×

Roland DJ-202 DJ Konroller DJ Kontrol Cihazı

Marka: Marka Sahibi : Japonya
60726

7.160,00 TL

6.945,20 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

ROLAND DJ-202 DJ Kontrol Cihazı

MİX, SCRATCH, SEQUENCE. HADİ BAŞLA!

Roland DJ-202, DJ'lere tam boyutlu bir profesyonel denetleyicinin özelliklerini, düzenini sağlam ve taşınabilir bir ünitede veren Serato DJ Intro denetleyicisidir. Kompakt DJ-202, amiral gemisi modelimiz olan DJ-808'in ve aerodinamik DJ-505'in konseptini korur. Canlı performanslarınızda veya stüdyoda yaratım yaparken DJ'lere eşsiz bir esneklik, remix ve anında beat'ler sağlar. DJ-202; sahip olduğu büyük düşük gecikmeli plak kontrol bölümleri, özel pad ve transport kontrolleri, dahili sequencer ve profesyonel vokal efektlerinin sunulduğu mikrofon girişi ile sınıfındaki herhangi bir kontrol ünitesinin sunduğundan çok daha fazla özellikleri barındırıyor.

 • İki kanal, Serato Intro için iki dört deck denetleyicis,
 • Scratch için optimize edilmiş en düşük gecikme süresine sahip büyük plak kontrol bölümleri
 • Roland'ın efsanevi TR-808, TR-909, TR-606 * ve TR-707 * modellerinin dahili drum kitleri gelişmiş ACB (Analog Devre Davranışı) teknolojisi ile eklenmiştir.
 • Her bir TR kit içerisinde sekiz ses: Bass Drum, Snare Drum, Closed Hat, Open Hat, Tom, Rim, Clap, ve Ride
 • Hızlıca beat yaratabilmek için Serato DJ Intro'nun örnekleyicisini denetleyen yerleşik sequencer
 • Bağımsız sampler ses seviyesi kontrolü
 • Hot Cue, Loop, Sequencer ve Sampler modu ile Serato DJ Intro veya Serato DJ yazılımını kontrol etmek için özel atanmış sekiz pad
 • Serato DJ Intro'da parçalarla harici cihazları senkronize etmek için MIDI çıkışı
 • Gate, hi-pass, reverb ve echo FX ile mikrofon girişi
 • Yüksek çözünürlüklü dijital-analog dönüştürücülerle 24-bit / 48 kHz ses kalitesi
 • Optimal taşınabilirlik için kolay tutuş kolları ile kompakt, sağlam ve hafif tasarım
 • Doğrudan hoparlörlerinize veya amplifikatöre RCA stereo çıkışları üzerinden bağlayın
 • Kolayca bağlantı için USB ile çalışır
 • Serato DJ versiyonuna güncellemeye hazır şekilde Serato DJ Intro dahildir.
 • Müzik kütüphaneleri düzenlemek veya oluşturmak, iTunes'dan şarkıları entegre etmek için Serato DJ Intro'yu kullanın - yapmanız gereken sadece bir şarkıyı sürükleyip bırakın, temel efektlerini,  loop'larınızı ve sample seslerinizi ayarlayın. DJ'liğinizin keyfini çıkarın!


Zeki DJ'ler için Üstün Taşınabilirlik

DJ-202; iki kanallı, dört deck kontrolüyle USB üzerinden güç beslemesiyle kolayca taşınabilir ve kurulabilir. Kompakt, hafif tasarımı ve kolay tutuş kolları, DJ'lere mobil uygulamalar, ev partileri, club performansları ve benzeri gibi her türden etkinlik için ihtiyaç duydukları taşınabilirliği sağlar. DJ-202 ve onun tak-çalıştır bağlantısının getirdiği sezgisel düzeniyle hiç vakit kaybetmeden DJ olacaksınız. 24-bit / 48 kHz çalışması ve Roland'ın yüksek çözünürlüklü ses donanımıyla performanslarınız herhangi bir ses sisteminde bile harika bir sound çıkaracaktır.

Efsane Roland Davul Makinaları Bir DJ Kontrol Ünitesinde

TR-909'un kusursuz hihat'lerinden TR-808'in yeri göğü sallayan davul seslerine kadar Roland'ın TR davul makinaları; Hip-Hop'tan, House müziğe, Techno'dan, 80'li ve 90'lı yılların elektro soundlarıyla bugünlerimize uzanan Trap müziğe kadar tüm modern müzik türlerinin sahip olduğu soundları tanımladı. DJ-202; Roland'ın patentli ACB (Analog Devre Davranışı) teknolojisini kullanarak, dünyanın en önde gelen müzik ikonlarıyla aynı ses paletini kullanarak ritim kanalları oluşturmak için gerekli tüm enstrümanları veren bu efsane makinelerin asıl sesini sadakatle yeniden yaratır. DJ-202'nin genişletilmiş TR sesleri, katmanlı davul sesleri ve gelişmiş bir sequencer yaratmak için çok çeşitli seçenekler sunan Bass Drum, Snare Drum, Closed Hat, Open Hat, Tom, Rim, Clap ve Ride'yi içerir.

