×

IsoAcoustics ISO-PUCK İzolasyon Pad (Çift)

45920

1.224,82 TL (76,7 $)

1.188,08 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 24 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

ISO-PUCK izolasyon, stüdyo monitörleri, gitar / bas amfileri, sublar ve çok daha fazlası için ses netliği ve açıklığı sağlar. IsoAcoustics ISO-PUCK, stüdyo monitörlerini, gitar amfilerini ve diğer sistemleri yalıtmak için yenilikçi bir yaklaşım sağlar. Bu eşsiz tasarım yanal harekete ve salınımlara direnerek yüksek derecede bir izolasyon sağlar; bu da daha fazla ses netliği ve odak oluşumunu kolaylaştırır. Pro ekipmanlarınızın ve monitörlerin netliğini ve performansını artırmak için kullanılabilen en kullanışlı yalıtım aracıdır.

ISO-PUCK'ın üst flanşı "emici kapak" tasarımı alt izolatör destek yüzeyine yapışır. Bütün enerji, ISO-PUCK izolatörlerinin çekirdeğinde yönetilir ve bunlar, eksende kalan iken üstün izolasyon ve kontrol sağlamak için dikkatlice ayarlanmıştır. Uygulanan toplam ağırlığa bağlı olarak üç veya daha fazla ISO-PUCK kullanılabilir.

Stüdyo Monitörleri
Bu düşük profilli tasarım, ISO-PUCK'ı zemin standları, konsollar, masaüstüne vb. üzerine yerleştirilmiş stüdyo monitörleri için ideal bir çözüm haline getirir. Bu izolatörler, stüdyo monitörlerini destek yüzeyinden ayırarak enerji transferini ve elde edilen sızıntı ve renklenmeyi ortadan kaldırır.

Taşıyıcı yüzeyden gelen iç yansımalar, ses bozukluğunu ortadan kaldırmak ve daha fazla ses netliği sağlamak için tasarlandığından en sağlam çelik stantlar veya ağır granit yüzeylere yerleştirilen stüdyo monitörlerinde bile ISO-PUCK'lardan büyük fayda sağlanacaktır. Yükseklik veya açı gerekiyorsa lütfen ISO-L8R Serisi izolasyon sehpalarına göz atın.

Gitar & Bas Amplifikatörleri
Gitar & bas kombo amp izolasyonu

IsoAcoustics ISO-PUCK, gitar ve bas amplifikatörleri için gelişmiş izolasyon ve performans sunar. Evde, stüdyoda veya sahnede, ISO-PUCK amplifikatörlerin zeminle temasını keserek daha sıkı bas ve daha detaylı olağanüstü ses netliği ve açıklık sağlamanıza yardımcı olur.

Stüdyo ve sahne
IsoAcoustics ISO-PUCK'lar stüdyoda ve sahnede izolasyonu ve performansı artırmak için çeşitli yollarla kullanılabilir. Ses netliğini artırmak veya sorunları çözmek için ISO-PUCK'lar çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir.

DJ Ekipmanı
IsoAcoustics ISO-PUCK'lar DJ ekipmanları için mükemmel bir aksesuardır. Ekipmanları destek yüzeyinden izole etmek ve titreşim ve ısı ile ilgili sorunları azaltmak için pikap ve mikserler altına yerleştirin. Kompakt ve taşınabilir ... onları her yere götürebilirsiniz.
 
Boyutları: 6 x 3cm
Üzerine konulabilen maksimum ağırlık: 9 kg - adet başına

İzolasyon Pad Çok Satanlar