×

IK Multimedia iRig BlueBoard iPhone, iPad ve Mac için MIDI Pedalboard Kontroller

Üretim: Üretim Yeri : İtalya
33194

1.170,39 TL (129,8 €)

1.135,28 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • En geç 9 Mart Salı günü kargoya verilecektir.

IK Multimedia iRig BlueBoard Bluetooth MIDI Pedalboard

iPhone, iPad ve Mac için ilk kablosuz MIDI Pedalboard Kontrolörü
iRig BlueBoard iOS veya Mac için yapılmış, muzik uygulamalarını ve daha fazlasını kablosuz olarak kontrol edebileceğiniz ilk MIDI pedalboard’dır.
MIDI uyumlu AmpliTube gibi uygulamalarınız pedallar ile kontrol edebilir, patch değiştirebilir, efektleri aktif hale getirebilir ve Wah, ses pedalı kontrol edebilirsiniz. Kablolar arasında kaybolmanıza gerek kalmadı. iRig BlueBoard’ı kurmak çok basit. Sadece açın ve neyi kontrol etmek istiyorsanız basitçe uygulamaya geçin.
iRig BlueBoard sağlam bir kasanın içine oturtulmuş 4 adet ışıklı yumuşak pedal, pedal ve diğer MIDI kontrolörlerinizi bağlamanız için TRS uzatma jackları ile geliyor ve 4 adet AAA pil ile çalışıyor.

Kontrolü Ele Alın
Peki iRig BlueBoard nasıl çalışıyor? iPhone/iPod touch/iPad’ ınıza Bluetooth aracılığı ile bağlanıyor ve iRig BlueBoard uygulamasına MIDI’ ye dönüştürülmüş kontrol sinyalleri gönderiyor.
MIDI uyumlu ne çalıştırırsanız çalıştırın bu sinyaller Mac ve iOS’larda uygun hale geliyor. iRig BlueBoard’dan AmpliTube’ ye veya diğer MIDI müzik uygulamarına gönderilen her sinyal, aşağı yukarı seçeneği dahil, hepsini kontrol etmenize ve parametreleri değiştirmenize yarar. IK’nın AmpliTube, VocaLive, SampleTank ve iGrandPiano su gibi uygulamarı yanısıra Apple GarageBand gibi uygulamalarda da çalışmaktadır.

10 Metre Mesafeden Kontrol Edilebilir
iRig BlueBoard Bluetooth ile çalıştığından cihazınızdan 10 metre uzakta bile tam kontrol elde edebilirsiniz. iRig BlueBoard yalnızca 23 cm. genişlikte ve 4 adet AAA pil ile çalışmaktadır.
Bluetooth ile bağlı olduğundan 30-pin girişini diğer IK ürünlerini bağlayıp kullanmak için kullanabilirsiniz. (iRig HD, iRig STOMP, iRig,iRig Mic, iRig MIC Cast, iRig MIDI, iRig KEYS)

Geceyi Aydınlatın
iRig Blueboard üzerinde 4 adet ışıklı pad bulunmaktadır. Bu ışıklar sayesinde hangisinin aktif olduğunu anlamanız dışında karanlık ortamlarda da ( konser alanı gibi ) rahatlıkla görmenizi sağlamaktadır.

Limit Yok
Ayrıca iRig BlueBoard’ da 2 adete TRS Jack uzantısı bulunmaktadır. Bu sayede performansınıza daha farklı ifaedeler ekleyebilirsiniz. Wah veya ses kontrol pedalı gibi farklı uzantılar ile performansınıza çok yönlülük katın.

Müzisyenler için Müzisyenler Tarafından Dizayn Edildi
Gitaristler, klavye çalanlar veya vokal olanlar artık iOS uygulamalarındaki özellikleri sahne veya stüdyoda kontrol edebilecekler. Üstelik geleneksel kontroller ile aynı yöntem ile. Üstelik bir dizüstü bilgisayar çantasına sığacak kadar da küçük ve taşınabilir.

Mac ve iOS cihazlar ile uyumlu
iRig BlueBoard herhangi bir iPhone, iPod touch veya iPad ile Bluetooth 4.0. üzerinden çalışabilir.
Ayrıca Bluetooth 4.0 / Bluetooth Low Energy ‘yi destekleyen herhangi bir Mac ile de çalışmaktadır.

Özellikleri:
 • Bluetooth MIDI pedalboard (10m/32.8' mesafe )
 • 4 atanabilir ışıklı pad
 • 2 1/4" pedal veya switchler için giriş
 • Bank değiştirebilme, MIDI Program değişiklikleri ve MIDI kontrol değişiklikleri yapabilir
 • BlueBoard iOS uygulaması iOS veya Mac’ ta artalanda çalışmaktadır, Bluetooth mesajlarını MIDI sinyallerine çevirir
 • Standart AAA pil ile çalışmaktadır.
 • Diz üstü bilgisayar çantasına sığacak kadar küçüktür.
Detaylar
 • Bluetooth kablosuz MIDI Pedal Board
 • Bluetooth Low Energy (BLE), enerji tüketimi çok düşüktür
 • Arka alan ışıklandırması ile karanlıkta kolayca çalışabilme
 • Tamamen kablosuz, pil ile çalışmaktadır.(4 x AAA)
 • iRig BlueBoard iOS ve Mac uygulamaları üstünde tamamen özelleştirilebilme
Gereksinimler

iOS Cihazlar
iPhone 5, iPhone 4S, iPod touch 5th jenerasyon, iPad 4th jenerasyon, iPad 3rd jenerasyon ve iPad mini. iOS 5.1 ya da daha ileri versiyonları.

Bilgisayarlar
Mac®: iRig BlueBoard  herhangi bir Mac ile çalışır. ( Bluetooth 4.0 / Bluetooth Low Energy. Destekleyen ) Modeller : iMac, Mac Mini, MacBook Air, MacBook Pro (Haziran 2012 sonrasındaki bütün modellerde )
 
Boyut: 275mm/10.82" x 92mm/3.62" x 25mm/0.98" (G x U x Y)
Ağırlık: 250g/8.81oz

Çok Satanlar