 Mix ve Scratch

Sınıfının en iyisi olan DJ-202'nin büyük ve düşük gecikme süresi olan plak kontrol bölümlerini kullanarak güvenle scratch ve cue yapabilirsiniz. Özel atanmış Serato DJ Intro kontrolleri; cue'larınızı, loop'larınızı ve örnekleme seslerinizi hızlı bir şekilde oluşturulmasına ve tetiklenmesine imkan vermesine ek olarak deck seçme düğmesiyle dört deck arasında geçiş yapmasına olanak tanır. Scratch'lerinizi ve ince mix'lerinizi vurgulamak için kanal filtrelerini veya Serato FX'i (deck başına üç FX seçim düğmesi aracılığıyla erişilebilir) kullabilirsiniz. Özel atanmış Play / Pause ve Cue düğmeleriyle, üst düzey denetleyicilere ve bağımsız ses yürütücülerde aynı doğrudan denetime sahip olursunuz.

Müzik Yaşamınıza Vokali Getirin

DJ olarak kendi sesinizi, radyo efektlerinizi, misafir vokallerinizi veya 1/4-inç'lik TS mikrofon girişiyle harici enstrümanlarınızı bağlayarak dahilindeki reverb ve echo efektleri ile yeni performans yaşantınıza ekleyebilirsiniz. Vokal efektlerine ek olarak dahilindeki low-cut EQ ile sesinizi inceltebilir ve noise gate ile istenmeyen dip gürültülerini otomatik olarak keserek ile soundunuzu daha temiz hale getirebilirsiniz.

Remix Yap, Üret, Performans Sergile

Remixler, beatler ve canlı performansların temelini oluşturmak için Serato Sampler'ın dört sample yuvasına yüklenen TR davullarını veya kendi seslerini kullanın (bireysel örnekleyici ses kontrolü ile). Onları DJ-202'nin 16 basamaklı sequencer'ı (performans padleri üzerinden erişilebilir) kullanarak programlayın ve daha sonra benzersiz geçişler, canlı remixler veya klasik parçaları daha da tatlandırmak için onları otomatik olarak Serato kitaplığınıza senkronize edin. Hızlıca kullanıma hazır gerçek zamanlı Serato Sampler sequencer için Inst-Rec modunu devreye sokun veya herhangi bir MIDI destekli harici cihazları ve aletleri sequencer'a ve Serato DJ Intro'ya akışkan olarak senkronize etmek için MIDI çıkışını kullanın. Geniş üretim kapasitesi için Serato DJ'e geçerek dört bankanın üzerinde 32 senkronize edilebilen ses örnekleyici yuvasına, iZotope FX'in tam koleksiyonuna, yazılım kayıt yeteneklerine ve daha fazlasına erişin.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Sinyal İşleme

Sampling Frekansı: 48 kHz

Nominal Giriş Seviyesi

MIC IN (1/4-inç phone tipi): -60 dBu

Nominal Çıkış Seviyesi

MASTER OUT: 2.0 Vrms

Giriş Empedansı

MIC IN (Combo tipi): 7 k ohm veya daha üstü

Çıkış Empedansı

MASTER OUT: 1 k ohm
PHONES: 22 ohms

Frekans Tepkileri

48.0 kHz: 20 Hz–22 kHz (+0/-2 dB)

Bağlantılar

MIC IN jak: 1/4-inç phone tipi
MASTER OUT jak: RCA phono tipi
PHONES jak: stereo 1/4 inç phone tipi
PC port: USB tip B
MIDI OUT bağlantısı
DC IN jak

Güç Ünitesi

USB üzerinden çalışır

Akım Gücü

500 mA

Aksesuarlar

Başlangıç Kılavuzu
USB kablosu

ÖLÇÜLER VE AĞILRIK

 

Genişlik

478 mm
18-7/8 inç

Derinlik

297 mm
11-3/4 inç

Yükseklik

62 mm
2-1/2 inç

Ağırlık

2.1 kg
4 lbs 11 oz


Roland DJ-202 DJ Konroller DJ Kontrol Cihazı Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Dj Controller Çok Satanlar