×

Steinberg UR12 Podcast Starter Pack Kayıt Paketi

Marka: Marka Sahibi : Almanya
61265

6.419,79 TL (253,33 €)

%5 kampanyalı fiyatı

6.098,87 TL
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • Yalnızca 1 Adet Mevcuttur
 • 1 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, 1 saat 27 dakika içerisinde kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Bilgisayarınızda veya iOS aygıtınızda hızlı ve yüksek kalitede podcast'ler oluşturmanızı sağlayan, kullanımı kolay bir prodüksiyon, kayıt seti olan UR12 Podcast Başlangıç Paketi, çift kanallı bir USB 2.0 ses ses kartına, kaliteli bir kondenser mikrofona ve ihtiyacınız olan her şeyi yapabileceğiniz bir yazılıma sahiptir. Eksiksiz, stüdyo düzeyinde bir prodüksiyon paketidir.

Ultra Sağlam Yapı

UR Ses kartlarının metal kasası ve olağanüstü üretim kalitesi, kullanım süresi boyunca tüm zorluklara dayanacak kadar sağlamdır. İster stüdyoda kayıt yapıyor olun, ister ses kartınızı bir yerden başka bir yere taşıyor olun, ses kartının zarar görme riski konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Kayıt yapmaya hazır olduğunuzda her seferinde mükemmel şekilde çalışacaklarını garanti edecek kadar sağlamdırlar.   

Yüksek hızlı USB 2.0

UR Ses kartları, Mac ve PC bilgisayarlar, iPad'ler ve iPhone'lara hızlı, güvenilir ve sorunsuz bağlantı sağlayan yüksek hızlı USB 2.0 özelliğine sahiptir. SSP2 çipinin gelişmiş düşük gecikme süresi ve en yeni driver yazılımı ile birlikte, kayıt yapıyor olursanız olun size düzgün ve kaliteli bir sonuç sağlar.
    
24-bit/192 kHz Ses Çözünürlüğü

UR serisinde kullanılan birinci sınıf AD/DA dönüştürücüler, 24 bit çözünürlüklü, maksimum 192 kHz örnekleme hızı sayesinde mükemmel bir ses kalitesi sunar. Yüksek kaliteli dönüştürme, kayıt için en önemli bir adımdır ve UR ses kartıları ile Steinberg'in tasarımcıları, optimize edilmiş bir analogdan dijitale dönüştürme işlemi için bileşenlerin en iyi kombinasyonunu bir araya getirmiştir. Bu sayede kaydedilen her bir sinyalin ayrıntısını doğru bir şekilde yakalayarak, kayıt işlemi boyunca sesin aslına uygunluğunun korunmasını sağlar.   

Gecikmesiz Monitörleme

UR12, kaydedilen veya çıkış sinyali arasında seçim yapmanızı sağlayan, kullanımı kolay bir monitör kaynak anahtarına sahiptir ve gecikmesiz bir şekilde kayıt yapmanıza olanak sağlar
           
A Sınıfı D-PRE Pre-Amp

UR serisi, Yamaha'nın çok beğenilen D-PRE pre-amplarını içerir ve bu fiyat sınıfında benzersiz kayıt kalitesi sunar. D-PRE pre-ampları, dikkat çekici derecede detaylı bir ses sunar.   

DAW ile uyumlu

UR12 arabirimi, ASIO, Core Audio veya WDM arabirim standardını destekleyen tüm DAW yazılımlarıyla tam uyumludur.

iOS Uyumu

UR ses kartları, Steinberg'in iPhone ve iPad için Cubasis uygulamasıyla birlikte çalışarak tamamen mobil bir ses kayıt çözümü oluşturmaktadır.   

Loopback Fonksiyonu

UR ses kartlarının Loopback işlevi, canlı performansları internette canlı olarak yayınlamak için kolay bir yol sunar. Genellikle canlı çevrimiçi yayın sunucuları tarafından kullanılan bu işlev etkin olduğunda, gelen ses sinyalleri, bilgisayar içindeki Cubase veya başka bir DAW yazılımından gelen sinyalle birleştirilir. Birleştirilen sinyal daha sonra seçtiğiniz yazılımınız aracılığıyla çevrimiçi yayın için bilgisayara geri gönderilecektir.

