×

Lindy Fralin Maple Neck Elektro Gitar Sapı

Marka: Marka Sahibi : Amerika Üretim: Üretim Yeri : Amerika
22512

2.769,38 TL (366  $)

2.686,29 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 1 Ekim Perşembe günü kargoya verilecektir.

Lindy Fralin Maple Neck

* Uyarı: Sap kısmında ve gövdeye bağlantı yerinde herhangi bir delik bulunmamaktadır. Gitarınıza ve akord burgunuza uygun olarak bir luthiyede ( Gitar Tamircisi) deldirmeniz tavsiye edilir...

Not: Özel sipariş üzerine getirilmektedir... "Müşteri Temsilcisi" bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Bana göre daha kalın sap, birçok gitarda tonu olumlu yönde etkiler. Sarımlı teller daha parlak, sarımsız teller ise daha dolgun ton verir. Birkaç “beyzbol sopası” sap satın alıp bunları sahne performansları sonrasında traşlayarak, zaman içerisinde “kalın ama rahat” bir sap profili elde ettim.” ~ Lindy Fralin,

Bu sapların tamamı akçaağaçtan (rock maple) üretilmiş olup 9 1/2 inch yarıçapa, medium boy perdelere, Fender© lisanslı kafaya ve ince saten nitroselüloz cilaya sahiptir.

Büyükler “sihrin” her zaman ağaçta olduğunu söylerler; ben de artık buna inanıyorum. Hafif ve rezonant bir gövde ile kullandığınızda, üretilmiş en eski gitarlardaki hissiyat ve tonu yakalayacaksınız.

Sapı daha da şekillendirmek ya da arkasındaki cilayı kaldırmak isteyenlere gitarı ayarladıktan sonra bir süre çalmalarını, daha sonra bir miktar traşlayarak tekrar çalıp denemelerini öneririm. Bu iş için Stewart-McDonald kazıyıcı, daha sonra 400 veya 600 numara zımpara kullandıktan sonra sprey astar veya saten nitroselüloz cila sıkıp bir gece boyunca kurumaya bıraktım.

Çok Satanlar