındaki sinerji, daha öncehiç olmadığı kadar şaşırtıcı derecede zengin ve tam spektrumlu akustik sessağlar.

MEMS Mikrofon
IRig Acoustic Stage, sesyuvasından akustik sesi yakalamak için ultra kompakt bir MEMS mikrofonkullanıyor. Cihazın ses deliğine kolayca yerleştirilebilir ve esntrümanüzerinden sıfır modifikasyonla kolayca çıkarılabilir. Bu, tüm akustik çeliktelli gitarlarınızda, klasik naylon tellerin gitarlarınızda, hatta ukulellerdeveya bir ses deliğine sahip diğer telli aletlerde iRig Acoustic Stage'yikullanmanıza olanak tanır.

Akustik Preamp / Dahili DSP
IRig Acoustic Stage’nin büyüsü, mikrofon, preamp vesinyal işleme ünitesi arasındaki kombinasyondan gelmektedir. IRig AcousticStage gitarınızdan gelen sinyali analiz eder - hem enstrümanın genel ses venüansı, hem de çalma tekniği - ve sıcak, keskin olmayan ve dengeli bir akustikses veren enstrüman için optimum ton profilini oluşturur. Ton profili dahasonra, çalınan duruma bağlı olarak 6 seçilebilir ton önayarının kullanılmasıylageliştirilebilir.

IRig Acoustic Stage size, doğal,sıcak, parlak gibi, çelik telli aletler için 3 ön ayar verir ve aynı 3 naylontelli aletler için optimize edilmiştir.

IRig Acoustic Stage işlemcisi, yüksek çözünürlüklü, 32bitlik bir A / D ve D / A ses dönüştürme özelliğine sahip olup, gitarınızın tümaralıktaki nüansını, karakterini ve akustik tonalitesini doğru bir şekildeüretir - seçtiğiniz tonları açıkça duyarsınız.

Kullanıcıya özel kalibrasyon
Kutudan çıkan iRig Acoustic Stage fabrikasında birçok gitarla harika ses çıkarmak için kalibre edilmiştir. Bununla birlikte, kurulumu özelleştirebilir ve DSP'nin genel olarak enstrüman için genel tepkisini optimize etmek adına Acoustic Stage’yi kalibre edebilir, böylece sesi gitarınız için daha gerçekçi ve mükemmel hale getirebilirsiniz. Özel Kalibrasyon özelliği yalnızca birkaç dakika sürer ve tonunuzu daha da rafine eder ve çalma stilinize daha doğru tepki verir.

Elektro akustikler için mükemmeldir
IRig Acoustic Stage,ayrıca bir ses (MIX) kontrollü AUX girişine sahiptir. Bu giriş, akustikelektriğin dahili piezo veya manyetik pikap ile kullanım için tasarlanmıştır.

Alışılmadık derecedeyüksek gürültülü durumlarda, AUX girişi, iRig Acoustic Stage'yi piezo pikapsistemi ile kombine olarak kullanmanıza ve Geri Bildirimi İptal Et seçeneğietkin olsa bile bazen oluşabilecek kontrol edilemeyen sert geribildirimlerdenkaçınarak doğru mikrofon sinyal miktarında harmanlamanızı sağlar .

100% Piezo
50% Piezo / 50% iRig Acoustic Mikrofon
100% iRig Acoustic Mic
Ayrıca mikrofon/AUXsinyalini kesilmelerden korumak ve en iyi sesi alabilmek adına faz çeviricianahtarı da vardır.

USB dijital kayıt çıkışı
IRig Acoustic Stage ayrıca, uyumlubir DAW veya kayıt uygulamasında tak-çalıştır kayıt için bir bilgisayara veyabir mobil cihaza doğrudan bağlantı yapmak adına mükemmel bir USB ses çıkışısunar.

