×
Mark Strings Legacy Nickel Plated Steel Takım Tel Elektro Gitar Teli 009-46
3

Mark Strings Legacy Nickel Plated Steel Takım Tel Elektro Gitar Teli 009-46

Marka: Marka Sahibi : İtalya Üretim: Üretim Yeri : İtalya
63448

300,00 TL

%4 kampanyalı fiyatı

288,00 TL
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 27 Şubat Salı günü kargoya verilecektir.
Kargo Ücreti 72,95 TL

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Legacy serisi teller, yüksek kaliteli, seçilmiş nikel kaplı çelik telden yapılmıştır. Bu teller, yüksek karbon içeriğine sahip altıgen bir çekirdek üzerine sarılmıştır ve yüksek kaliteli kopma dayanımına sahip çelik kullanılmıştır. Bu teller, klasik parlak sıcak tonlar ve mükemmel akort sağlamanın yanı sıra, her türlü çalma tarzına uygun geniş bir ses spektrumu sunar.

Mark Strings, Abruzzo (İtalya)'da, antik usta tel yapımcılarının geleneğiyle birleştirilen en iyi seçilmiş yenilikçi malzemeler ve son derece kaliteli kontroller kullanılarak fabrikamızda üretilmektedir. Belki de pek çok kişi bilmiyor ama geçmiş yüzyıllardan beri Abruzzo, hemen hemen tüm tel yapımcılarının anavatanı olmuştur. Tel yapım sanatı bu güzel dünya parçasında doğmuş ve bugünün dünya pazarındaki birçok büyük marka, kökenlerini buraya dayandırabilir. Bu, yetenekli ellerin, zorlu çalışmanın, fedakarlıkların ve çok fazla dehanın bir tarihidir: Abruzzo halkının tipik özellikleridir. Bu ustalık ve bilgi birikimi dünya çapında da ihraç edilmiş olup, olağanüstü performans, inanılmaz his, intonasyon ve güvenilirlik sunan üstün bir ürün sağlar!

Markbass Strings ile dünya çapında elde ettiğimiz başarının ardından ve gitar telleri için aldığımız şaşırtıcı sayıdaki talep üzerine, şimdi Abruzzo'nun antik usta tellerinin tarihini ve geleneğini sürdürmeye hazırız, Gitaristlere hak ettikleri en iyi telleri sunarak.

 

MEDIUM LIGHT GAUGE: 009 011 016p 026 036 046

Mark Strings Legacy Nickel Plated Steel Takım Tel Elektro Gitar Teli 009-46 Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Telleri Çok Satanlar