×

Native Instruments Maschine Plus Standalone Üretim ve Performans Aracı

57627

60.100,00 TL

%2 kampanyalı fiyatı

58.898,00 TL
 • En geç 17 Nisan Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kargo Logo

Native Instruments Maschine+
Standalone üretim ve performans makinası
 
MASCHINE + bir sampler, bir drum machine, bir synth ve bir sahne üstü süper güçtür. Kısacası, ne yaparsanız yapın. Dizüstü bilgisayarınızı arkanızda bırakın, diğer donanımınızla çalın ve çok sayıda on-board ses, enstrüman ve efektle dakikalar içinde ritimler yaratın.
 

STANDALONE

Bağımsız, daha fazla odaklanma, daha fazla özgürlük ve daha fazla müzik yapımı anlamına gelir. İlk fikirlerden bitmiş parçalara kadar yerleşik MASCHINE + üretim ortamında hemen takın, çalıştırın ve yaratmaya başlayın. Yaratıcı fikirlerin akmasını sağlamak için tasarlanmış sezgisel bir arayüzle seslerinizi ayarlamak veya sesi örneklemek ve kendinize ait hale getirmek için efektleri çevirin. Ve fikirlerinizi bir DAW'a aktarmak istiyorsanız, bunları kopyalayın ve kaldığınız yerden devam etmek için bilgisayarınızda MASCHINE yazılımını başlatın.
 

9 INSTRUMENTS, 35 EFFECTS, AND THOUSANDS OF SOUNDS ON BOARD

MASCHINE +, klasik groovebox iş akışının yanı sıra, MASCHINE + Selection'ı içerir: Bağımsız modda sorunsuz çalışan dokuz synth ve örneklenmiş enstrümanlar, 35 efekt ve 7 Genişletme (kendi seçtiğiniz ikisi dahil) içeren özel bir paket. MASSIVE, FM8, MONARK, PRISM, MASCHINE Factory Selection, RAUM ve PHASIS gibi kafa paketleri içerir. Bu, 16 pedinin tozlu bir klasik davul seti, çarpık dalgalı bir lead veya organik bir modal synth gibi ses çıkarabileceği anlamına gelir - ses tasarım becerilerinizi geliştirirseniz aklınıza gelebilecek hemen hemen her şeyi yaratabilirsiniz.
 

SAMPLE & SEQUENCE

İster kayıtlarınızın beğendiğiniz yerlerini kesin, ister radyo düzenlemelerini kopyalayın, MASCHINE + 'ya herhangi bir sesi kaydedin ve sonuçları hızla doğrayıp kendi özel kitlerinize genişletin. Veya bunları ses eklentisiyle gerçek zamanlı olarak dönüştürün ve bükün. Aynı şey gitarlar, vokaller, davullar ve diğer her şey için de geçerlidir - daha fazla ses, müzik yapmanın daha yaratıcı yolları anlamına gelir.
 

OYNAMAK İÇİN YAPILDI

Müziğiniz üzerinde sezgisel kontrol ile canlı performanslara gerçek ifadeler getirin - ritimleri çıkarın, arpejatörleri çalıştırın veya melodileri gerçek zamanlı olarak ayarlayın. MASCHINE +, sezgisel bir canlı sıralayıcı, tam teşekküllü bir groovebox ve tek bir cihazda toplanmış güçlü bir performans synthesizer'dır.
 

KLİPLERİ TANITMA

Klipler, fikirlerinizi daha da özgürce düzenlemenize izin verir. Sahneler arasında geçişler oluşturun, modellere benzersiz varyasyon ekleyin, MIDI'yi doğrudan tam aranjmana kaydedin ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde özgürce ses ekleyin. Fikirlerinizi belirledikten sonra, parçaları bitiş çizgisinin ötesine itmek için güçlü bir araç olarak MASCHINE + kullanabilirsiniz.
 

KURULUMUNUZU BAĞLAYIN VE KONTROL EDİN

Dış teçhizatı çalın, sıralayın ve sonuçları yakalayın veya efektlerle gerçek zamanlı olarak harici sesi değiştirin. MASCHINE +, her şeyi anında bir araya getirmek için MIDI, hat ve mikrofon girişleriyle kurulumunuzun geri kalanını kontrol edebilir, karıştırabilir ve manipüle edebilir. Ve bir bilgisayarla çalışmak istiyorsanız, klasik bir MASCHINE kontrolörü olarak da kullanabilirsiniz.
 

SESLERİ KABLOSUZ ŞEKİLDE EŞİTLEYİN VE EKLEYİN

MASCHINE +, Wi-Fi özelliklidir, yani yeni sesleri, enstrümanları ve efektleri bir düğmeye dokunarak, görünürde bir bilgisayar olmadan kurabilirsiniz. Başkalarıyla canlı çalma söz konusu olduğunda, diğer müzik uygulamaları, DAW'ler ve Ableton Link ile uyumlu donanımlarla senkronize olun.
 

