×

Universal Audio Volt 2 Studio Pack Kayıt Paketi

Marka: Marka Sahibi : Amerika Üretim: Üretim Yeri : Çin
61258

9.442,44 TL (298,8 €)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

Yeni nesil 24-bit / 192 kHz, 2-Giriş / 2-Çıkış, 610 MicPre Modellemeli, USB-C Ses Kartı, Mikrofon ve Kulaklık paketi


Volt Studio paketleri stüdyo kalitesinde müzik, canlıyayın veya podcast kayıt etmeniz için gerekli olan herşeyi sunmaktadır. Universal Audio'nun Volt 2 USB ses kartı, kondenser mikrofon, stüdyo kulaklıkları, müzik yazılımları ve kablolar ile profesyonel kayıtlar almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Stüdyonuzu Volt 2, kondenser mikrofon, kapalı stüdyo kulaklığı, kablo ve fazlası ile donatın.

Vokal ve enstrümanlarınızı profesyonel bir ses ile kayıt edip performanlarınızı gecikmesiz olarak kulaklıklarınızdan dinleyin.

Mac, PC, iPad ve iPhone ile müzik prodüksiyonlarınızı, canlı yayın akışlarınızı ve podcast'lerinizi yaratın.

Aralarında Ableton, Melodyne, UJAM Virtual Drummer, Marshall, Ampeg, ve fazlası olan müzik yazılımları ile prodüksiyonlarınızı yapın.

Hazırmısın? Kayıt almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Volt Studio paketleri vokal ve enstrüman kayıtlarınızı profesyonel bir sound ile kaydetmeniz için gerekli herşeye sahiptir. Paket ile gelen kulaklık ve mikrofonunuz takın, Volt 2'yi çalıştırın ve profesyoneller gibi kayıt almaya başlayın.

Vintage Mic Preamp modu ile efsanevi vokaller kaydedin

Ray Charles'tan Van Halen'e dek herkesin kayıtlarında kullanılan efsanevi 610 tüplü preamplifikatörün sesi ile çok az cihaz boy ölçüşebilir. Volt ses kartları, üzerlerinde bulunan analog tüp emülasyon devresi ile size bu ikonik analog cihazın sesini vermektedir.

Özenle Seçilmiş Audio Yazılımları ile Üretmeye Başlayın

Bazı kayıt paketleri birçok rastgele yazılımlar verirken, Volt aralarında Ableton, Melodyne, Virtual Drummer, Marshal, Ampeg ve dahası bulunan, özenle seçilmiş  müzik prodüksiyon araçları, sanal enstrümanlar ve plug-in'ler ile gelmektedir.

iPad ve iPhone için hazır

Seyahat halindemisiniz ? Hiç problem değil. Volt ses kartınızı iPad veya iPhone'a takıp hemen beat ve sample'lar oluşturabilir gurubunuzun provalarını kaydedebilir ve parçalarınızı her yerde düzenleyebilirsiniz.*

* Harici bir güç kaynağı ve Apple "Lighting to USB Camera" adaptörüne ihtiyaç vardır (USB-C bağlantılı iPad'ler haric)

Beraberinde Gelen Yazılımlar

Realtime Analog Classics Plus Bundle

With the Realtime Analog Classics Plus plug-in bundle, you not only get legendary compressors such as the Fairchild® 670 and EQs like the Pultec® EQP-1A, but also stunning guitar and bass amp emulations from Softube, and UA’s landmark 610-B Tube Preamp and EQ plug-in.

Marshall Plexi Classic Amp Bundle by Softube

Rock sound'unu yaratan ikonik İngiliz amp'in aslından farksız şekilde yeniden modellenmiş sanal enstrümanı ile üretmeye başlayın. Üstüne tonlarınızı reverb, delay, compression ve saturasyon plug-in'lerine sahip Softtube Time & Tone Bundle efekt yazılımı ile şekillendirin.

Ableton Live 11

Profesyonel müzik prodüksiyonları yapmanız için gerekli olan tüm efekt, enstrüman ve özelliklere sahip olan Live, müzik prodüksiyonu ve performans için son derece hızlı, akıcı  ve esnek bir DAW yazılımıdır.

Melodyne Essential by Celemony

Kayıtlarınızın ve sample'larınızın perdesini hızlı ve akıllı nota tabanlı işlem imkanı ile kolaylıkla düzeltip daha prefesonel miks ve kayıtlar için vokal ve enstrüman kanallarınızı düzenleyin

Ampeg® SVT-VR Classic Bass Bundle by Plugin Alliance

Ampeg'in ikonik bass amplifikatöründen elde edilen o sarsıcı ve inanılmaz tüp tonunu yakalayın. Ek olarak bx_tuner ile enstrümanınızı hızlıca akortlayabilir ve bx_masterdesk plug-in'i ile her türlü parçaya o son dokunuşu verebilirsiniz.

LX480 Essentials by Relab Development

Relab'ın 80'lerin bu klasik reverb cihazının kusursuz bir modellemesi ile kayıtlarınıza son derece büyük bir hacim ve ambians katın. Ek olarak kanallarınıza genişlik ve hareket için karmaşık delay ve modülasyon dokuları ekleyebilirsiniz.

Virtual Drummer DEEP by UJAM

60 ve 70'lerin klasik soul ve funk ritimlerinden,  contemporary pop ve rock stillerine DEEP, UJAM'in "round-robin" algoritmasını kullanarak gerçeğinden farksız drum sesleri sunmaktadır.

Virtual Bassist DANDY by UJAM

UJAM'in özel tasarlanmış DSP algoritmaları ile soul, pop, blues ve rock track'leri için o klasik Flatwound bass sound'unu elde edin. DANDY otomatik olarak çaldığınız anahtar ve akoru takip ederek, track'lerinizin göz kamaştırması için müzikal bass artikülasyonlarını akıllıca çalar.

LABS by Spitfire Audio

Müzik prodüksiyonları, soundtrack'ler ve podcast'ler için ideal olan LABS, yaylılar, pianolar, perküsyonlar, synth ve gitar seslerine sahip özenle oluşturulmuş bir sanal enstrüman kütüphanesidir.


Bilgi kartı

 • Bağlantı Protokolü: USB 2.0
 • Bağlantı Konnektörü: USB-C
 • USB Sürüm: USB 2.0
 • MIDI: GİRİŞ / ÇIKIŞ

 • İşletim Sistemi;
  • Mac OS
  • Windows
  • iOS

 • Mikrofon Giriş (Adet): 2

 • Line Giriş (Adet): 2
 • Line Çıkış (Adet): 2
 • Enstrüman Giriş (Adet): 2
 • Kulaklık Çıkış (Adet): 1
 • Toplam Giriş/Çıkış: 2x4
 • Maksimum Örnekleme Frekansı (kHz): 192
 • Bit Derinliği (bit): 16/24
 • USB Bus Powered: Evet
 • Diger: Vintage Preamp modu ile Analog Preamp sound
 • Gelen Yazılım: Marshall Plexi Classic Amplifier, Live 11 Lite, Melodyne Essential, Ampeg® SVT-VR Classic Bass Amp, LX480 Essentials, Virtual Drummer, DEEP Virtual Bassist, DANDY LABS

Universal Audio Volt 2 Studio Pack Kayıt Paketi Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Kayıt Setleri Çok Satanlar