×
Bu ürün, (üretimin sonlanması, distribütörlüğünün olmaması vb sebeplerle) satışa kapatılmıştır.

M-Audio Fasttrack USB II Ses Kartı

13453

2.732,30 TL (171,1 $)

2.650,33 TL nakit fiyatı
Bağlantı Tipi
: USB
Phantom Power
: Var

M-Audio Fasttrack - Ses Kartı

Kendi kategorisinde en fazla satan ses kartı olan Fast Track® ile bilgisayarınızı son derece güçlü bir müzik prodüksiyon stüdyosuna dönüştürebilirsiniz. Plug-and-play USB bağlantısı sayesinde Fast Track gitar, vokal ve daha bir çok enstrümanı rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Fast Track üzerindeki phantom power sayesinde profesyonel kalitede kondenser stüdyo mikrofonları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fast Track tüm popüler müzik yazılımları ile uyumlu olmakla kalmayıp ProTools M-Powered Essentials ile birlikte gelmektedir.

Stüdyo kalitesinde özellikler
Fast Track, profesyonel kalitede kayıtlar yapmanız için gerekli olan tüm stüdyo kalitesindeki özellikler ve araçlara sahiptir. Tertemiz mikrofon preamplifikatörleri ve 24-bit 48 kHz ses kalitesi ile tüm enstrüman ve vokalleriniz CD'den daha iyi ses kalitesi ile kayıt edilecektir. Son derece yüksek seviyeli hoparlör ve kulaklık çıkışları sayesinde tüm kayıtlarınızı en yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.

Gitar kayıt edin
Bilgisayarınız ile gitar kayıdı mı yapmak istiyorsunuz? Ya da bass veya keyboard? Fast Track aradığınız çözümdür. Tek yapmanız gereken USB bağlantısı ile herhangi bir bilgisayara bağlayıp, 1/4" girişe enstrümanınızı girdikten sonra birlikte gelen ProTools yazılımı veya herhangi başka bir yazılım ile kayıda başlamaktır.

Vokal ve akustik enstrüman kaydedin
Hemen her ses kartı dinamik mikrofon kabul eden bir mikrofon girişine sahiptir. FastTrack ise bulunduğu fiyat aralığında seçilebilir +48 Volt phantom power sağlayan ender profesyonel ses kartlarındandır. Bu özelliği sayesinde M-Audio Nova gibi stüdyo kalitesinde kondenser mikrofon kullanarak profesyonel kalitede kayıtlar alabilirsiniz. Fast Track'in 2-giriş, 2-çıkış'lı tasarımı sayesinde aynı anda hem vokal kayıdı hem de bir diğer enstrüman kayıdı yapabilmek mümkündür.

Hemen müzik yapın
Fast Track ile birlikte gelen ve hemen müziğinizi kayıt etmenizi sağlayan, son derece güçlü Pro Tools M-Powered Essential yazılımı ile müzik yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm Dünya'daki profesyonel müzik stüdyolarında kullanılan Pro Tools yazılımına dayanan Essentials sürümü mixlerinize gereken canlılığı kazandıracak reverb, delay ve bir çok benzeri efekte sahiptir. Aynı zamanda birlikte gelen Structure Essential sanal enstrümanı sayesinde davul, piyano ve benzeri bir çok enstrümanı doğrudan kompozisyonlarıza ekleyebilirsiniz. Son olarak ta pakete dahil olan son derece kullanışlı loop'lar aklınıza gelen fikirleri hemen gerçekleştirmenize yardımcı olacaktırlar.

Direct Monitoring
Tüm dijital kayıt sistemleri enstrüman girişinden verilen sinyal ile bilgisayardan çıkan sinyal arasında küçük te olsa bir gecikmeye sebep olurlar. "latency" adı verilen bu gecikme kayıt sırasında zamanlama ve entonasyon hataları yapılmasına sebep olabilir.Fast Track bu problemi "direct monitoring" düğmesi ile yok etmiştir. Bu düğmeye basıldığında girişlere verilen sinyal bilgisayara girmeden, herhangi bir gecikmeye maruz kalmadan çıkışlara yönlendirilir.

Yeni nesil teknoloji
Fast Track II son derece popüler olan Fast Track'in -kişisel ve mobil stüdyo devriminde rol alan önde gelen ürünlerden biri- başarısının üzerine kurulmuştur. Kullanıcılardan gelen talepler değerlendirilerek bir çok son derece cazip geliştirmeler yapılmıştır. Bunların arasında basitleştirilmiş direct monitöring sistemi, önemli kontrollere ulaşımı kolaylaştıran üst yüzeye yerleştirilmiş düğmeler ve daha güçlü kulaklık çıkışı sayılabilir. Daha sağlam ve gösterişli kasası ile yeni Fast Track eskisinden hem daha güzel hem de daha güçlü...

ÖZELLİKLER
2-giriş / 2-çıkış
24-bit / 48 kHz
Plug-and-play USB bağantı
ProTools M-powered essentials yazılımı
Her türlü yazılım ile tam uyum
Direct Monitor imkanı
USB beslemeli
1/4" TRS enstrüman girişi ile gitar, bass ve keyboard kayıt edebilme
+48 Volt Phantom power'lı XLR mikrofon girişi
1/4 Stereo kulaklık çıkışı
Stereo RCA çıkışlar

 SES KARTI ÖZELLİKLERİ
Toplam I/O2 x 2
Analog Giriş2 (1 x XLR, 1 x Gitar) Balanssız
Analog Çıkış2 Balanssız
48V Phantom PowerVar
Çözünürlük24Bit - 48KHz
ADATYok
S/PDIFYok
Midi I/OYok
Wordclock I/OYok
Kulaklık ÇıkışıVar 1 x (1/8")
BağlantıUSB
Bus poweredEvet
Entegre Kontroller 
YazılımlarPro Tools M-Powered Essential
Hardware Direct MonEvet
Mikrofon Preamp1 x (XLR)
SürücülerPC - Mac - Universal
Ek ÖzelliklerDirect Monitöring


Ses Kartları Çok Satanlar