×

Miks Üzerine 2 - Müzik Prodüksiyonlarında Miks Teknikleri ve Çeşitli Yaklaşımlar Kitap Ufuk Önen

Marka: Marka Sahibi : Türkiye Üretim: Üretim Yeri : Türkiye
54969

56,00 TL

54,32 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

Aziz Berk Erten, Barkın Engin, Buğra Kunt, Emrah Çelik, Emre Ramazanoğlu, Erim Arkman, Ete Kurttekin, Genco Arı, İskender Paydaş, Levent Demirbaş, Mine Erkaya, Murat Matthew Erdem, Mustafa Yazıcıoğlu, Nurettin Çolak, Özgür Yurtoğlu, Pieter Snapper, Tanju Arıkan, Tarık Ceran, Tarkan Gözübüyük, Ufuk Kevser.

Türkiye’nin tecrübeli ses mühendisi ve müzik prodüktörleri, miks tekniklerinin inceliklerini ve meslek sırlarını anlatmaya devam ediyorlar!

Mikse başlarken nasıl hazırlanırız; hangi yazılım ve donanımlarıyla iyi sonuçlar elde ederiz; stüdyo ve konser miksleri arasındaki farklar nelerdir; değişik ses kaynakları, farklı müzik türleri farklı mı mikslenir? Hayatlarının büyük bir kısmını müzik ve ses ayırmış, müziğin farklı konuları ve türlerinde uzmanlaşmış profesyoneller miks konusundaki bilgilerini ve tecrübelerini paylaşıyorlar.

Sadece teknik bir iş olmayan, herkesin farklı şekilde yaklaştığı ve kendi dokunuşunu kattığı, kimilerine göre bir sanat olan miks; bilgi, tecrübe, içgüdü, ve hissiyattan yararlanarak yapılan bir iş.

Bundan önceki kitap Türkiye’de bir ilkti. Devamı olan bu ikinci kitap, 20 yeni röportajla, ses-müzik miksine değişik bakış açılarını gene amatörden profesyonele herkesin ilgisini çekebilecek bir içerikle sunuyor.

Eser Adı: Miks Üzerine 2
Yazar Adı: Ufuk ÖNEN
Sayfa ve Kapak Tasarımı: Jeannine Rinke ve
Çiğdem DİLBAZ
Yayınevi: Çitlembik Yayınları
Orijinal dil: Türkçe
Türü: (İnceleme Araştırma)
Cilt Bilgisi: (Amerikan)
Kağıt Bilgisi: (80gr enzo)
Kapak: (240gr)
Kapak Baskı: Renkli + Mat Kuşe
Basım Tarihi: (2019)
Basım Bilgisi: (1. Basım)
Sayfa Sayısı: 316
Kitap Boyutları: (23,5x16,5cm)
Kitap Ağırlığı: (450 gr)
ISBN No: 978-605-4924-10-3
Barkod No: 9786054924103
Çıkış tarihi: 2019 (NİSAN)

Müzik Yapım Teknolojisi Çok Satanlar