×

Joyo PXL-PRO Effect Pedal Loop Controller with Amp Switching Loop Kontrol Pedalı

52853

2.635,94 TL (118,34 $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

JOYO PXL Pro, programlanabilir bir gitar efektli pedal kontrol istasyonudur, birden fazla pedalı değiştirir ve tek bir pedalla amfi efektlerini tetikler.

Bazen bir şarkı oldukça karmaşık bir yama gerektirebilir, bu, efekt pedallarınızda step dansına, pedalları açıp kapamaya yakın bir şey anlamına gelebilir. İşte JOYO PXL serisi kontrollerin çalmanızda devrim yaratacağı yer burasıdır.

Hangi pedalları kullanmak istediğinizi önceden programlayın, zamanlamanın her şey olduğu o çok önemli canlı durum için kullanım kolaylığı için bunları yamalara kaydedin!

PXL Pro'da, gitar efekt pedallarınız için 8 programlanabilir döngüye sahipsiniz. PXL'i 8'lik bir seri döngü olarak ayarlayabilir veya bunları 4'lük 2 döngüye ayırabilir ve FX LOOP'unuzda efektler kullanabilirsiniz.

Bu, birinci döngünün pre amfi efektleriniz (OD, distorsiyon vb.) için olabileceği, ardından ikinci döngünün amfilerinizin FX döngüsüne takılabileceği ve amfi sonrası efektler (modülasyon, gecikme, yankı vb.) için kullanılabileceği anlamına gelir.

PXL Pro looper'ın bir başka harika özelliği de 4 anahtar tetikleyicisidir. Bu, 4 1/4 inç jaklarla doğrudan bu döngüleyiciden harici cihazlarda 4 adede kadar değiştirilebilir işlevi kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Bunlar amfi kanalları, efekt modları olabilir.

Hatta her tetikleyiciyi kilitleyecek veya anlık bir temas yapacak şekilde programlayabilir ve polariteyi de ayarlayabilirsiniz (Normalde açık/Normalde kapalı). Bazı amplifikatörlerin bu looper ile çalışması için özel bir kabloya ihtiyacı olabilir.

Diğer harika özellikler arasında sessize alma/ayarlayıcı çıkış anahtarı bulunur. 32 adede kadar farklı efekt setini, aklınıza gelebilecek tüm kombinasyonları saklayabilir, hatta tek bir stomp ile tüm döngüleri atlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

  • Total 8 LOOP channels, but can be used as dual independent 4-channel setting.
  • Built-in 4 triggers enable you to use them to switch the Amp channel or effects mode settings.
  • Four triggers can be set separately for trigger polarity, mode and action status (including the settings under BYPASS)
  • Tuner interface.
  • Independent mute switch for keeping mute or tuning.
  • DIMENSIONS:54.1*6.7*5.3cm
  • Weight:1.68KG

Joyo PXL-PRO Effect Pedal Loop Controller with Amp Switching Loop Kontrol Pedalı Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Footswitch - Foot Controller Çok Satanlar