Özellikleri
 • Gelişmiş MEMS mikrofon
 • Preamp/DSP ünitesi
 • 1/4" AUX girişi ile piezo,manyetik pikaplar ya da diğer onboard elektronikler için ses
 • 1/4" Amp veya PA sistemi içinseviye kontrollü çıkış
 • Bilgisayar veya mobil cihaza kayıtiçin USB audio çıkışı
 • Birden fazla frekans feedback kesicisisemi
 • 6 ton ön ayar
 • Kişisel enstrüman kalibrasyonu
 • Yuvarlak ses çıkışı olan bütünenstrümanlarda çalışır
 • Çift ses kaynağı optimize edilmesiiçin faz anahtarı
iRigAcoustic Mikrofonu
 • Mikrofontipi: MEMS
 • Kutupyapısı:omnidirectional
 • Frekanscevabı: 30 Hz - 20kHz, +/-3dB
 • Maks.SPL: 130dB SPL
 • Sinyal– Gürültü oranı: 101dBA
 • Takılabilirmaksimum ses deliği genişliği: 4mm/ 0.16"
Bağlantıları
 • iRigAcoustic mikrofon girişi:2.5mm / 3/32" TS mono jack
 • AUXenstrüman giriş bağlantısı:6.3mm / 1/4" TS mono jack
 • AUXenstrüman giriş empdansı: 11kOhm (sadece aktif enstrümanlarda)
 • Analogçıkış bağlantısı:6.3mm / 1/4" TS mono jack, line-level, low impedance
 • Analogçıkış empedansı: 50Ohm (uzun kablolarda sinyal kaybı yaşanmaz)
 • Digitalçıkış bağlantısı:mikro-USB
DSP/arayüzü
 • ADve DA çözünürlüğü:32-bit
 • Örneklemeoranı: 48 kHz
 • Arayüz çıkışı: USB audioçıkışı - mikro-USB port üzerinden
 • Pil: Pil ile çalışır (2xAA) / USB bus power

Paket içeriği
 • iRigAcoustic Stage DSP/ara yüzü
 • iRigAcoustic mikrofon
 • Belklipsi
 • Taşımaçantası
 • 2 x1.5V AA pil
Boyutları
 • DSP/Arayüz boyutları: 101mm x 72.3mm x 23mm
 • DSP/Arayüz ağırlığı: 99g (pil dahil)
 • Mikrofonsize: 31.7mm x 32.2mm x 18.8mm
 • Mikrofonağrılığı: 20g
 • Mikrofonkablo uzunluğu: 150cm

UYUMLULUK
IRig Acoustic Stage, herhangi bir amplifikatör, mikser veyaPA sistemine 6.3mm / 1/4 "TS mono jak kablosu kullanarak bağlanabilir.
iRig Acoustic USB kayıt ara yüzü olarak takullanılabilir - Mac/PC, iOS, Android.

Bilgisayarlar
Mac®:Mac OS X 10.6 veya yenisi. USBport.
Windows®: ASIO4ALL sürücülerini destekleyenWindows XP/Vista/7/8/10.
A USB’den Micro-USB’ye kablo (ayrı satılır) gereklidir.

iOS Cihazlar
IPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6, Plus,iPhone 6, iPhone 6, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5, iPod touch 6. nesil, iPodtouch 5. nesil, iPad Pro (9.7- Inç), iPad Pro (12.9-inç), iPad mini 4, iPad Air2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. nesil, iPad mini. IOS 6.0 veyaüstü gerekir.
Bir USB’den Micro-USB’ye kablo(ayrı olarak satılır) ve Lightning - USB Kamera Adaptörü (ayrı olarak satılır)gereklidir.

Android Cihazlar
Android 5 veyasonrası çalıştıran Android cihazlarıyla ve USB dijital ses özellikleriyleuyumludur. Micro-USB-OTG - Mikro USB kablosu (ayrı olarak satılır) gereklidir.

Enstrüman Mikrofonları Çok Satanlar