×
Martinez MC-20S
3

Martinez MC-20S Klasik Gitar

Marka: Marka Sahibi : Çin Üretim: Üretim Yeri : Çin
59838

3.606,00 TL

%5 kampanyalı fiyatı

3.425,70 TL

3.322,93 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 18 Ağustos Perşembe günü kargoya verilecektir.

MARTINEZ MC-20S Klasik Gitar

Martinez, uzun süre kurutulan ve her model için uygun olan çeşitli malzemeleri özenle seçerek gitarlarının üretimini yapmaktadır. İşte bu özen sayesinde tüm gitarlarında hassas ve eşit kaliteyi mümkün kılmıştır. Yeni başlayanlardan, gruplara, yüksek profilde çalıcılardan konser müzisyenlerine kadar birçok seviyeyi karşılayabilecek modelleri ve serisi bulunmaktadır. Hassas lazerler ile kesilmiş ağaçlar, Martinez Standard Serisi'nin enstrüman üreticilerinin zaman ve kaynakları gitar yapımının en önemli yönlerine yönlendirmesini sağlar. Şirketin modern teknik yeniliklerle çalışmaya olan bağlılığının birkaç örneğinden biridir.

Ses ve çalınabilirlik üzerinde minimum etkisi olan ekonomik tasarımlara sahiptir. Bu Serinin ayırt edici özelliklerinden biri, ürün yelpazesinde üstün çalım kalitesi sağlayan gitar çeşitliliğidir.

Profesyonel gitaristlerle yakın işbirliği içinde çalışan Standart Seri, bir bütün olarak sektör için yeni beklentiler ortaya koymuştur. MARTINEZ MCG-20S, lamine edilmiş ladin ön ağaç, arka ve yanlarda agathis ağacı, sapında maun ağacı ve klavyesinde gül ağacı, köprüsünde pau ferro gibi kaliteli ağaçlarla üretilmiş, tutku
ve deneyime sahip, çok iyi bir 4/4 boyutlu klasik gitardır. Mükemmel işçilikten yararlanır, sıcak ve dinamik sesler sağlar.

Bu çok yönlü enstrümanlar geleneksel klasik, popüler veya güney amerika müziği gibi farklı stillere uyar


TEKNİK ÖZELLİKLER
Ön Ağaç Lamine Ladin
Arka ve Yan Ağaçlar Agathis
Gövde derinliği 95 > 102 mm
Sap Profili Maun Ağacından
Klavye Gülağacı
Ölçek Uzunluğu 650 mm
Üst Eşik Genişliği 52mm
Köprü Pau Ferro
Akort Burguları Gümüş Renkli
Gövde Cilası Parlak


Klasik Gitarlar Çok Satanlar