×

Kala Mandy Harvey Signature Series Tenor Ukulele Tenor Ukulele Başlangıç Seti

56516

1.173,86 TL (150  $)

1.138,64 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

Oynamayı Öğren serimizin en yeni eklentisini duyurmaktan heyecan duyuyoruz - Mandy Harvey İmza Serisi Tenor Ukulele Oynamayı Öğreniyor!

Mandy, 19 yaşında işitme duyusunu kaybeden bir şarkıcı, söz yazarı, yazar ve ilham verici konuşmacıdır. Amerika'nın Got Talent'in 12. Sezonunda ulusal ilgi görmüştür. İlham verici performansları milyonlarca kez izlendi ve Simon Cowell'den imrenilen “Altın Buzzer” i kazandı.

Bu ukulele, yeni başlayanların hemen ücretsiz şarkılar, ücretsiz çevrimiçi dersler veya dahil edilen kitapçık aracılığıyla erişilebilen Mandy'nin en popüler şarkıları da dahil olmak üzere hemen şarkı çalmaya başlamak için ihtiyaç duyduğu her şeyle birlikte gelir.

Mandy Harvey İmza Serisi Oynamayı Öğreniyor Tenor Ukulele, Saten Maunay'dan üretilmiştir ve 1800'lü İsviçre halk sanatını anımsatan beyaz bağlama ve orijinal sanat eserleri içerir. Kuşlar ve çiçekler ile hassas asma deseni Mandy’nin kız kardeşi tarafından yaratıldı ve bu çok kişisel, eşsiz bir sanat eseri oldu.


“Hayatımda beni sürekli denemeye teşvik eden, kendinden şüphe duymaya ve devam ettirmeye teşvik edecek kadar şanslıydım. Büyükannem bu insanlardan biriydi. Teşvik ederek ve elde edebileceğime olan güveniyle elimden gelenin en iyisini yapma arzumunu geliştirdi. Signature Series Tenor Ukulele'deki sanat eseri, büyükannem ve her zaman tuttuğu güzel bahçelerden ilham aldı. Büyümenin ve sebatın bir görüntüsü ve her zaman 'Denemeyi' hatırlarsak neler başarabileceğimizin simgesidir. ”

- Mandy Harvey

Set İçeriği

Kala Mandy Harvey Learn To Play Tenor Ukulele
Padli Ukulele Gig Bag
Ücretsiz Online Ders Seti (Mandy Harley)
Mandy Harley Şarkıları Hızlı Öğrenme Rehberi
Kala Klipz Kromatik Clip-On Tuner
Ücretsiz Kala Uygulaması (Mandy Harley'in şarklılarını içermektedir.)

Teknik Özellikler

Ölçü: Tenor
Ön Gövde: Maun
Arka & Yanlar: Maun
Binding: Beyaz
Sap (Neck): Maun
Finish: Satin
Klavye: Ceviz
Headstock: Standard
Teller: Aquila Super Nylgut®
Eşik (Nut) & Saddle: GraphTech NuBone®

Çok Satanlar