×

Radial Engineering StageBug SB-1 Aktif DI Box

Marka: Marka Sahibi : Kanada Üretim: Üretim Yeri : Kanada
35216

2.013,76 TL (112,1 $)

1.953,35 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 16 Ağustos Salı günü kargoya verilecektir.
Fırsat & Kampanyalar
: Sınırlı Stok

Radial Engineering StageBug SB-1 - Akustik Gitarlar İçin Aktif DI Box

Akustik gitarlar için Aktif DI Box
Gitar kılıfınıza sığacak kadar kompakt tasarım
Tak ve kullan
Pil gereksinimi olmadan 48V fantom gücü!

Radial SB-1 Akustik yüksek performansa sahip, sürekli hareket halindeki müzisyenler için ideal bir DI kutudur. Gitar kılıfınıza koyabileceğiniz kadar küçüktür. SB-1 Radial’in ürettiği en küçük DI kutusudur, ama boyut sizi aldatmasın! Sesi mükemmeldir.
 
Tasarım tuner ya da sahne amp’ınızı besleyen standart ¼” enstrüman girişi ile başlıyor. Son derece sessiz aktif devresi sinyalleri yüksekten alçak empedansa çevirirken gürültü yüklenimini azaltır ve uzun PA sisteminde ön yükleme yaparak sinyalleri dengeler.
SB-1 herhangi bir pil veya ek güç kaynağına ihtiyaç duymadan 48 Volt fantom gücü imkanı sunar. Sadece takın ve kullanmaya başlayın.

Aktif devre özenle seçilmiş 220k-ohm giriş empedansı ile yüklenme problemlerini ortadan kaldırırken ses sisteminize son derece pürüzsüz ve sıcak bir ses sağlar. Bu özellik eski tip düşük çıkışlı gitarlar ile kayıt ya da reamp için son derece kullanışlıdır. -15dB pad ile donatılmış olan SB-1, en gürültülü enstrümanlarda bile giriş hassasiyetini düşürmeyi başarır. Bu sayede SB-1, elektrik bas gitar ve klavyelerde de oldukça kullanışlı hale gelir.

Akustik Gitar - Canlı
Sb-1 tak ve kullan bir cihazdır. Bağlandığı andan itibaren otomatik olarak Hi-Z enstrümanı sinyallerinizi lo-Z’ye çevirir ve uzun mesafeli sistemler için dengeler.

Direkt Bas Gitar kaydı
Bas gitar kayıtlarınızı SB-1 ile alabilirsiniz. Tonunuzu geliştirirken enstrümanın empedansı ile tam eşleşme sağlayarak gürültüyü düşürür.

Amp veya Tuner Eklemek
SB-1’in doğrudan çıkışını sahne amplifier’ini beslemek için kullanın. SB-1’e tonunuzu renklendirmek için pedal ekleyebilir PA sinyalini temiz olarak tutabilirsiniz.

DI BOX Çok Satanlar