×

Rode Vlogger Kit Universal Vlogger Mikrofon Kiti

57590

5.014,18 TL (230,10 $)

%7 kampanyalı fiyatı

4.663,18 TL
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • En geç 1 Haziran Perşembe günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

3.5 mm giriş bağlantılı mobil telefonlar için Vlogger kit

Universal Vlogger kiti ile 3.5 mm girişe sahip tüm akıllı telefonlar ile çekim yaparken profesyonel sonuçlar almanızı sağlayacak herşey elinizin altındadır. Telefona kulaklık/mikrofon girişi üzerinden bağlanan VideoMic Me her türlü uygulamada yönel, temiz ve berrak bir ses elde etmenizi sağlayan yüksek kaliteli bir mikrofondur. SmartGrip ister elle tutarken ister masa üstü kullanımda telefonunuzu titremesiz bir çekim için "Tripod 2" ye kusursuz bir şekilde sabitlerken MicroLED tüm çekimlerinizde ideal ışıklandırma olmasını garantiler.

Vlogger kit hem mikrofonun hemde MicroLED'in sağlam bir şekilde monte edilmesini sağlayan DCS-1 dual cold shoe adaptörü, Rycote Lyre şok emici ve dış ortamlarda gürültüyü azaltan WS9 tüylü rüzgarlık ile birlikte gelmektedir.

Göze Çarpanlar

 • Komple mobil filmçekim kiti
 • Arka plan seslerini azaltan yönel ses alma pattern'i
 • Tek şarj ile 4 saati aşkın ışıklandırma sağlayan MicroLED
 • Hem elde taşıma hemde statik kullanım için uygun üç pozisyonlu tripod
 • Hassas kamera pozisyonlandırması için gimbal tripod
 • Lastik tutacaklı 65-85mm arası hareketli metal mount ile hemen her telefon ile uyumluluk
 • Çift cold shoe montaj aparatı


Birlikte gelenler

 • VideoMicro yönel mikrofon
 • Rycote Lyre süspansiyon
 • WS9 Rüzgarlık
 • SmartGrip
 • Tripod 2
 • MicoLED Kamera üstü LED ışık
 • Clip-On difüzör
 • 8 adet renkli filtre
 • USB-C Kablo
 • SC-7 Kablo

Nasıl çalışır ?

Evrensel Vlogger Kitini güvenle açın, sağlamanız gereken tek şeyin akıllı telefonunuz ve bir sonraki çekiminiz için bir fikir olduğunu bilerek. Bir avuç basit adımda, kurulacak ve oynamaya hazır olacaksınız.

 • İkili soğuk yuva yuvasını telefon tutucusuna takın, ardından telefon tutucusunu tripod ayağının üstüne monte edin
 • MicroLED ışığı ve mikrofonu (süspansiyon yuvasında) ikili soğuk pabuç yuvasına takın
 • Akıllı telefonunuzu telefon tutucusuna sabitleyin ve mikrofonu telefonunuza bağlamak için sarmal kabloyu kullanın (TRS mikrofona, TRRS fişi telefona)
 • MicroLED ışığını açın, istediğiniz uygulamanızı açın ve çekime başlayın,

Mikrofon Özellikleri

Dayanıklı ve Küçük
Yalnızca 3 inç uzunluğunda ve 1,5 ons ışıkta VideoMicro, akıllı telefonunuz için göze çarpmayan bir arkadaştır. Seramik kaplaması parlamayı azaltır ve dayanıklı alüminyum gövdesi RF reddine yardımcı olur.

Yönlü Ses Alıcılı Shotgun Mikrofon
Yerleşik akıllı telefon mikrofonlarının çoğu sesi her yönden alırken, bu mikrofon arkadan giren sesi azaltırken önündeki sese odaklanmak için bir kardioid kutup düzeni kullanır. Aktif elektroniği ve yönlü yoğunlaştırıcı öğesi, tipik olarak mobil cihazlarda bulunan mikrofonlardan daha ayrıntılı ses sağlar.

Akıllı Telefona Kolay Bağlantı
SC7 çıkarılabilir sarmallı 3,5 mm TRS - TRRS kablosu, 3,5 mm kulaklık bağlantı noktasına sahip herhangi bir akıllı telefona hızlı bağlantı için sağlanır. Kablo, mikrofon sinyalinin telefonunuzun girişine doğru şekilde yönlendirildiğinden emin olmak için bağlanmıştır.

Plug-In Power ile Çalışır
VideoMicro fiş gücüyle çalıştığından, onu çalıştırmak için pil gerekmez. Mikrofonu akıllı telefonunuza bağlayın ve pilleri değiştirmeyi veya şarj etmeyi unutun.

Ayrılabilir Şok Dağı Titreşimleri Engelliyor
Pek çok şok montajında ??kullanılan lastik bantların kopup esneyebileceğini anlayan Rode, sağlam bir Rycote Lyre süspansiyon tarzı şok montajını kullanmayı seçti. Bu, mikrofonun kurulumunu basitleştirir ve titreşimlerin cep telefonunuzdan aktarılmasını engeller. Ayrıca, şok montajının alt kısmında, birlikte verilen DCS-1 ikili soğuk pabuç yuvasına kolay bağlantı sağlayan bir kamera pabucu yuvası bulunur.

Rüzgarlık Gürültüyü En Aza İndirir
VideoMicro, esintiler, fanlar, ısıtıcılar ve klimalardan kaynaklanan istenmeyen rüzgar gürültüsünü en aza indirmek için tüylü bir ön cam içerir.

SmartGrip Özellikleri

Akıllı Telefon Montajı
SmartGrip, bir akıllı telefonu bir tripoda monte etmek için yüksek kaliteli bir çözümdür. Kauçuk tutacaklara sahip sağlam metal yapıya sahiptir ve 2,6 ila 3,4 "genişliğinde telefonları monte etmek için uygundur.

Ekstra Montaj Noktaları
SmartGrip, Rode VideoMics ve diğer aksesuarların kolay takılması için bir soğuk pabuç yuvasına sahiptir. Üç adet 1/4 "dişli bağlantı noktası, çeşitli yönlerde tripodlara ve tutacaklara kolay montaj sağlar.

Tripod 2 Özellikleri

Çeşitli Cihazları Destekler
Tripod 2, kameraları, mikrofonları ve diğer aksesuarları monte etmek için sağlam, üç konumlu bir tripoddur.

Kapalı veya Açık Pozisyonlar
Kapalı konumda, Tripod 2 elde kullanım için mükemmeldir. Tripod ayakları, optimum konumlandırma ve stabilite için orta veya geniş bir ayara da açılabilir.

1/4 "Diş
Tripod 2, kameraları ve kamera aksesuarlarını takmak için 1/4 "dişe sahiptir.

MicroLED Özellikleri

Kompakt ve Şarj Edilebilir
MicroLED, kompakt, şarj edilebilir bir kamera üstü ışıktır. Vlog çekimi, haber toplama, mobil film yapımı ve belgesel yapımı için idealdir.

Ayarlanabilir Parlaklık
MicroLED, dört ayarlanabilir parlaklık ayarına ve sekiz renkli filtreye sahip klipsli bir difüzöre sahiptir.

Dört Saatten Fazla Çalışma Süresi
Güç, hem dahili pili şarj eden hem de ışığı da çalıştırabilen USB Type-C şarj bağlantı noktası üzerinden sağlanır. Düşük parlaklıkta çalışma süresi dört saatin üzerindedir.

Rode Vlogger Kit Universal Vlogger Mikrofon Kiti Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Mobil Cihazlara Özel Mikrofonlar Çok Satanlar