GENİŞLETMELERLE DAHA FAZLA EKLEYİN

Daha fazla sese mi ihtiyacınız var? Genişletmeler, MASCHINE + 'a biraz ses sevgisi vermek için harikadır; synth'leri, one-shot sampleları, looplar ve kitleri için ön ayarlarla. Katalog her zaman genişler ve en son sesleri almak hızlı ve kolaydır - sadece indirin ve yayınlamaya hazırdırlar.
 

HIZLI MASCHINE

Vuruşları kesin, melodileri sıralayın, varyasyonlar oluşturun ve yeni fikirler deneyin. MASCHINE iş akışı tamamen müziğinizi hızlı bir şekilde geliştirmekle ilgilidir ve MASCHINE + bir istisna değildir.
 

PEDLER

MASCHINE + pedleri ritimleri, melodileri ve akorları çalmak için mükemmeldir. Bunları gerçek ifadeye sahip bir klavye gibi kullanın, size özelse adım sequencer'ı çalıştırın veya saniyeler içinde özel kitler oluşturmak için sample'ları dilimleyin.
 

EKRANLAR

İhtiyacınız olan sesleri bulun. Bir eklenti seçin, efektler ekleyin ve ince ayar yapın. Müziğinizi düzenleyin, izleyin ve miksleyin. İki yüksek çözünürlüklü ekran, MASCHINE + iş akışının hızlı, akıcı ve çok yönlü olmasını sağlarken, fikirleri taslak haline getirirken, ortaya çıkarırken ve karıştırırken görsel dinamik kontrol sağlar.
 

TEK DOKUNUŞLU İŞ AKIŞI

Menüye dalış asla eğlenceli değildir. MASCHINE + temel kontrolü parmaklarınızın ucunda tutar. İhtiyacınız olan sesleri bulduğunuzda, gerisi hızla yaratmakla ilgilidir.
 

PED GİRİŞ MODLARI

Davul çalma modellerinden melodileri çalmaya, synth'leri sıralamaya ve tek dokunuşlu akorlara bir çırpıda gidin.
 

KİLİT TUŞU

Dinamik geçişler için ince ayarlarınızı sıfırlamak üzere tekrar basmadan önce kilit düğmesine basın, efektler, ince ayarlar ve daha fazlasıyla çılgınca hareket edin.
 

MAKRO DÜĞMESİ

Bir düğmeye dokunun, en sevdiğiniz parametreyi atayın ve ince ayar yapmaya başlayın.
 

NOTA TEKRARI

Fikirleri çizerken veya canlı performans sergilerken büyük, bulması kolay dolgular veya arpejler için harika.
 

SABİT HIZ

Aksanları ve hayalet notaları 16 sabit hız seviyesiyle hızlıca programlayın veya sample'ları tetiklerken yumuşak, sabit bir ses elde edin.
 

TAŞIMA KONTROLÜ

Temel taşıma işlevlerinin yanı sıra sessize alma kontrolü bir tık uzağınızda.
 
DOKUNMATİK KODLAYICILAR
Efektleri ve modülasyonu çevirin, doğru sesi ararken etiketlere göz atmak için dokunun veya gerçekleştirirken makro kontrollerle pratik yapın.
 
SMART STRIP
Küçük ama güçlü olan Smart Strip (Akıllı Şerit), klavyede bulabileceğiniz klasik perde modülasyonu için diğer kontrolleri modüle etmek ve Perform FX'i kullanmanın etkileyici bir yolu, her ikisi için de gitar gibi akorları ve sample'ları çalmak için kullanılabilir.
 
SAMPLING
Sandık kazma hazinelerinden vokallere ve saha kayıtlarına kadar, sample''lar MASCHINE’in DNA'sına yerleşmiştir. Ses kaynağınızı bağlayın, örnekleme moduna girin ve sesi saniyeler içinde uzatın, kesin veya loop yapın.
 
ŞARKI MODU
Doğrudan MASCHINE + ile fikirler alın, karıştırın, birbirleriyle değiştirin ve parçalarınızı yapılandırın. Şarkı Modu, bir parçanın son yapısını oluşturmak veya canlı bir seti ilerletmenin yollarını bulmak için harika.SES KARTI ÖZELLİKLERİ

Line girişi

 • Full Scale Level: +18,6 dBu
 • Dynamic Range: 100 dB
 • THD+N: 0.003 %
 • Frequency Response:20Hz-20kHz +/- 0.1 dB
 • Crosstalk L/R: -96 dB


Mikrofon girişi (max gain)

 • Full Scale Level: -32 dBu
 • Dynamic Range: 90 dB
 • THD+N: 0.01 %
 • Frequency Response:: 20Hz-20kHz +/- 0.4 dB


Mikrofon girişi (min gain)

 • Full Scale Level: -3.4 dBu
 • Dynamic Range: 102 dB
 • THD+N: 0.004 %
 • Frequency Response:: 20Hz-20kHz +/- 0.15 dB


Line çıkışı

 • Maximum Output Level: +18.0 dB
 • Dynamic Range: 102 dB
 • THD+N: 0.003 %
 • Frequency Response: 20Hz-20kHz +/- 0.5 dB
 • Crosstalk L/R: -100 dB


Kulaklık çıkışı

 • Maximum Output Level: 29.4 mW @ 33 Ohm load
 • Dynamic Range: 102 dB
 • THD+N: 0.007 %
 • Frequency Response:. 20Hz-20kHz +/- 0.35 dB
 • Crosstalk L/R: -60 dB


Maschine+ içinde...