ST-M01 Kondenser Mikrofon

ST-M01 stüdyo kondenser mikrofon, birçok yüksek kaliteli stüdyo mikrofonunun mirasını içerir. Konuşma, şarkı söyleme veya herhangi bir müzik aletini kaydetmek için mükemmel hassasiyet ve geniş frekans tepkisi ile sinyalin her detayını mükemmel bir şekilde yakalar.

Dahili Aksesuarlar

Gürültüyü ve ses patlamalarını engellemek için bir pop-filtre, ST-M01'i UR12'ye bağlamak için düşük gürültülü bir mikrofon kablosu ve mikrofonu en iyi konuma yerleştirmenize yardımcı olan bir masa üstü mikrofon standı ile birlikte gelir.

Eksiksiz Podcast İçeriği

İnernette yayınlanmak üzere podcast'ler kaydederek; sohbetlerinizi, şarkılarınızı, fikirlerinizi herkesle paylaşabilirsiniz. Bu çok yönlü ve son derece taşınabilir prodüksiyon paketiyle podcast'inizi her yerde üretebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyi tek bir pakette bulabilirsiniz.

Canlı yayın imkanı

Canlı yayın, vlog, yeni kitlelere ulaşmanın yanı sıra mevcut takipçilerinizi arttırmanın harika yollarıdır. UR12 Podcast Başlangıç Paketi, canlı yayına geçmeniz için ideal temeli sağlar. Loopback işlevi, kondenser mikrofon, yüksek kaliteli girişler ve birlikte verilen yazılımla, herhangi bir ses içeriğini canlı platformlarda kolayca yayınlamanıza olanak tanır.

Çevrimiçi Toplantılar

Günümüzde evden çalışma olağan hale geldi ve iş arkadaşlarıyla, iş ortaklarıyla görüntülü sohbet aracılığıyla bağlantı kurmak, birçok insan için çalışma gününün önemli bir parçası oldu. UR12 Podcast Başlangıç Paketi, çevrimiçi toplantılara katılabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Yüksek kaliteli UR12 ses kartı, mikrofon ve aksesuarlarla, iş arkadaşlarınızın ve iş ortaklarınızın mesajınızı net bir şekilde anlamalarına yardımcı olabilirsiniz.

******************************************

 • TOPLAM GİRİŞ SAYISI  2 Adet    
 • TOPLAM ÇIKIŞ SAYISI  2 Adet     
 • MİKROFON GİRİŞLERİ  1 Adet     
 • HI-Z GİRİŞLERİ     1 Adet     
 • ANALOG GİRİŞLER 1 Adet     
 • AD/DA ÇEVİRİCİ     24 bit
 • PHANTOM POWER     Var     
 • MAKSİMUM ÖRNEKLEME HIZI  192 kHz
 • KULAKLIK ÇIKIŞLARI     1 Adet     
 • DİNAMİK ARALIK     101 [dB]

Weight
    850 g
Width
    159 mm
Height
    47 mm
Depth
    144 mm

Connection Type
    USB 2.0
Design
    Desktop (1/3 19“, 1HU)
Casing
    Full-metal casing

AD/DA
    24 bit
Maximum sample rate
    192 kHz
Dynamic range input
    101 [dB]

Operating systems (Mac)
    macOS High Sierra, macOS Mojave, macOS Catalina, macOS Big Sur, macOS Monterey
Operating systems (Windows)
    Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 11 (64-bit)
Operating systems (iOS)
    iOS 14, iOS 10, iOS 11, iOS 12, iOS 13
Apple silicon–based Mac
    Rosetta 2 App
Port
    USB 2.0, USB 3.0 (Tested with Intel USB 3.0 host controller)
CPU minimum (Windows)
    Intel Core i-series multicore processor 2 GHz or faster, or AMD equivalent processor
RAM minimum
    4 GB
Hard disk free space
    100 MB
Display resolution recommended
    1280 x 800
Internet connection for
    manuals and instructions, driver and tools, additional downloads, license activation, account sign up and product registration, installer download

Steinberg UR12 Podcast Starter Pack Kayıt Paketi Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Kayıt Setleri Çok Satanlar