×

Rode Vlogger Kit iOS Vlogger Mikrofon Kiti

57589

1.818,67 TL (246,62 $)

%5 kampanyalı fiyatı
1.727,74 TL

1.675,91 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 26 Ocak Salı günü kargoya verilecektir.

iOS mobil telefonlar için Vlogger kit

iOS Vlogger kiti ile iPhone'nunuz ile çekim yaparken profesyonel sonuçlar almanızı sağlayacak herşey elinizin altındadır. Telefona doğrudan bağlanan VideoMic Me-L her türlü uygulamada yönel, temiz ve berrak bir ses elde etmenizi sağlayan yüksek kaliteli bir mikrofondur. SmartGrip ister elle tutarken ister masa üstü kullanımda telefonunuzu titremesiz bir çekim için "Tripod 2" ye kusursuz bir şekilde sabitlerken MicroLED tüm çekimlerinizde ideal ışıklandırma olmasını garantiler.

Vlogger kit mikrofonun sağlam bir şekilde monte edilmesini sağlayan bir klip ve rüzgarlı koşullarda gürültüsüz çekim yapmanızı sağlayacak rüzgarlık ile birlikte gelmektedir.

VideoMic Me-L iOS 11 ve üstü işletim sistemi ve Lighting Port bağlantısına sahip tüm iPhone'lar ile uyumludur.

Göze Çarpanlar

 • Komple mobil filmçekim kiti
 • Arka plan seslerini azaltan yönel ses alma pattern'i
 • Tek şarj ile 4 saati aşkın ışıklandırma sağlayan MicroLED
 • Hem elde taşıma hemde statik kullanım için uygun üç pozisyonlu tripod
 • Hassas kamera pozisyonlandırması için gimbal tripod
 • Lastik tutacaklı 65-85mm arası hareketli metal mount ile hemen her telefon ile uyumluluk


Birlikte gelenler

 • VideoMic ME-L yönel mikrofon
 • Sabitleme klipsi
 • WS9 Rüzgarlık
 • SmartGrip
 • Tripod 2
 • MicoLED Kamera üstü LED ışık
 • Clip-On difüzör
 • 8 adet renkli filtre
 • USB-C Kablo

Nasıl çalışır ?

Sağlamanız gereken tek şeyin mobil cihazınız ve bir sonraki çekiminiz için bir fikir olduğunu bilerek, Vlogger Kit iOS Sürümünün kutusunu güvenle açın. Birkaç basit adımda kurulacak ve kullanıma hazır olacaksınız. Telefon tutucusunu tripod standının üstüne monte edin ve iPhone veya iPod'unuzu telefon tutucusuna sabitleyin MicroLED ışığını telefon tutucusuna takın ve mikrofonu iPhone / iPod'unuzun Lightning bağlantı noktasına takın MicroLED ışığını açın, istediğiniz uygulamanızı açın ve çekime başlayın Mikrofondan veya kaydınızın oynatılmasından gelen sesi izlemek için, mikrofondaki 3,5 mm bağlantı noktasına kulaklık bağlamanız yeterlidir.

Mikrofon Özellikleri

Dayanıklı ve Küçük
2,9 inç uzunluğunda ve 1 ons'un altında olan VideoMic Me-L, akıllı telefonunuz için göze çarpmayan bir arkadaştır ve dayanıklı alüminyum gövdesi RF reddine yardımcı olur.

Yönlü Ses Alıcılı Kondenser Mikrofon
Yerleşik akıllı telefon mikrofonlarının çoğu sesi her yönden alırken, bu mikrofon arkadan giren sesi azaltırken önündeki sese odaklanmak için bir kardioid kutup düzeni kullanır. Yönlü yoğunlaştırıcı öğesi, tipik olarak mobil cihazlarda bulunan mikrofonlardan daha ayrıntılı ses sağlar.

Akıllı Telefona Kolay Bağlantı
VideoMic Me-L bir Lightning konektörüyle donatıldığından, kablo veya adaptör gerektirmeden doğrudan iPhone veya iPod'unuzun Lightning bağlantı noktasına takılabilir. Mobil cihazınıza sağlam ve güvenli bir bağlantı sağlamak için bir lastik klips dahildir.

Mobil Cihazınız Tarafından Desteklenmektedir
VideoMic Me-L, mobil cihazınızdan gelen güçle çalışır, bu nedenle onu çalıştırmak için pil gerekmez. Mikrofonu iPhone / iPod'unuza bağlayın ve pilleri değiştirmeyi veya şarj etmeyi unutun.

Kulaklık Bağlantı Noktası
VideoMic Me-L ile, sesinizin kulağa hoş gelip gelmediğini tahmin edemezsiniz. 3,5 mm çıkışı, mikrofon mobil cihazınıza bağlıyken rahat gerçek zamanlı izleme için kulaklık takmanıza olanak tanır. Ayrıca, kaydettiğiniz içeriğin oynatılmasını dinlemenize de olanak tanır.

24 Bit Dijital Çözünürlük
Entegre analogdan dijitale dönüştürücü, endüstri standardı sinyal kalitesi ve çoğu ses ve video kayıt uygulamasıyla uyumluluk için 24 bit / 48 kHz'e kadar çalışır.

Rüzgarlık Gürültüyü En Aza İndirir
VideoMic Me-L, esintiler, fanlar, ısıtıcılar ve klimalardan kaynaklanan istenmeyen rüzgar gürültüsünü en aza indirmek için tüylü bir ön cam içerir.

SmartGrip Özellikleri

Akıllı Telefon Montajı

SmartGrip, bir akıllı telefonu bir tripoda monte etmek için yüksek kaliteli bir çözümdür. Kauçuk tutacaklara sahip sağlam metal yapıya sahiptir ve 2,6 ila 3,4 "genişliğinde telefonları monte etmek için uygundur.

Ekstra Montaj Noktaları

SmartGrip, Rode VideoMics ve diğer aksesuarların kolay takılması için bir soğuk pabuç yuvasına sahiptir. Üç adet 1/4 "dişli bağlantı noktası, çeşitli yönlerde tripodlara ve tutacaklara kolay montaj sağlar.

Tripod 2 Özellikleri

Çeşitli Cihazları Destekler
Tripod 2, kameraları, mikrofonları ve diğer aksesuarları monte etmek için sağlam, üç konumlu bir tripoddur.

Kapalı veya Açık Pozisyonlar
Kapalı konumda, Tripod 2 elde kullanım için mükemmeldir. Tripod ayakları, optimum konumlandırma ve stabilite için orta veya geniş bir ayara da açılabilir.

1/4 "Diş
Tripod 2, kameraları ve kamera aksesuarlarını takmak için 1/4 "dişe sahiptir.

MicroLED Özellikleri

Kompakt ve Şarj Edilebilir
MicroLED, kompakt, şarj edilebilir bir kamera üstü ışıktır. Vlog çekimi, haber toplama, mobil film yapımı ve belgesel yapımı için idealdir.

Ayarlanabilir Parlaklık
MicroLED, dört ayarlanabilir parlaklık ayarına ve sekiz renkli filtreye sahip klipsli bir difüzöre sahiptir.

Dört Saatten Fazla Çalışma Süresi
Güç, hem dahili pili şarj eden hem de ışığı da çalıştırabilen USB Type-C şarj bağlantı noktası üzerinden sağlanır. Düşük parlaklıkta çalışma süresi dört saatin üzerindedir.

Çok Satanlar