×

Pop Gitar Metodu Bülent İşbilen Kitap Bülent İşbilen

38193

160,00 TL

%20 kampanyalı fiyatı

128,00 TL
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • Yalnızca 1 Adet Mevcuttur
  • 1 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, en geç 26 Şubat Pazartesi günü kargoya verilecektir.
Kargo Ücreti 72,95 TL

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Pop Gitar Metodu - Bülent İşbilen

Pop Gitar Metodu, Çağdaş Sanat Merkezi'nde pop gitar eğitmenliği ve İDV Özel Bilkent Lisesi'nde müzik öğretmenliği yapmış olan Bülent İşbilen tarafından, genel pop gitar metodunu tüm ayrıntılarıyla gitar meraklılarına aktarmak için hazırlanmıştır.

Pop Gitar Metodu, temel nota bilgilerini verdikten sonra, ayrıntılı fotoğraflarla gitar tutuş ve çalma tekniklerini, notalarla temel akor oluşturabilmeyi, gitar üzerinde temel akorları bulabilmeyi, arpej teknikleri kazanmayı, ritim deşifre etmeyi, tablature'li notaların gitar üzerinde bulunmasını ve çalınmasını öğretiyor. Ayrıntılı fotoğraflar ve örneklerle konunun daha iyi ve kolay anlaşılması sağlanıyor. Ayrıca güncellenmiş 6. Baskıda kitabın ekinde yer alan DVD ile alıştırmaların görerek ve duyarak daha doğru şekilde çalınması amaçlanıyor.

Bülent İşbilen'in pop gitar metodu eğitimi üzerine yaptığı araştırmalar ve kazandığı deneyimler sonucunda oluşturduğu bu metodu gitar tutkunlarına sunuyoruz.

  • Türkçe
  • 144 s. -- 1. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm
  • ISBN : 9789755095035
  • 2007

Pop Gitar Metodu Bülent İşbilen Kitap Bülent İşbilen Müşteri Yorumları

Ortalama puan

toplam 1 yorum

Ürüne Sahip
Müzik Deneyimi
Grupta çalıyor
Müzik Tarzı
Rock - Metal - Punk - Blues

Gerçekten beklentilerimin çok altında gitar çalmayı bilmeyen arkadaşlar için kesinlikle öneririm fakat biraz biliyorsanız koca bir hiç. Uydurma kötü ritimler ve öğretici 3-5 parça hariç yaprak israfı. Yeni başlayanlarin çok işine yarayabilir ama akor dahi biliyorsanız tavsiye etmiyorum.

Ürün hakkındaki yorumunuz?

Bu yorum size yardımcı oldu mu?

Evet : 1 Hayır : 1

Genel Gitar Çok Satanlar