×

IK Multimedia iRig MIDI 2 iPhone/iPod/iPadler için MIDI Arabirimi

36480

1.818,65 TL (103,84 €)

1.764,09 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • En geç 5 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.

IK Multimedia iRig MIDI 2 - iPhone/iPod/iPadler İçin Temel MIDI Arabirimi

iPhone, iPod touch, iPad ve Mac/PC için MIDI ara yüzü
IK Multimedia bütün iOS cihazlarda, MAC ve PC’lerde çalışabilen, ilk Lightning/USB uyumlu MIDI ara yüzünü sunar. iRig MIDI ürünündeki bütün sevdiğinizi özellikleri taşıyan MIDI 2 çok daha iyi kontrol ve bağlantı seçenekleri ve daha kolay taşınabilirlik sunmaktadır. Sürekli hareket halinde olan müzisyenler için mükemmel MIDI çözümüdür.

Asıl Olan Uyumluluk
Daha önce de belirttiğimiz gibi iRig MIDI 2 Apple’nin lightning kablosu ile uyumlu ilk taşınabilir MIDI ara yüzüdür. Kullanacağınız cihaza göre ürünün tam ortasında pakete dahil lightning kablosu girişi, pakete dahil USB kablo girişi ve ayrı satılan 30 pin kablo girişi mevcuttur.
Bağlantılar
iRig MIDI 2 oldukça küçüktür ama kablolarını çıkardığınızda daha da küçülecektir. Mini DIN bağlantısı sayesinde kullanacağınız bütün kabloları rahatlıkla söküp takabilirsiniz. Bu sayede nereye giderseniz gidin cebinizde taşıyabileceğiniz bir MIDI ara yüzünüz olacaktır. Kullanım sırasında mobil cihazınızın koruma kılıfını çıkarmak zorunda kalmazsınız.

Mobil MIDI Ara Yüzü
Önceki versiyonu olan iRig MIDI gibi MIDI 2’de üç MIDI port sunar, IN, OUT ve THRU. Fakat bu sefer portlar standart boyutta olduğundan herhangi bir özel kablo veya adaptör gerektirmez. İstediğiniz standart MIDI kablosunu kullanabilirsiniz. IN portunu kullanarak harici klavyeler ve kontrolörler bağlayarak en sevdiğiniz ses modül yazılımlarını kullanabilir ve synthleri çalabilirsiniz. OUT portunu kullanarak harici donanım veya synthleri mobil cihazınızdan kontrol edilebilir hale getirebilirsiniz. THRU portuyla ise birden fazla enstrümana tek seferde MIDI data gönderebilirsiniz. MIDI datayı gözlemlemek oldukça basit. İki adet LED’i ile bir bakışta IN ve OUT portlarından geçen datayı gözlemleyebilirsiniz.

Uygulamalar
iRig MIDI 2 ile yalnızca bir MIDI ara yüz sahibi olmakla kalmaz müzik yaratma uygulamalarının da sahibi olabilirsiniz. Kutusunu açar açmaz kullanıma başlayabilirsiniz. iOS kullanıcıları SAMPLE TANK FREE ile yüzlerce yüksek kalite enstrüman ve paternlere, iGRAND PIANO FREE ile ise birinci sınıf piyanolara sahip olacaklar. Mac ve PC sahipleri de IK’nın yeni nesil ses çalışma yazılımı olan Sample Tank 3 SE’ye sahip olacaklar. Bunların dışında iRig MIDI 2 bütün MIDI uyumlu Mac ve PC yazılımları ile ve iOS için olan GarageBand, Cubasis, Beat Maker 2, Auria ve çok daha fazlası CORE MIDI uygulamaları ile çalışmaktadır.

Efsanevi İtalyan Tasarımı
iRig MIDI 2 Modena, İtalya’da tasarlanıp üretilmiştir. Bütün IK ürünlerinin dayanıklılık testlerine girdiği gibi iRig MIDI 2 ‘de bu testlere tabii tutuldu. Konserden konsere yoğun programınızda kaliteli malzemeden yapılmış MIDI ara yüzüne güvenebilirsiniz.
 
Özellikleri

 • iPhone, iPod touch, iPad ve Mac/PC için MIDI ara yüzü
 • Kolay taşınabilirlik. Cebe sığabilecek boyutta
 • Sökülebilir kablolar
 • Lighting kablosu ve USB kablosu dahildir 30-pin kablo ayrı satılmaktadır
 • Standart-boyutta MIDI IN, OUT ve THRU portları
 • MIDI IN/OUT LED göstergeleri ile kolayca MIDI data aktarımı takip edebilme
 • Kullanıldığı cihazdan güç alır. Ekstra adaptöre ihtiyaç duymaz

Paket İçeriği & Boyutları

 • iRig MIDI 2
 • iOS Lightning bağlantı kablosu (60cm)
 • USB bağlantı kablosu (60cm)
 • 49.5mm x 78mm x 30mm
 • Ağırlık: 60g

Gereksinimleri
iOS Cihazlar
 
iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s*, iPhone 4*, iPod touch (5. ve 4. nesil), iPad Air, iPad 4. nesil, iPad 3. nesil*, iPad 2*, iPad*, iPad mini 2.nesil ve iPad mini ile uyumludur. iOS 5.1 veya daha yeni sürümü gereklidir.
* Ayrı satılan 30-pin to Mini-DIN kablosu gereklidir.

Bilgisayarlar
 
Mac®: Mac OS X 10.6 veya daha yenisi. Bir kullanılabilir USB girişi.
Windows®: Windows XP (SP3) / Vista (SP1) / 7 / 8. Bir kullanılabilir USB girişi.

Mobil Cihazlara Özel Çok Satanlar