×

Steinberg UR12 Portable USB Interface - USB Ses Kartı

Marka: Marka Sahibi : Almanya
38319

984,12 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
Bağlantı Tipi
: USB
Phantom Power
: Var

Steinberg UR12 Portable USB Interface - USB Ses Kartı

2 x 2 USB 2.0 ses ara yüzü 1 x D-PRE ve 192 kHz desteği ile
Ekstrem kompakt tasarımı, olağanüstü kaliteli yapısı, tam iPad bağlantısı ve mükemmel D-Pre mikrofon preampları ile UR 12 2 giriş 2 çıkış USB ara yüzlerinin kalitesini yeniden belirliyor. 24/192 çeviricileri sizlere olağanüstü ses kalitesi sunarken, D-PRE size olağanüstü detayda, derinlikte ve dinamiklikte mikrofon kaydı sunar.

Ana Özellikleri

24-bit/192 kHz
En üst seviye çeviricileri maksimum örnekleme oranı olan 192kHz’yi ve 24 bit çözünürlüğü, birinci sınıf ses kalitesini sunar.

Birinci Sınıf-A D-PRE Mikrofon Preamp
Yamaha’nın beğenilen D-PRE preampları gerçek transparanlıkta ve güzellikte detaylı ses sunar.

Sağlam Metal Şasi
Yamaha’nın deneyimli mühendisleri tarafından yapılandırılan UR12 çok sağlam ve kaliteli bir şasiye sahiptir.

Başlıca Kayıt Yazılımları ile Uyumludur
UR 12 bütün kayıt ses düzenleme, mastering ve müzik prodüksiyon yazılımları ile uyumludur. ASIO, Core Audio veya WDM standart.

iPad Bağlantısı
UR 12 Apple iPad ile uyumludur. Steinberg’in Cubasis müzik uygulaması ile veya iOS ses uygulamaları ile kullanılabilir, UR12 portatif ve sezgisel bir prodüksiyon deneyimi sunar.

Gecikmesiz Donanım İzleme
UR12, kolay kullanılabilen bir monitör kaynak anahtarı ile (sunucu uygulamanızın direkt sinyali ve çıkış sinyali arasında geçiş yapmanızı sağlar) gecikmesiz olarak donanım izleyebilme imkanı sunar.

Güç Kaynağı Seçebilme
UR12 5 V DC portu iPad ile kullanırken yeterli miktarda güç sağlamaktadır. Standart USB kablolu adaptör veya harici USB pil bağlanarak güç stabilitesi garanti altına alınabilir.

Loopback Fonksiyonu
UR12 internete canlı olarak performans yayını için kolay bir metod sunuyor. Gelen ses sinyalini Cubase veya başka bir DAW’dan gelen playback sinyali ile birleştirebilmektedir.

Cubase AI Dahildir
Popüler Cubase DAW yazılımı ile aynı özelliklere sahip olan AI kompozisyon, kayıt, düzenleme ve miks adına birçok sezgisel özelliği bünyesinde barındırır.

Ultra-kompakt

UR12, birinci sınıf bileşenlerin tek bir kompakt cihaz içerisinde ve bu kadar uygun fiyata bir araya getirebilmenin kanıtı niteliğinde bir cihazdır. Akıllı şekilde tasarlanmış olan UR12, kayıt esnasında gerekli olan bütün giriş çıkışları size sunmaktadır…

Birkaç sene öncesine kadar bu fiyata bu kalitede kayıt alabilmek imkansızdı. Beğeni kazanmış olan D-PRE mükemmel dinamik bir ses ve müthiş detay sunarken, ikinci giriş Hi-Z, gitar ve bas için kullanılmaktadır.

iPad Bağlantısı

UR12, iPad ile birinci sınıf uyumluluk modu ile bağlantı kurabilir. Cihazı, Steinberg’in Cubasis uygulaması ile kullanarak mükemmel bir müzik prodüksiyon deneyimi yaşayabilirsiniz. UE12’nizi iPad ile kullanıyorsanız yalnızca portatif bir USB pil veya herhangi bir standart USB güç kaynağı ekleyin.

Sisteminizi Entegre Edin

UR12 bütün büyük ses yazılımları ile, ASIO, Core Audio veya WDM standart desteği ile uyumludur.

Ayrıca pakete dahil Cubase AI yazılımı ile tek bir ürün ile kayıt ortamı yaratmaya hazır olacaksınız. Cubase kullanıcıları oto kurulum fonksiyonunda faydalanabilecekler.

Kullanım Alanları

İster müzik prodüksiyona yeni başlamış olun, ister turlayan bir profesyonel isterseniz de internette yayın bir kullanıcı... UR12 her kullanıcı için mükemmel kalitede ses, yeterli giriş çıkış ve yapacağınız işe uygun olanakları sunabilir.

Her yere taşınabilir derecedeki boyutları, bu boyutlarına rağmen sahip olduğu ses kalitesi ve birçok bağlantı seçeneği ile vazgeçemeyeceğiniz bir ses ara yüzüne sahip olacaksınız.

Tech Spech :

 • Computer Connection Type     USB 2.0
 • Form Factor     Desktop
 • Simultaneous I/O     2 x 2
 • A/D Resolution     24-bit/192kHz
 • Number of Audio Inputs     2
 • Audio Input Types     1 x XLR, 1 x 1/4"
 • Number of Audio Outputs     2
 • Audio Output Types     1 x stereo RCA, 1 x 1/4" (Headphones)
 • Phantom Power     Yes
 • Bus Powered     Switchable
 • Depth     5.67"
 • Width     6.26"
 • Weight     1.87 lbs.

Çok Satanlar