×

IK Multimedia UNO Synth Pro Desktop Paraphonic Çift Filtreli Analog Synthesizer

58127

13.365,12 TL (571,12 €)

%35 kampanyalı fiyatı

8.687,27 TL
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 31 Mayıs Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

IK Multimedia UNO Synth Pro Desktop
32-Tuş Ultra-Taşınabilir Masaüstü Paraphonic Çift Filtreli Analog Synthesizer
 
Herkes için yeni nesil analog
UNO Synth Pro, hayal edebileceğiniz neredeyse tüm analogsynth seslerini yaratma gücü verir. Eşsiz çift filtreli, 3 osilatörlü parafoniktasarımı, 256 ön ayarı, 64 adımlı sequencer, stüdyo sınıfı efektleri,genişletilmiş bağlantıları ve çok daha fazlasıyla UNO Synth Pro müziküreticileri için yeni bir çığır açıyor.

Herkesin ihtiyacına uyacak iki versiyonu mevcuttur - metalgövde ve birinci sınıf Fatar yarı ağırlıklı klavyesi ile sahneye hazır; veyaultra taşınabilir, kapasitif klavyeli USB destekli.
UNO Synth Pro herkese her alana veya bütçeye uyan akıllı bir formatta yeninesil analog ses tasarımını sunar.
 


• Gerçek analog ses: PWM, senkronizasyon, FM ve ring modülasyonlu 3 süreklideğişken waveshape osilatör
Çift filtre tasarımı: yeni bir SSI filtresi artı seri veparalel yönlendirme dahil 24 olası mod için orijinal UNO Synth filtresi
Muazzam ses esnekliği: tam ADSR envelopeları + LFO'lar vemodülasyon matrisi
Güçlü kontrol: 256 Kullanıcı tarafından düzenlenebilir önayar, yerleşik arpejatör ve otomasyonlu 64 adımlı sequencer
Yerleşik efektler: 3 eşzamanlı yuvada 12 stüdyo kalitesindeefekt: modülasyon, delay ve reverb, artı gerçek analog overdrive
Gelişmiş bağlana bilirlik: gürültüsüz dengeli çıkışlar; USB,MIDI ve CV / Gate I/O; artı filtrelere, efektlere veya çıkışlara ses girişi
 


Her şeyi yapan 3 Osilatör
3 analog osilatör, pulse-width modülasyonu dahil olmak üzeresürekli değişken waveshape sunar. Osilatörler, harmonik olarak daha karmaşıktonlar için sabit senkronize edilebilir ve osilatör FM (frekans modülasyonu),zil benzeri seslerden çığlık atan endüstriyel tonlara kadar her şeyişekillendirmenize olanak tanır.

UNO Synth Pro, titreyen, bilim kurgu sesleri için ring modülasyonuve çok çeşitli perküsyon sesleri ve destansı yükselişler için bir white noiseüreteci bile içerir.
Ünlü synth ses kaynaklarını yeniden oluşturun veya tamamenyenilerini oluşturun. UNO Synth Pro ihtiyacınız olan araçlara sahip.
 


24 kullanılabilir moda sahip çift filtre
Orijinal UNO Synth’in 2 kutuplu OTA çok modlu filtresine ekolarak, UNO Synth Pro kendinden salınımlı yeni bir 2/4 kutuplu SSI LP filtresiekler. İkili filtreler, toplam 24 olası filtre kombinasyonu için tersçevrilebilir fazlı seri veya paralel olarak kullanılabilir.

Kısacası, UNO Synth Pro, en ünlü klasik synth'lerin filtresesini yeniden oluşturabilir ve hayal gücünüzün sınırlarına kadar yepyeniseçenekler sunabilir.
 


Envelopelar, filtreler ve modülasyon matrisi
UNO Synth Pro, biri filtreye, diğeri amplitude’a ayrılmış,her ikisi de osilatör aralığı ve dalga biçiminden LFO hızına ve hatta diğerzarf aşamalarına kadar her şeyi modüle etmek için kaynak olarak mevcut olan 2tam ADSR envelope’u sunar.
2 LFO (düşük frekanslı osilatörler), klasik synth vibrato,wah ve tremolo oluşturabilir ve FM ses aralığı dahil daha karmaşıkmodülasyonlar yapabilir.

Ve 16 yuvalı bir modülasyon matrisi, tüm bunlarıyönlendirmeyi çocuk oyuncağı haline getirir. MIDI denetleyicileri dahil hemdahili hem de harici kaynaklarla en karmaşık modülasyon şemasını bile hızlı vekolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz.
 


