×

Solid State Logic SSL 2 24-Bit/192 kHz, USB-C Ses Kartı

56489

2.774,87 TL (234,82 £)

2.691,62 TL nakit fiyatı

Temin Edilemiyor
Bağlantı Tipi
: USB
Phantom Power
: Var

Legacy 4K - Analog Geliştirme

SSL 4000 Serisi (4K) Konsoldan Esinlenen Gerçek Analog Geliştirme
SSL, analog devre ve konsol tasarımında önemli bir geçmişe sahiptir. Klasik EQ '242' ve '292' EQ devrelerimizin sesi, efsanevi SSL G Serisi Bus Compressor ile elde edilen vurgu, çığır açan SuperAnalogue tasarımlı mikrofon amplifikatörü ve konsollarımızın inanılmaz bant genişliği ve hassasiyeti gösteriyor ki analog alanlarda her zaman hızla ilerliyoruz.

Legacy 4K, SSL 4000 serisi konsolun (genellikle '4K' olarak adlandırılır) karakterinden ilham alan tamamen yeni bir analog geliştirme efektidir. Legacy 4K düğmesi ile 4K sesin 2 temel karakterini tek bir devrede topladık. Biraz hayat vermeniz gereken 'sıkıcı' veya 'donuk' duyulan bir giriş kaynağınız var ise bu efekti kullanabilirsiniz.

1. Karakter: Yüksek Frekanslı EQ desteği: Legacy 4K düğmesi ile etkinleşen ilk şey, 4000 serisi EQ'ların bilindiği ve sevildiği; biraz yırtıcı ama oldukça müzikal bir yüksek frekanslı EQ takviyesi sunmaktır.

2. Karakter: Hafif Harmonik Bozulma: 4K konsollar, içlerinden geçen sinyallere belirli bir çekicilik kazandırırlar. Bunu, kompresör VCA’ları, VCA Fader'ları ve transistör mix amplifikatörleri gibi çeşitli bölümlerin birçok aşamasında yaşanan harmonik bozulma ile sağlarlar. Biz de modern bileşenleri kullanarak, sinyal yoluna kontrollü bir şekilde ayarlanmış ve hoş duyulan o harmonik bozulmayı enjekte ederek sesinize daha fazla keskinlik veren bir devre oluşturduk!

Profesyonel Stüdyo Kalitesi, Her Yönüyle
Sınıfında Lider Preamp’lar

Sanat: Performansınızın her nüansını yakalamak için; sınıfında lider, tüm detayları algılayan 2 adet mikrofon preampını, kullandığınız her mikrofonla uyumlu olmak üzere yeterli kazanca sahip olacak şekilde tasarladık.

Teknoloji: USB ile çalışan birçok ses kartı, mikrofon amfi tasarımlarında standart IC devreleri kullanır. Biz farklı bir yaklaşım kullanmayı tercih ediyoruz. 2 aşamalı tasarımımız, IC'ler ile birlikte özel olarak seçilmiş düşük gürültülü transistörlerin bir karışımını kullanır. Bu tasarım; olağanüstü sessizlikte, üstün kazanç aralıklı mikrofon preampları elde etmemizi sağladı.

Ev stüdyonuzun dışında veya yolculuklarda çalışıyor olmanız, ses kartınızın kalitesinden ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. SSL 2 ile, daha geniş konsollarımızda ve I/O ürünlerimizde kullandığımız endüstri seviyesi parçaları kullanmayı seçtik ve SSL ekipmanlarına sahip büyük bir stüdyoda alacağınız kalitenin aynısını kişisel çalışma alanınıza sunuyoruz.

 • Alps Potlar
 • Neutrik XLR ve Jak Konektörler
 • Yüksek Akım NJM Kulaklık Amp Çıkışı
 • AKM AD / DA Dönüştürücüler - Ünlü Alpha-Link I/O ürünlerimizde kullanılanlar

SSL Prodüksiyon Paketi

SSL Native ™? Vocalstrip 2 ve Drumstrip Plug-in’leri ve Tüm Paketlerin Kapsamlı Deneme Versiyonları
En iyi vokal ve davul seslerine hızlıca ulaşmak için Vocalstrip 2 ve Drumstrip kalıcı lisansları. Ayrıca, diğer tüm SSL Native plug-in’lerini (efsanevi Channelstrip ve Bus Compressor dahil) 6 ay boyunca ücretsiz olarak deneyin.

Native Instruments®? Hybrid Keys ve Komplete Start
Komplete Start’ın 2.000 adet özelleştirilebilir -  davul ve perküsyon, bas, akustik enstrümanlar, synthler, padler ve atmosferler, efektler - ve çok daha fazla ses ile müzikal yolculuğunuza başlayın. Hybrid Keys, sample piyano, synthesizer, mallet ve daha fazlasını karıştırarak daha derine inmenize ve tamamen yeni sesler üretmek için yaratıcı efektler eklemenize olanak tanır.

Avid®?Pro Tools®? | First ve AAX plug-in’lerini içeren özel bir SSL koleksiyonu
Classic Compressor Paketi dahil olmak üzere ek 23 plug-in’e sahip endüstri standardı Pro Tools müzik prodüksiyon yazılımının light versiyonu: BF-2A, BF-3A ve Purple Audio MC77, Fairchild 660 ve Fairchild 670.

Ableton®?Live Lite ™?
Ableton'ın müzisyenler, prodüktörler ve sanatçılar için beğenilen müzik prodüksiyonu yazılımının lite versiyonu.

Loopcloud®?'dan 1.5GB Sample
SSL ve Loopcloud, projelerinize göre özel olarak düzenlenmiş ve ödüllü Loopcloud uygulaması aracılığıyla elde edilebilen, kullanmaya hazır sample ve looplardan oluşan bir koleksiyon hazırlamak için bir araya geldi.

Teknik özellikler
Sistem Gereksinimleri ve Özellikleri:
Mac OS 10.11 ve üstü | Class-Compliant, Tak ve Kullan
Windows 8.1, Windows 10 | Birlikte verilen ASIO / WDM sürücüsünü yükleyin

Bağlantı
USB 2.0 Type C Konektör (Type  C’den C 'ye ve Type C’den A'ya kabloları mevcuttur)

Mikrofon Preampları 

 • -130,5 dBu EIN
 • Kazanç Aralığı: 62 dB

Enstrüman / Line

 • Maksimum Enstrüman Giriş Seviyesi: +15 dBu
 • Maksimum Line  Giriş Seviyesi: +24 dBu
 • * Özellikler (AES17 standartlarına göre ölçülmüştür)

Monitör Çıkışları

 • Dinamik Aralık: 112 dB
 • Maksimum Çıkış Seviyesi: + 12.5 dBu

Kulaklık Çıkışı

 • Dinamik Aralık: 111 dB
 • Maksimum Çıkış: +10 dBu


Sample Rate 

 • 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 kHz
 • ASIO, Steinberg Media Technologies GmbH'nin ticari markası

Çok Satanlar