×

Xvive MD1 MIDI Wireless System

Temin Edilemiyor
MD1 MIDI Kablosuz Sistem
MIDI cihazlarını iPhone'lara, iPad'lere ve Mac bilgisayarlara bağlamak için ultra kompakt Bluetooth kablosuz sistemi

İki MD1 ünitesi, Bluetooth olmayan iki MIDI cihazını bağlayabilir
20 m / 65 ft sabit kablosuz kapsama alanı

MD1 MIDI Kablosuz Sistemi, klavyecilere ve tüm MIDI donanımı kullanıcılarına kablosuz özgürlük verir. Bir MIDI kablosunun yerini alan MD1, MIDI mesajlarını 5 pinli MIDI cihazları ve BLE özellikli Mac bilgisayarlar/dizüstü bilgisayarlar, iPad'ler ve iPhone'lar arasında iletmek için 2,4 GHz Bluetooth 5 ve Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisini kullanır. Bluetooth olmayan iki MIDI cihazını bağlamak için iki MD1 birimini de kullanabilirsiniz ve ardından, ihtiyacınız olursa veya isterseniz, bu cihazları birbirinden 20 metreye kadar konumlandırabilirsiniz!

ANLIK MESAJLAŞMA
MIDI kablolarının karmaşasını, sınırlamalarını ve rahatsızlıklarını ortadan kaldırmanın yanı sıra, süper kompakt MD1 sistemi, Bluetooth olmayan bir MIDI klavye veya denetleyicinin hiçbirinde yerleşik MIDI konektörleri olmayan iPhone'lara, iPad'lere ve Mac bilgisayarlara bağlanmasını mümkün kılar. Bu, onu iOS ve macOS yazılım ve uygulamalarını kullanan müzik yaratıcıları için paha biçilmez bir araç haline getirir.

KULLANICI DOSTU BASİT ve KOLAY KULLANIM
MD1, klavyeler ve sentezleyiciler, MIDI denetleyicileri ve pedleri, elektronik davul setleri ve davul makineleri, ayak kumandaları, gitar amplifikatörleri, dijital miksaj konsolları, efekt rafı üniteleri ve hatta bazı efekt pedalları dahil olmak üzere çok çeşitli MIDI donanımıyla uyumludur.

HAVA YOLUYLA MIDI'DEN MIDI'YE
İki MD1 birimi kullanılırsa, sistem Bluetooth olmayan iki MIDI cihazı arasında MIDI iletebilir. Bir MIDI synth'ten ses çalmak için bir MIDI klavye kullanın; bir elektronik davul setinden tetik davul örnekleri; yama değişikliklerini bir MIDI ayak kumandasından bir gitar modelleme amfisine veya efekt ünitesine gönderin… MD1 için MIDI cihazları kadar çok uygulama var!

HIZLI, KOLAY VE GENİŞ ERİŞİM
MD1 pil veya güç kaynağı gerektirmez; gücünü bağlı olduğu MIDI OUT portundan alır. "Ana Adaptör” ve "Alt Adaptör” hızlı ve kolay bir şekilde bağlanır; ve iki MD1 sistemi arasında iletim yaparken sistemin gecikmesi 3 milisaniye kadar düşüktür. Kablosuz menzil, engelsiz inanılmaz bir 20 metredir (65 fit).

BUNUN İÇİN BİR UYGULAMA VAR
MD1 güncellemeleri, WIDI uygulaması kullanılarak iOS ve macOS cihazlarda kablosuz olarak yapılabilir. Cihaz, genişletilmiş uyumluluk ve yükseltilmiş performans ile sürekli olarak geliştirilmektedir.

Özellikler
 • KABLOSUZ TİP: Bluetooth 5 / BLE-MIDI
 • GECİKME: 3 ms (MD1 - MD1)
 • ÇALIŞMA ARALIĞI: 20 m / 65,6 ft (görüş hattı)
 • KONNEKTÖRLER: MIDI GİRİŞ/ÇIKIŞ (5 pimli DIN)
 • UYUMLU CİHAZLAR: 5 pimli DIN ÇIKIŞLI MIDI cihazları; MD1 Bluetooth MIDI denetleyicileri; Bluetooth 4.0 veya üstü ile Mac, iPhone/iPad/iPod Touch
 • UYUMLU İşletim Sistemleri: iOS 8 veya üstü; OSX Yosemite veya üstü
 • ANA ÖLÇÜLER: 49 x 21 x 21 mm / 1,93" x 0,83" x 0,83"
 • ANA AĞIRLIK: 12 gr / 0,42 ons
 • ALT BOYUTLAR: 24 x 18 x 18 mm / 0,94" x 0,71" x 0,71"
 • ALT AĞIRLIK: 11 gr / 0,39 ons
 • GÜÇ TÜKETİMİ: 37 mW
 • GÜÇ GEREKSİNİMİ: MIDI ÇIKIŞI aracılığıyla 5V/3,3V