Yerleşik çarpıcı efektler
IK’ın analog stüdyo efektlerini modelleme konusundakideneyimi onlarca yıldır var. UNO Synth Pro için, süper sıcak ve organik birgerçek analog overdrive'ın yanı sıra üç eşzamanlı yuvada 12 stüdyo kalitesindeefekt bulacaksınız: modülasyon, delay ve reverb. Maksimum esneklik için önefekt filtreleme ile harici sinyaller de bu efektler aracılığıylayönlendirilebilir.
 


Geliştirilmiş oynanabilirlik
UNO Synth Pro, İtalyan üretici Fatar tarafından üretilenbirinci sınıf bir 37 tuşlu yarı ağırlıklı klavye sunarken, UNO Synth ProDesktop, orijinalin uzun ömürlü kapasite algılama anahtarlarının gelişmiş birversiyonunun yanı sıra gelişmiş ifade için pitch ve mod şeritleri sunar.

Kontrol bölümleri için sağlam dokunuşlu lastik pedler, artıLED arkadan aydınlatmalı göstergeler ve önemli bilgiler için bir LED ekranbulacaksınız, bu da UNO Synth Pro'yu canlı olarak sahnede veya stüdyoda derinprogramlama oturumlarında kullanmayı her zamankinden daha kolay hale getirecek.
 


Presetler, sequencer ve arpejatör
UNO Synth Pro, her biri osilatörlerden efektlere kadar sesmotorunun tam durumunu yakalayan 256 kullanıcı tarafından düzenlenebilir presetsunar.

Yerleşik 64 adımlı sequencer, 40 adede kadar parametre içinotomasyonla hem adımlı hem de gerçek zamanlı kayıt sunarak inanılmaz derecedekarmaşık ve gelişen ses manzaraları oluşturmanıza olanak tanır. Hatta CV ve gateotomasyonu yazabilirsiniz.

Ve 10 modlu bir arpejatör, karmaşık desenler ve çalışmalarınyanı sıra UNO Synth Pro’nun parafonik tasarımından yararlanan yeni bir"akor modu" oluşturmayı kolaylaştırır.
 


Gelişmiş bağlantı
UNO Synth Pro, her durumda üstün ses kalitesi için ikigürültüsüz, dengeli stereo çıkış ve kulaklık çıkışı sunar.

USB ve 5-pin DIN MIDI Giriş ve Çıkış, diğer synth'ler, Mac /PC ve mobil cihazlarla entegrasyonu kolaylaştırır ve atanabilir CV / Gatebağlantıları, UNO Synth Pro'nun Eurorack veya diğer modüler sisteminizlezahmetsizce etkileşime girmesini sağlar.

Ve şimdi, ses girişi, bir mikser kullanmadan birden fazlaüniteyi birbirine zincirleme bağlamaya yönelik orijinal bağlantıya ek olarak,harici sinyaller için filtre ve FX bölümüne erişime izin veriyor.
 


Teknik Özellikler
Birinci sınıf analog ses
• 3 ayrık dalga geçişli osilatör
• PWM, senkronizasyon, FM ve zil modülasyonu
• 24 modlu çift durumlu değişken filtreler
• Orijinal UNO Synth OTA filtresi
• Kendinden salınımlı yeni SSI tabanlı filtre
• 16 yuvalı modülasyon matrisi

Son teknoloji özellikler
• 256 kullanıcı tarafından düzenlenebilir ön ayar
• 3 yuvada 12 stüdyo kalitesinde FX
• Reverb, Delay, Modülasyonlar
• 84 parametreli 64 adımlı sequencer
• 10 modlu yerleşik arpejatör
• USB / MIDI / CV / Giriş / çıkış
• Filtrelere, FX'e veya geçişe ses girişi
 
UNO Synth Pro Desktop
• Ultra taşınabilir 32 kapasitif tuşlu masa üstü
• USB veya isteğe bağlı UNO Synth Power Bank ilegüçlendirilmiştir

Boyutlar
Boyut (G x D x Y): 33,3 x 15 x 5 cm, 13,11 x 5,91 x 1,96 inç
Muhafaza: Plastik
Ağırlık: 700 g, 1.54 lb
Güç: USB Gücü

Paket içeriği
• 1x UNO Synth Pro Desktop
• 1x Mikro USB - USB Kablosu

IK Multimedia UNO Synth Pro Desktop Paraphonic Çift Filtreli Analog Synthesizer Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Synthesizer Çok Satanlar