×

Meinl Anika Nilles Signature - Split Tone Pad (MSTP) 12 İnç Davul Egzersiz Pedi

Marka: Marka Sahibi : Almanya
57700

1.237,69 TL (67 €)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 23 Ağustos Salı günü kargoya verilecektir.

Bölünmüş Egzersiz Pedi, farklı hisler ve ses seviyeleri sunan üç farklı yüzeyden ve arkadaki azaltılmış bir geri tepme bölümünden oluşur. Basit bir egzersizden daha fazlası için tasarlanmıştır. Bölünmüş Ton Pedi ile tutarlılığınızı, ahenkteki doğruluğunuzu, el bağımsızlığınızı ve kas gücünüzü geliştirmek için sistematik yaklaşımınızı yaratıcı bir biçimde şekillendirebilirsiniz. Bu pedin gücü, ritimleri daha iyi anlamak için kulaklarınızı ve zihninizi eğitme yeteneğindedir.

Birincil pedin (orta) düzenli bir tonu ve hissi vardır. Burada el egzersizlerinizi normal şekilde yapabilirsiniz. İkincil pedler (kırmızı noktalar), birincil pede kıyasla daha yüksek bir tona sahiptir. Bu alanlarda sadece sol veya sağ elinizi kullanmak, ve eller arasında geçiş yapmak, ellerinizi iki farklı sese böler ve bu da tanıdık ritimleri farklı bir perspektiften duymanızı sağlar.

Üst tarafa yakın yumuşak oval şekil, sessiz bölümdür. Tüm kalıplarınızı birincil ped üzerinde çalarak ve her seferinde bir elinizi bu bölüme hareket ettirerek, sessiz bölgeyi çalan el sessizleşirken, diğer elinizi çok güçlü ve yüksek sesle duyarsınız. Bu, herhangi bir zayıflığı tespit etmek ve düzeltmek için dikkatinizi güçlü bir şekilde odaklamanıza yardımcı olur.

Arkadaki egzersiz pedi, kaslarınızı hızlı bir şekilde ısıtmak ve güç kazanmak için daha az sekmeli özel bir yüzeye sahiptir. Bu taraf aynı zamanda düz yüzeylerde pedi çalarken kaymaz bir katman görevi de görür.

Meinl Split Tone Pad teknik özellikleri

  • 3 farklı ses ve his ve ek olarak arkada tam bir egzersiz pedi
  • Siyah = standart ped, Kırmızı noktalar = Yüksek perdeli pedler, Oval şekil = Yumuşak köpük
  • Herhangi bir trampet standına sığacak 12" çaplı yüzey
  • Üst yüzeyde 6 mm silikon ped, egzersiz tarafında 12 mm sünger
  • Egzersiz tarafı, kas oluşturmak için daha az ribaund ve gürültü sağlar
  • Merkez malzemesi 9 mm katı MDF'dir.
  • Meinl Cymbals sanatçısı Anika Nilles ile tasarlandı.

Çalışma Pedleri Çok Satanlar