×

Nux NBP-5 Melvin Lee Davis Signature Bass Preamp & DI Box

Nux
56841

1.216,64 TL (158,76  $)

1.180,14 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 28 Eylül Pazartesi günü kargoya verilecektir.

MLD Bass Preamp & DI'yi yaratmak için Amerikalı basçı Melvin Lee Davis ile işbirliği yaptık.


"Melvin Lee Davis, Orange County, California'da yaşayan Amerikalı bir basçı, vokalist, klavyeci, yapımcı, TV bestecisi ve mühendistir. Grammy ödüllü sanatçının müzik direktörüdür.
Chaka Khan ve The Pointer Sisters, Lee Ritenour, Bryan Ferry, Patti Austin ve Gladys Knight & the Pips ile kayıt yaptı. "

MLD Bass Preamp + DI, Melvin Lee Davis'in müzik deneyimine dayanan tonlarca işleve sahiptir. Ve en iyi ses şekillendirme kontrollerini sunar: Orta frekans seçimi ile 3-bant EQ, harmanlama kontrollü sürücü, hoparlör kabini simülasyonu (Impulse Response yükleyici) ve Decay ve Threshold kontrolleriyle dahili gürültü azaltma.

MLD imzası Bass Preamp + DI, Bas ve Tiz kontrollerine ek olarak tamamen taranabilir orta aralık frekansları içerir. Melvin L. Davis 4, 5, 6 ve 7 telli baslarda uzmandır, bu nedenle MLD Bass Preamp geniş bir frekans kontrolü aralığına sahiptir.

Ses Düğmesi
Pedalın genel çıkış sesini ayarlar. Çıktıya temiz tonda ince ayar yapmak için ideal olan bu aynı zamanda DI çıktı sesini de kontrol eder.

Blend Düğmesi
Temiz sinyal ve aşırı hız sinyali arasında uyum sağlamak için ayarlar. Temiz sinyal birlik kazancı olarak kalır ve karışım oranının hassas kontrolüne izin verir.

Sürücü Düğmesi
Kazanç seviyesini ayarlar ve aşırı hız sinyalindeki doygunluk seviyesini ayarlar.

Orta Frekans Seçicili 3 Bantlı Ekolayzer
Bas: +/- 12dB @ 40Hz
Orta: +/- 17dB @ 160Hz - 1000Hz
Frekans: 160Hz ~ 1000Hz
Tiz: +/- 12dB @ 8000Hz

DI Çıkışı
Pre-Post anahtarına bağlı olarak etkilenen veya etkilenmeyen mikrofon seviyesinde çıkış sinyalini taşıyan Dengeli XLR Çıkışı.

GND LFT (Zemin / Kaldırma) Geçiş Anahtarı
Herhangi bir toprak döngüsünü kırmak için DI çıkışındaki sinyal toprak bağlantısını keser. Anahtarı DAHA AZ gürültülü konuma getirin; oda, sahne veya stüdyo koşullarına bağlı olarak GND veya LFT olabilir. Anahtar, 1/4 inç (6,5 mm) çıktıyı etkilemez.

Impulse Response (IR) Geçiş Anahtarları
IR kabin simülasyonunu hem DI çıkışı hem de 1/4 inç (6,5 mm) çıkışı için ayrı ayrı etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz. Seçtiğiniz çıkış için öykünmeyi AÇMAK / KAPATMAK için uygun IR geçiş anahtarını kullanın.

Main OUT ve Through

Bas amplifikatör bağlantısı için kuru sinyal almak için ana "OUT" ve "THROUGH" çıkışını kullanabilirsiniz.

"OUT IR" kabin simülasyonunu etkinleştirdiğinizde, pedalı herhangi bir FRFR hoparlöre, doğrudan bir miksere veya ses arayüzüne bağlayabilirsiniz. "THROUGH" çıkışı, "OUT IR" etkinleştirilir veya devre dışı bırakılır.

DI Çıkışı, Yardımcı Giriş ve Kulaklık Çıkışı

PEDAL'ın SOL TARAFINDA, bir mikser ve / veya ses arabirimi bağlantısı için XLR çıkışına erişebilir ve IR kabin simülasyonunu etkinleştirme seçeneğiniz vardır.

Bir müzik çaları bağlamak için 1/8 inç (3,5 mm) yardımcı giriş ve sessiz çalışma veya izleme için kulaklık çıkışı vardır (lütfen USB bağlantısını kontrol edin).

Kulaklık çıkışı DI çıkışı ile ilgilidir, DI IR simülasyonunu etkinleştirdiğinizde kulaklık çıkışı simüle edilecektir.

NUX Bass Preamp + DI Yazılımı
Editör yazılımını kullanmak için pedalı Windows / MAC bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Kendi IR dosyalarınızı yükleyebilir ve çeşitli diğer ayarları kontrol edebilirsiniz.

Desteklenen IR dosyası: 48 kHz / 24-bit, 1024 Örnekler
Bas Amplifikatör Modelleri


MLD Bass Preamp + DI pedalı, 2 amplifikatör modeli ile birlikte gelir, amplifikatörleri ve yazılım üzerindeki Noise Reduction'ı kolayca seçebilir ve kontrol edebilirsiniz. Daha fazla amfi modeli piyasaya sürülecek. . . bizi izlemeye devam edin !

Hoparlör Kabini Modelleri (IR)

Melvin Lee Davis Bass Preamp + DI'de 8 IR ön ayarı (4 fabrika / 4 kullanıcı) vardır ve pedal, NUX tarafından oluşturulan hoparlör kabini IR dosyalarının seçimiyle birlikte gelir. Ayrıca, IR seviyesini ayarlamak için kabin simülasyonu için bağımsız bir ses seviyesi kontrolü vardır.

USB ses akışı için 3 YÖNLENDİRME SEÇENEĞİ vardır:

NORMAL: Pedalı kullanarak tonunuzu oluşturabilirsiniz ve işlenen sinyali kayıt yazılımına gönderecektir.
DRY OUT: Bas gitarınızı herhangi bir preamp efekti ve IR simülasyonu olmadan kaydedebilirsiniz. Bu seçenek, yeniden yükseltmek için kullanışlıdır.
REAMP: Kayıt yazılımında kayıtlı bir parçayı oynatabilir ve başka bir parçaya gönderebilirsiniz. MLD Preamp, yeni bir parçaya kayıt yaparken sinyali işleyecektir. (bkz: Yeniden Yönlendirme Yönlendirme)


Melvin Lee Davis Bass Preamp ile Kayıt
Bas gitarınızı herhangi bir ses arabirimi kullanmadan kaydedebilirsiniz. MLD Bass Preamp + DI, dahili bir ses akışı işlevine sahiptir, böylece pedalı bir Micro B USB kablosuyla doğrudan bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz ve çalmaya ve kaydetmeye hazırdır. Sürücüsüz * bir çözüm, doğrudan bağlantıyla müzik üretmenize yardımcı olur. Kulaklık çıkışını izleme için kullanabilirsiniz, hem gitarınızı hem de bilgisayarınızdan sesi duyacaksınız.


LÜTFEN DİKKAT: Önce ses kayıt yazılımını çalıştırın, ardından düzgün kullanmak için MLD Bass Preamp Editor Yazılımını çalıştırın.


* Sürücüsüz: yalnızca macOS. Tüm Windows kullanıcılarının NUX Ses Sürücüsünü kurmaları önerilir.

Çok Satanlar