 • Dört çekirdekli işlemci
 • 4 GB çift kanallı DDR3L RAM
 • 32 GB dahili eMMC flash depolama (işletim sistemi ve fabrika içeriği için)
 • 2 x renkli ekran (480 x 272)
 • 64 GB SD kart dahildir (1 TB'ye kadar destekler)
 • (Daha büyük kitaplıklar için USB ile de genişletilebilir)
 •  


ÖZELLİKLER VE ÖZELLİKLER

 • Vuruşlar ve melodiler oluşturmak, örneklemek, müzik düzenlemek ve sahnede ya da stüdyoda performans sergilemek için sürükleyici bağımsız iş akışı.
 • Sektör lideri enstrümanlar, sesler ve efektlerle MASCHINE + Selection, ayrıca ünlü MASCHINE davul ve bas synth eklentileri ve efektleri içerir.
 • Gerektiğinde hızlı, sorunsuz oluşturma için dört çekirdekli CPU ve 4 GB RAM.
 • 2 x ¼ ”TRS hat çıkışı, 2 x ¼” TRS hat girişi, ¼ ”dinamik mikrofon girişi, stereo kulaklık çıkışı, 1 x MIDI Girişi, 1 x MIDI çıkışı ile profesyonel sınıf, 44,1 kHz / 24 bit ses arabirimi *; 1 x Ayak pedalı, MIDI denetleyicileri / harici HDD'ler için 2 x USB bağlantı noktası.
 • Yıllarca yolda ve stüdyoda sağlam, anodize alüminyum tasarım
 • 16 hıza duyarlı ped, MASCHINE efektleri ve eklentileri, swing, pad bağlantısı, nota tekrarı, adım sıralayıcı ve eski örnekleyici emülasyonu dahil olmak üzere ikonik MASCHINE özellikleri ve iş akışı.
 • Tek başına veya bir bilgisayarla kullanın - stüdyo iş akışınızla bütünleştirin ve DAW'sız kurulumlar veya canlı performanslar için fişi çekin
 • Ürünleri kablosuz olarak yüklemek ve güncellemek, başkalarıyla işbirliği yapmak ve diğer donanımlarla senkronize etmek için WiFi ve Bağlantı etkinleştirildi.


* Denetleyici modunda 96 kHz / 24 bit.
 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

BAĞIMSIZ MOD
MASCHINE + cihazını bilgisayar olmadan kullanabilirsiniz, ancak kurulum için kablosuz internet bağlantısına ve Yerel Kimliğinize ihtiyacınız olacaktır.

KONTROLÖR MODU
macOS 10.14 veya 10.15 (en son güncelleme), Intel Core i5, 4 GB RAM
Windows 10 (en son Hizmet Paketi, yalnızca 64 bit), Intel Core i5 veya eşdeğeri CPU, 4 GB RAM

Ek gereksinimler:
USB 2.0 Bağlantı Noktası, MASCHINE yazılımı ve MASCHINE Kitaplığı için 9 GB boş disk alanı, MASCHINE + Selection için 24 GB boş disk alanı.
Desteklenen Arayüzler: Bağımsız, VST2 (64 bit), Ses Birimleri (64 bit), AAX 64, ASIO, CoreAudio ve WASAPI. Lütfen dikkat: Bağımsız ve eklenti sürümler için yerel 64 bit desteği.
MASCHINE aktivasyon gerektirir: Ünitenin altındaki seri numarasını kullanarak etkinleştirin. Grafik sorunları olması durumunda, lütfen GPU'nuz için en son sürücüleri yükleyin. Windows bunları güncel olarak bildirse bile bu gerekli olabilir.

MASCHINE yazılımı, MASCHINE Factory Library, enstrümanlar, efektler ve ses içeriği, donanım kaydının ardından indirmeler olarak sunulur - MASCHINE yazılımının ilk indirilmesi ve etkinleştirilmesi için bir internet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya üstünü destekleyen bir grafik kartı gerekir.


BOYUTLAR VE AĞIRLIK

 • Boyutlar: 322 x 301 x 51 mm / 12.68 '' x 11.85 '' x 2.01 ''
 • Ağırlık: 2,50 kg / 5,51 lbs

Native Instruments Maschine Plus Standalone Üretim ve Performans Aracı Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Dj Controller Çok Satanlar